Zimná halová liga prípraviek – O pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek, 3. ročník – 7. hrací deň
03.02.2019, Rudolf Hupka

Zimná halová liga prípraviek – O pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek, 3. ročník – 7. hrací deň

03.02.2019, Rudolf Hupka
Pre všetkých

ZHL prípraviek ObFZ Bratislava - vidiek


Zimná halová liga prípraviek – O pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek, 3. ročník – 7. hrací deň 

(Modra, Športová hala pri ZŠ, Komenského ul.)

  

7. hrací deň (3. 2. 19)

Účastníci: OŠK Chorvátsky Grob, FK Slovan Ivanka U10, FC Slovan Modra, FK Karpaty Limbach.


Chorvátsky Grob – Limbach 10:0, T. Dovičovič 4, Chrtiansky 3, J. Dolnák 2, Belay

Ivanka U10 – Modra 20:1, Šutlák 6, Mlynárik a Lichvár po 5, Meszároš 2, Holcbár, Juríček – Ochaba. 

Limbach – Modra 17:3, Kummer 5, Beňo a Gabura po 4, Hrotka 2, Košč, Tyko – Ochaba 2, Hanic. 

Chorvátsky Grob – Ivanka U10 10:5, T. Dovičovič 6, Belay 3, Chrtiansky – Šutlák a Mlynárik po 2, Lichvár. 

Ivanka U10 – Limbach 2:4, Šutlák, Mlynárik – Kummer 3, Beňo, ŽK: Kummer (Limbach). 

Modra – Chorvátsky Grob 0:24, T. Dovičovič 7, J. Dolnák a Chrtiansky po 5, A. Dolnák 3, Herškovič, F. Črep, Belay, A. Dovičovič. 


1. Chor. Grob     11   10   0   1   111:15   30 

2. Jakubov           8     7   1   0     75:9    22

3. CFK Cajla A    7     6   1    0     51:10  19 

4. Ivanka U10    11     5   1    5     65:51  16

5. Miloslavov       7     4   1    2     52:8    13

6. CFK Cajla B    7     4   1    2     31:27  13

7. Limbach         11    4   1    6     38:42   13

8. Viničné            7     4   0    3     32:20   12 

9. Sv. Jur            7     3    1    3     31:20   10

10. Malinovo       7    3     0    4    19:28    9

11. Ivanka U11   8    3     0    5     26:52    9

12. Sl. Grob        7    1    1    5     19:34    4

13. Vištuk           7    0    0    7       2:68    0  

14. Modra         11    0    0   11    5:173    0


Poradie strelcov: 

37 - T. Dovičovič (Ch. Grob), 

20 - Šutlák (Ivanka U10),

19 - Kalakaj (Jakubov), 

18 - Zollei (Miloslavov), Kummer (Limbach), 

17 - Chrtianský (Ch. Grob),  

15 - Šimek (Jakubov), Džurný (Cajla A), J. Dolnák (Ch. Grob), 

14 - Mlynárik (Ivanka U10), 

13 - Vanda (Viničné), Belay (Ch. Grob),  

11 - Guman (Jakubov), Kovačič (Ivanka U10), Macháček (Sv. Jur), V. Riegel (Miloslavov), 

10 - Šandor (Cajla A), Bobovský (Cajla B), Kazimír (Ivanka U11), 

9 – Janáč (Cajla A), Peterský (Sl. Grob), M. Páleník (Ch. Grob), 

8 – Redenkovič (Jakubov), Lichvár (Ivanka U10), 

7 – Pútik (Jakubov), P. Páleník (Malinovo), Miškerík (Cajla B), Rohutný (Viničné), Púčik, Palko (Cajla A), Grobarčík (Miloslavov), Gabura (Limbach), 

6 – Major (Ivanka U10), Zemko (Jakubov), Charvát (Miloslavov),  L. Črep (Ch. Grob),  

5 – Raček, Belica (Ivanka U11), Forgáč (Miloslavov), Adriansen (Ch. Grob), Polakovič (Sv. Jur), Ingeli (Sl. Grob), Beňo (Limbach), 

4 – Remšík, Bachorík, Janák (Cajla B), Virgovič, Mazáň (Viničné), Brunčák, Chmelová (Jakubov), Ochaba (Modra), 

3 – T. Páleník, Janitor (Malinovo), Šimuni, Nemček, R. Hergott (Sv. Jur), V. Riegel (Miloslavov), A. Dolnák (Ch. Grob),  

2 – Molnár, Hrotka (Limbach), Kán, Kľúčik (Malinovo), Švajčík (Cajla A), Belanský (Viničné), Malec (Cajla B), Sláma, Meszároš (Ivanka U10), H. Hergott, Beňo (Sv. Jur), Snopek (Miloslavov), Walter (Sl. Grob), Varga (Ch. Grob), A. Dovičovič (Ch. Grob), 

1 - Luža, Fekete, Walzer, Handlovská, Walzer, Kovačič (Ivanka U11), Hinca, S. Riegel, Forgáč (Miloslavov), Martinec (Jakubov), Šusta, Jozef Stojka (Vištuk), Čapucha, Blažíček, Košč, Tyko (Limbach), Mačas, Holcbár, Juríček (Ivanka U10), Polaštík (Cajla A), Šmihál, Zaremba (Viničné), Hasko, Šefčík, Kiripolský, F. Črep (Sl. Grob), Moravik, Benko (Sv. Jur), Zelenay, Howkins (Malinovo), Hanic (Modra). 


8. hrací deň (10. 2. 19)

Účastníci: TJ Slovan Viničné, TJ Záhoran Jakubov, CFK Pezinok-Cajla A, TJ Malinovo, FK Slovan Ivanka U11. 

8.30 Viničné – Ivanka U11

9.10 CFK Cajla A – Malinovo

9.50 Viničné – Jakubov

10.30 Ivanka U11 – Malinovo

11.10 CFK Cajla A – Viničné

11.50 Jakubov – Ivanka U11 

12.30 Viničné – Malinovo

13.10 Jakubov – CFK Cajla A

13.50 CFK Cajla A – Ivanka U11

14.30 Malinovo – Jakubov

Prečítané: 174x