Zimná halová liga prípraviek – O pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek, 3. ročník – 4. hrací deň
16.12.2018, Rudolf Hupka

Zimná halová liga prípraviek – O pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek, 3. ročník – 4. hrací deň

Pre všetkých

ZHL prípraviek ObFZ Bratislava - vidiek

  

Zimná halová liga prípraviek – O pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek, 3. ročník – 4. hrací deň 

(Modra, Športová hala pri ZŠ, Komenského ul.)


4.hrací deň (16. 12. 18): 

Účastníci: TJ Slovan Viničné, TJ Záhoran Jakubov, FC Slovan Modra, 4. ŠK Svätý Jur, FK Slovan Ivanka U10. 


Viničné – Ivanka U10 2:4, Vanda, Rohutný – Kovačič 2, Lichvár, Major. 

Modra – Svätý Jur 0:15, Macháček 5, Polakovič 3, Nemček a Šimuni po 2, Moravik, Benko, Beňo. 

Viničné – Jakubov 2:5, Vanda 2 – Redenkovič a Brunčák po 2, Kalakaj. 

Ivanka U10 – Svätý Jur 2:5, Major, Lichvár – Macháček 2, R. Hegott, Polakovič, Nemček. 

Modra – Viničné 0:11, Virgovič a Vanda po 3, Rohutný a Mazáň po 2, Zaremba. 

Jakubov – Ivanka U10 11:1, Šimek 3, Zemko, Guman a Redenkovič po 2, Kalakaj, Brunčák - Šutlák.  

Viničné – Svätý Jur 5:2, Rohutný a Mazáň po 2, Vanda - Macháček 2. 

Jakubov – Modra 16:0, Guman, Šimek a Kalakaj po 4, Zemko 3, Chmelová. 

Modra – Ivanka U10 1:9, Ochaba - Major a Kovačič po 3, Sutlák 2, Mačas, Slama. 

Svätý Jur – Jakubov 3:3, R. Hergott, Macháček, H. Hergott - Kalakaj 2, Zemko. 


1. Jakubov         8     7     1     0     75:9     22

2. Ivanka U10    8     4     1     3     38:36   13

3. CFK Cajla A  4     4     0     0      28:6    12 

4. Viničné          7     4     0     3      32:20  12 

5. Sv. Jur           7     3     1     3      31:20  10

6. Chor. Grob    4     3     0     1      29:8      9 

7. CFK Cajla B  3     3     0     0      21:6      9

8. Miloslavov     4     2     0     2      20:6      6 

9. Malinovo       4     2     0     2      12:11    6

10. Limbach      4     1     1     2      13:14    4

11. Ivanka U11  4     1     0     3      15:26    3

12. Sl. Grob      3     0     0      3        9:23    0

13. Vištuk         4      0     0     4        1:28    0  

14. Modra        8      0      0     8      1:112    0


Poradie strelcov: 

19 - Kalakaj (Jakubov), 

15 - Šimek (Jakubov), 

13 - Vanda (Viničné), 

11 - Zolej (Miloslavov), Guman (Jakubov), Kovačič (Ivanka U10), Šutlák (Ivanka U10), Macháček (Sv. Jur), 

9 – Kummer (Limbach), 

8 – Džurný (Cajla A), Redenkovič (Jakubov), 

7 – Pútik (Jakubov), P. Páleník (Malinovo), Šandor (Cajla A), Bobovský (Cajla B), Rohutný (Viničné), 

6 – T. Dovičovič (Ch. Grob), Kazimír (Ivanka U11), Mlynárik, Major (Ivanka U10), Zemko (Jakubov),  

5 - Raček (Ivanka U11), Forgáč (Miloslavov), Adriansen (Ch. Grob), Janáč (Cajla A), Polakovič (Sv. Jur), 

4 – Belay (Ch. Grob), Peterský (Sl. Grob), Miškerík, Remšík (Cajla B), Virgovič, Mazáň (Viničné), Brunčák, Chmelová (Jakubov), 

3 – L. Črep, M. Páleník, Dolnák, Chrtianský (Ch. Grob), T. Páleník (Malinovo), Púčik (Cajla A), Šimuni, Nemček, R. Hergott (Sv. Jur),  

2 – Molnár (Limbach), Kán (Malinovo), Palko, Švajčík (Cajla A), Belanský (Viničné), Ingeli (Sl. Grob), Malec, Janák, Bachorík (Cajla B), Lichvár, Sláma (Ivanka U10), H. Hergott, Beňo (Sv. Jur), 

1 - Luža, Fekete, Walzer, Handlovská (Ivanka U11), Grobarčík, Hinca, S. Riegel, V. Riegel (Miloslavov), Martinec (Jakubov), Varga, A. Dovičovič (Ch. Grob), Šusta (Vištuk), Čapucha, Gabura (Limbach), Mačas (Ivanka U10), Polaštík (Cajla A), Šmihál, Zaremba (Viničné), Walter, Šefčík, Kiripolský (Sl. Grob), Moravik, Benko (Sv. Jur), Ochaba (Modra). 


5. hrací deň (20. 1. 2019):

Účastníci: ŠKO Miloslavov, CFK Cajla A, TJ Slovan Vištuk, TJ Malinovo. 

8.30 CFK Cajla A – Vištuk

9.30 Miloslavov – Malinovo

10.30 Malinovo – Vištuk

11.30 Miloslavov – CFK Cajla A

12.30 Malinovo – CFK Cajla A

13.30 Vištuk – Miloslavov

Prečítané: 138x