Zimná halová liga prípraviek – O pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek, 3. ročník – 6. hrací deň
27.01.2019, Rudolf Hupka

Zimná halová liga prípraviek – O pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek, 3. ročník – 6. hrací deň

27.01.2019, Rudolf Hupka
Pre všetkých

ZHL prípraviek ObFZ Bratislava - vidiek


Zimná halová liga prípraviek – O pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek, 3. ročník – 6. hrací deň 

(Modra, Športová hala pri ZŠ, Komenského ul.)


6. hrací deň (27. 1. 19) 

Účastníci: OŠK Slovenský Grob, OŠK Chorvátsky Grob, CFK Cajla B, FK Karpaty Limbach, FK Slovan Ivanka U11.


Slovenský Grob – Ivanka U11 2:4, Hasko, Peterský – Belica, Walzer, Kovačič, Kazimír. 

CFK Cajla B – Limbach 2:3, Miškerík 2 – Gabura 2, Kummer. 

Slovenský Grob – Chorvátsky Grob 1:4, Ingeli – Dovičovič 2, Páleník, Belay. 

Ivanka U11 – Limbach 2:1, Belica, Kazimír – Blažíček. 

CFK Cajla B – Slovenský Grob 3:3, Bachorík 2, Miškerík – Peterský 2, Valter. 

Chorvátsky Grob – Ivanka U11 18:1, Dovičovič 6, Chrtiansky 5, Páleník 3, Belay a Dolnak po 2 – Belica. 

Slovenský Grob – Limbach 4:0, Peterský a Ingeli po 2. 

Chorvátsky Grob – CFK Cajla B 10:0, Dovičovič 3, Dolnak a Páleník po 2, Črep, Varga, Belay. 

CFK Cajla B – Ivanka U11 5:4, Bobovský 3, Janák 2 – Belica a Kazimír po 2. 

Limbach – Chorvátsky Grob 0:5, Dovičovič 3, Črep 2. 


1. Jakubov          8   7   1   0   75:9    22

2. Chor. Grob      8   7   0   1   66:10  21 

3. CFK Cajla A    7   6   1   0   51:10  19 

4. Miloslavov       7   4   1   2   52:8    13

5. CFK Cajla B    7   4   1   2   31:26  13

6. Ivanka U10     8   4   1   3   38:36   13

7. Viničné           7   4   0   3   32:20   12 

8. Sv. Jur            7   3   1   3   31:20   10

9. Malinovo        7   3   0   4   19:28    9

10. Ivanka U11   8   3   0   5   26:52    9

11. Limbach        8   2   1   5  17:27    7

12. Sl. Grob        7   1   1   5  19:34    4

13. Vištuk           7   0   0   7   2:68     0  

14. Modra          8   0   0   8   1:112    0


Poradie strelcov: 

20 - T. Dovičovič (Ch. Grob), 

19 - Kalakaj (Jakubov), 

18 - Zollei (Miloslavov), 

15 - Šimek (Jakubov), Džurný (Cajla A), 

13 - Vanda (Viničné), 

11 - Guman (Jakubov), Kovačič, Šutlák (Ivanka U10), Macháček (Sv. Jur), V. Riegel (Miloslavov),

10 - Šandor (Cajla A), Kummer (Limbach), Bobovský (Cajla B), Kazimír (Ivanka U11), 

9 – Janáč (Cajla A), Peterský (Sl. Grob), M. Páleník (Ch. Grob), 

8 – Redenkovič (Jakubov), Chrtianský, Belay (Ch. Grob), 

7 – Pútik (Jakubov), P. Páleník (Malinovo), Miškerík (Cajla B), Rohutný (Viničné), Púčik, Palko (Cajla A), Grobarčík (Miloslavov), Dolnák (Ch. Grob), 

6 – Mlynárik, Major (Ivanka U10), Zemko (Jakubov), Charvát (Miloslavov), L. Črep (Ch. Grob), 

5 – Raček, Belica (Ivanka U11), Forgáč (Miloslavov), Adriansen (Ch. Grob), Polakovič (Sv. Jur), Ingeli (Sl. Grob), 

4 – Remšík, Bachorík, Janák (Cajla B), Virgovič, Mazáň (Viničné), Brunčák, Chmelová (Jakubov), 

3 – T. Páleník, Janitor (Malinovo), Šimuni, Nemček, R. Hergott (Sv. Jur), V. Riegel (Miloslavov), Gabura (Limbach), 

2 – Molnár (Limbach), Kán, Kľúčik (Malinovo), Švajčík (Cajla A), Belanský (Viničné), Malec (Cajla B), Lichvár, Sláma (Ivanka U10), H. Hergott, Beňo (Sv. Jur), Snopek (Miloslavov), Walter (Sl. Grob), Varga (Ch. Grob), 

1 - Luža, Fekete, Walzer, Handlovská, Walzer, Kovačič (Ivanka U11), Hinca, S. Riegel, Forgáč (Miloslavov), Martinec (Jakubov), A. Dovičovič (Ch. Grob), Šusta, Jozef Stojka (Vištuk), Čapucha, Blažíček  (Limbach), Mačas (Ivanka U10), Polaštík (Cajla A), Šmihál, Zaremba (Viničné), Hasko, Šefčík, Kiripolský (Sl. Grob), Moravik, Benko (Sv. Jur), Ochaba (Modra), Zelenay, Howkins (Malinovo). 


7. hrací deň (3. 2. 19)

Účastníci: OŠK Chorvátsky Grob, FK Slovan Ivanka U10, FC Slovan Modra, FK Karpaty Limbach.

8.30 Chorvátsky Grob – Limbach

9.30 Ivanka U10 – Modra

10.35 Limbach – Modra

11.30 Chorvátsky Grob – Ivanka U10 

12.35 Ivanka U10 – Limbach

13.30 Modra – Chorvátsky Grob

Prečítané: 145x