ZHL prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/18, 2. ročník - 10. hrací deň -- O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek
25.02.2018, Rudolf Hupka

ZHL prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/18, 2. ročník - 10. hrací deň -- O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek

Stretnutia o celkové umiestnenie v ZHL

ZHL prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/18, 2. ročník - 10. hrací deň -- O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek

 

10. hraci deň – nedeľa 25. 2. 2018

Stretnutia o celkové umiestnenie v ZHL

O 11. miesto: Slovan Ivanka U10 – OŠK Chorvátsky Grob B 7:4, Major 4, Handlovská, Kazimír, Kačáni – Adriaensen 2, Páleník, Chrtiansky.

O 9. miesto: SFC Kalinkovo – FC Slovan Modra 1:1, na pok. kopy 2:1, Krajči – Urbanec.

O 7. miesto: ŠK Bernolákovo – FK Slovan Ivanka B 3:8, M. Lukáč, A. Čársky, Píš – Zapletal 3, Turner 2, Dvorecký, Drobec, Frölich.

O 5. miesto: ŠK Šenkvice – ŠK Čataj 7:7, na pok. kopy 1:2, Huertas 3, Polák a Polakovič po 2 – Benkovský 4, Monhagan 2, Huertas (vl.).

O 3. miesto: MŠK Senec - OŠK Chorvátsky Grob A 1:11, Magyar – Dovičovič 8, Belay 2, Mozola.

O 1. miesto: ŠKO Miloslavov – ŠK Nová Dedinka 2:0, Púčik 2.

Najlepší brankár: Adam Prídený (SFC Kalinkovo)

Najlepší hráč: Tomáš Dovičovič (OŠK Chorvátsky Grob A)

Najlepší strelec: Timotej Benkovský (ŠK Čataj) – 43 gólov

Poradie strelcov: 43 - Benkovský (Čataj), 33 - Dovičovič (Ch. Grob), 28 - Voška (Miloslavov), 22 - Baňas (Senec), 18 - Belay (Ch. Grob), 17 - J. Lukáč (Bernolákovo), 16 - Horník (Senec), 15 - R. Rybár (Senec), 14 - Lukovský (Šenkvice), 13 – Bognár (N. Dedinka), Huertas, Polakovič (Šenkvice), Púčik (Miloslavov), 12 – Krajčík, Kajos (N. Dedinka), 11 - Borušovič (N. Dedinka), Kačáni (Ivanka U10), 10 – Jurčík (Modra), Drobec (Ivanka), Monhagan (Čataj), 9 – Havlíček (N. Dedinka), Chmura (Senec), Handlovská (Ivanka U10), Adriaensen (Ch. Grob B), 8 – Š. Vaco (Čataj), Végh, D. Varga (Senec), Pilát (Kalinkovo), Huska (Miloslavov), Kažimír (Bernolákovo), Páleník (Ch. Grob B), Turner (Ivanka), 7 – Sándor (Senec), Baričič (Šenkvice), 6 – Borovičková (Čataj), Madleňák (Miloslavov), Tichý, Kintler (Modra), Prekop, Ivanová (N. Dedinka), Walzer, Major (Ivanka U10), Pullman, Magyar (Senec), Klein, Polák (Šenkvice), 5 – Pavúček (Senec), Marosz, Frölich (Ivanka), A. Rybár (Šenkvice), 4 – Charvát, Snopek (Miloslavov), A. Useini (Modra), Vitáloš (Senec), Buček (Ch. Grob), Chrtianský (Ch. Grob B), Čarský (Bernolákovo), 3 – Peťovský, Krivda (Senec), Fojta, Rózsa (Kalinkovo), Drábik, Trubač, M. Lukáč (Bernolákovo), Grík, Glodič, Zapletal (Ivanka), Roman (Ch. Grob), Forgáč (Miloslavov), Vadovič (N. Dedinka), Kazimír (Ivanka U10), 2 – Rychnavský, Pridený (Kalinkovo), Janík (Bernolákovo), Mifka (Šenkvice), Riegel, Forgáč (Miloslavov), D. Baláž, Haninec, R. Nagy (Čataj), Polakovič, Reingriaber (Senec), Selecký (N. Dedinka), O. Novák, Di Perna, Mozola (Ch. Grob), Dvorecký, Slnek, Tomašovič (Ivanka), Kulifaj, S. Varga (Modra), 1 – Kakaš, Tondra, Rogovský (Senec), Pintér, Lacuška, Knoško, Krajči (Kalinkovo), Sidivár, Jantošovič (Ch. Grob), Feranc, Šutlák, Krigler (Ivanka U10), Kakalík (Šenkvice), Markovics, Hanus (N. Dedinka), Oravec, Dolnák, Herškovič, Javorková, Ri. Šimončič (Ch. Grob B), Šalkovič, Jevoš (Čataj), Merazzi, Grobarčík (Miloslavov), Kochan (Ivanka), Tešovičová, D. Useini, Urbanec (Modra), Píš (Bernolákovo).

Prečítané: 131x