Zimná halová liga prípraviek – O pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek, 3. ročník – 8. hrací deň
10.02.2019, Rudolf Hupka

Zimná halová liga prípraviek – O pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek, 3. ročník – 8. hrací deň

10.02.2019, Rudolf Hupka
Pre všetkých

ZHL prípraviek ObFZ Bratislava - vidiek

  

Zimná halová liga prípraviek – O pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek, 3. ročník – 8. hrací deň 

(Modra, Športová hala pri ZŠ, Komenského ul.)


8. hrací deň (10. 2. 19)

Účastníci: TJ Slovan Viničné, TJ Záhoran Jakubov, CFK Pezinok-Cajla A, TJ Malinovo, FK Slovan Ivanka U11. 


Viničné – Ivanka U11 1:2, Rohutný – Luža, Kazimír. 

CFK Cajla A – Malinovo 5:0, Šandor, Janáč, Džurný, Švajčík, Palko. 

Viničné – Jakubov 2:11, Vanda 2 – Kalakaj 3, Brunčák a Redenkovič po 2, Pútik, Zemko, Šimek, Guman. 

Ivanka U11 – Malinovo 3:5, Kazimír 2, Belica – Janitor 3, Palaj 2. 

CFK Cajla A – Viničné 8:0, Janáč 5, Ďžurný 2, Púčik. 

Viničné – Malinovo 5:1, Virgovič 2, Vanda, Rohutný, Šmihál – Janitor. 

Jakubov – CFK Cajla A 3:0, Pútik 2, Šimek. 

CFK Cajla A – Ivanka U11 7:3, Janáč 3, Ďžurný 2, Palko, Púčik – Raček, Luža, Belica. 

Malinovo – Jakubov 2:8, Janitor, Gyuszu – Šimek a Guman po 2, Zemko, Kalakaj, Redenkovič, Pútik. 


1. Jakubov         11   10   1   0   97:13   31

2. Chor. Grob     11   10   0   1   111:15 30 

3. CFK Cajla A   11   9    1    1   71:16  28

4. Ivanka U10     11   5   1    5    65:51  16

5. Viničné            11   5   0   6    40:42  15 

6. Miloslavov       7    4    1   2    52:8    13

7. CFK Cajla B   7     4    1   2    31:27  13

8. Limbach         11    4   1   6    38:42  13

9. Malinovo        11    4   0   7    27:49  12

10. Ivanka U11   11   4   0   7    34:65  12

11. Sv. Jur           7    3   1   3    31:20  10

12. Sl. Grob        7    1   1   5     19:34  4

13. Vištuk           7    0   0   7     2:68    0  

14. Modra          11   0   0   11   5:173  0


Poradie strelcov: 

37 - T. Dovičovič (Ch. Grob), 

23 - Kalakaj (Jakubov), 

20 - Šutlák (Ivanka U10), Džurný (Cajla A), 

19 - Šimek (Jakubov), 

18 - Zollei (Miloslavov), Kummer (Limbach), Janáč (Cajla A), 

17 - Chrtianský (Ch. Grob), 

16 - Vanda (Viničné),

15 - J. Dolnák (Ch. Grob), 

14 - Mlynárik (Ivanka U10), Guman (Jakubov), 

13 - Belay (Ch. Grob), Kazimír (Ivanka U11), 

11 - Kovačič (Ivanka U10), Macháček (Sv. Jur), V. Riegel (Miloslavov), Šandor (Cajla A), Redenkovič, Pútik (Jakubov), 

10 - Bobovský (Cajla B), 

9 – Peterský (Sl. Grob), M. Páleník (Ch. Grob), Rohutný (Viničné), Palko, Púčik (Cajla A), 

8 – Lichvár (Ivanka U10), Janitor (Malinovo), Zemko (Jakubov), 

7 – P. Páleník (Malinovo), Miškerík (Cajla B), Grobarčík (Miloslavov), Gabura (Limbach), Belica (Ivanka U11), 

6 – Major (Ivanka U10), Charvát (Miloslavov), L. Črep (Ch. Grob), Brunčák (Jakubov), Virgovič (Viničné), 

5 – Forgáč (Miloslavov), Adriansen (Ch. Grob), Polakovič (Sv. Jur), Ingeli (Sl. Grob), Beňo (Limbach), Raček (Ivanka U11),

4 – Remšík, Bachorík, Janák (Cajla B), Mazáň (Viničné), Chmelová (Jakubov), Ochaba (Modra), 

3 – T. Páleník (Malinovo), Šimuni, Nemček, R. Hergott (Sv. Jur), V. Riegel (Miloslavov), A. Dolnák (Ch. Grob), Švajčík (Cajla A), Luža (Ivanka U11), 

2 – Molnár, Hrotka (Limbach), Kán, Kľúčik, Palaj (Malinovo), Belanský, Šmihál (Viničné), Malec (Cajla B), Sláma, Meszároš (Ivanka U10), H. Hergott, Beňo (Sv. Jur), Snopek (Miloslavov), Walter (Sl. Grob), Varga (Ch. Grob), A. Dovičovič (Ch. Grob), 

1 - Fekete, Walzer, Handlovská, Walzer, Kovačič (Ivanka U11), Hinca, S. Riegel, Forgáč (Miloslavov), Martinec (Jakubov), Šusta, Jozef Stojka (Vištuk), Čapucha, Blažíček, Košč, Tyko (Limbach), Mačas, Holcbár, Juríček (Ivanka U10), Polaštík (Cajla A), Zaremba (Viničné), Hasko, Šefčík, Kiripolský, F. Črep (Sl. Grob), Moravik, Benko (Sv. Jur), Zelenay, Howkins, Gyuszu (Malinovo), Hanic (Modra). 


9. hrací deň (17. 2. 19)

Účastníci: OŠK Slovenský Grob, ŠKO Miloslavov, CFK Pezinok-Cajla B, TJ Slovan Vištuk, ŠK Svätý Jur. 

8.30 Slovenský Grob – Svätý Jur

9.10 CFK Cajla B – Vištuk

9.50 Slovenský Grob – Miloslavov

10.30 Svätý Jur – Vištuk

11.10 CFK Cajla B – Slovenský Grob

11.50 Miloslavov – Svätý Jur

12.30 Slovenský Grob – Vištuk

13.10 Miloslavov – CFK Cajla B

13.50 CFK Cajla B – Svätý Jur

14.30 Vištuk – Miloslavov

Prečítané: 143x