Víťazstvá vidieckych tímov v Zimnej halovej lige BFZ žiakov
09.02.2019, Rudolf Hupka

Víťazstvá vidieckych tímov v Zimnej halovej lige BFZ žiakov

09.02.2019, Rudolf Hupka
Pre všetkých

Zimná halová liga žiakov BFZ

  

Víťazstvá vidieckych tímov v Zimnej halovej lige BFZ žiakov

Úspechom tímov ObFZ Bratislava – vidiek sa skončila Zimná halová liga starších a mladších žiakov BFZ 2018/2019. Finálová časť mladších žiakov sa skončila úspechom chlapcov Slovana Ivanka pri Dunaji A, ktorí po semifinálovom hladkom víťazstve nad FK Rača vo finále vyhrali nad MŚK Petržalka. V oboch zápasoch si dokonca udržali čisté konto a najlepším strelcom sa stal s 22 gólmi ich hráč Michal Šaulič. 

Záverečná časť starších žiakov bola oveľa vyrovnanejšia. Vo finále sa stretli dva vidiecke tímy a o víťazovi sa rozhodlo až v rozstrele zo značky pokutového kopu. V riadnom hracom čase sa rozišli chlapci MŠK Senec s Kalinkovom nerozhodne 1:1. Rozstrel lepšie zvládli Senčania a brali pohár. Z ich družstva je i najlepší strelec, Tibor Katona s 19 gólmi.


Zimná halová liga starších a mladších žiakov BFZ 2018/2019 – O Pohár predsedu BSK

Finálová časť (9. 2. 2019) Hala Domu športu, Bratislava, Junácka 6


Mladší žiaci

1. semifinále: MŠK I. Petržalka A – MFK Záhorská Bystrica 4:1 (2:0), Hrouda, Jehlár, Belovič, Jonáš – Ďurica. 

2. semifinále: Slovan Ivanka pri Dunaji A – FK Rača Bratislava 3:0 (1:0), Šaulič 2, Zapletal. 

O 3. miesto: MFK Záhorská Bystrica - FK Rača Bratislava 3:2 (2:2), Bartošová, Szomolányi, Hollý – Almáši 2. 

O 1. miesto, finále ZHL: MŠK I. Petržalka A - Slovan Ivanka pri Dunaji A 0:2 (0:1), Šaulič, Fendek (vl.). 

Najlepší strelec: Michal Šaulič (Ivanka p/D.) – 22 gólov


Celkové poradie strelcov: 22 - Šaulič (Ivanka), 17 - Vančo (Lamač), 13 – Glodič (Ivanka), 12 - Bartošová (Z. Bystrica), Almáši (Rača), 11 - Horník (Senec B), Scholer (Lamač), 9 - Gerhát (I. Petržalka B), 8 - Jehlár (I. Petržalka A), Ďurica (Z. Bystrica), 7 - Sándor (Senec B), Jurdík (Rača), Hvolka (FKP B), Kochan, Zapletal (Ivanka), Korol (D. Lužná), Szomolányi (Z. Bystrica), 6 – Bučan (Senec A), Kusý (Vajnory), Méhes (Šamorín), Baran, Baranová (Čunovo), Fröhlich (Ivanka B), 5 – Sanz (Lamač), Turner (Ivanka B), Dubina (I. Petržalka A), Horák (Z. Bystrica), Revaj (Rovinka), Polák (Vrakuňa), Platek (D. Lužná), Horváth, Drobec (Ivanka), 4 - Kadlečík, Pázmány (Rača), Hritz (Šamorín), Rischer (Vrakuňa), Šoltys (Rusovce), Zapletal (Ivanka B), Prokop (FKP B), Gregor (I. Petržalka A), 3 – Swan, Obernauer (Rača), Gogolák, Hollý (Z. Bystrica), Horváth (Vrakuňa), Rybár, Baňas, Chmúra, Vitáloš (Senec B), Dornai (NMŠK), Roller (Ivanka), Kratochvíla (FKP A), Paldan, Szalay, Krochmaľ (Senec A), Neštrák (FKP B), Janek, Šrott (Vajnory), Pivarči (Šamorín), 2 – Fabšo (Rača), Bargár, Sánka (Šamorín), P. Páll, M. Uhlár (Vajnory), Peško, Benkovský (Senec A), Škurla, Cabaj (D. Lužná), Jurášek, Heger, Schifferer, Čomor (FKP A), Kakaš (Senec B), Pokorný, Salkovič (Ivanka B), Berrettini, J. Vincenc, Belovič (I. Petržalka A), Farkas (Lamač), Víg (I. Petržalka B), Zvozil (NMŠK), Vaculík (Rusovce), Ajdlich (FKP B), Šlesarik (Ivanka), 1 – Gál, McDonnell, Blanár (Rovinka), D. Páll, Kling, Vejinovič, Katrenčík, Toman, Gáborík, Filip (Vajnory), Sliva, Vajcík, Brňák, Janca, Verčinský, Neupauer (Rača), Horváth (Lamač), Falb, Burian, Lacko, Dubský, Czaja, Horňák, Szelepcsényi (Vrakuňa), Beško, Pancza (FKP B), Ivančo, L. Čimo, D. Brezovský (Z. Bystrica), Richter, Jurčík, Kulifaj, Urbanec, Nemčovič, Tichý, Varga (Modra), Žigová, Badinský, Tornyai, Penziviater, Horník, Peťovský, Sándor (Senec A), Vargová (Ivanka), Druska, Pafčo, Machan (D. Lužná), Majidi, Landsmeer, Tiko, Hason (NMŠK), Mikula, Šona, Šimončič, Dulla (I. Petržalka B), Lenghart, Stejskal, Becker (Čunovo), Heteš, Titka, Eliáš, M. Vincenc, Danihel, Fendek, Had, Hrouda, Jonáš (I. Petržalka A), Javorský, Šebo (Senec B), Vencelík, Šoltysová (Rusovce), Bednárik, Čavoš, Horváth, Nagy, Šlesarik, Kochan (Ivanka B), Baliak, Adam (FKP A), Ferencziová (Šamorín).


Starší žiaci

1. semifinále: SFC Kalinkovo – Slovan Ivanka pri Dunaji A 2:0 (2:0), Vašš 2. 

2. semifinále: MŠK Senec – FK Rača Bratislava 1:1 (1:0) – na pok. kopy 3:2, Németh – Kontáni. 

O 3. miesto: Slovan Ivanka pri Dunaji A - FK Rača Bratislava 2:3 (1:2), Mintál, Lovás – Mikuš 2, Maslen. 

O 1. miesto, finále ZHL: SFC Kalinkovo – MŠK Senec 1:1 (1:1), na pok. kopy 2:3, Füle – Katona (PK). 

Najlepší strelec: Tibor Katona (MŠK Senec) – 19 gólov


Celkové poradie strelcov: 19 - Katona (Senec), 18 – Reffek (Kalinkovo), 17 - Murgáč (Rusovce), 14 – Füle (Kalinkovo), 13 - Hrdličková, Vittek, Vašš (Kalinkovo), 12 – Barkol (Senec), 10 - Németh (Senec), 9 - Redenkovič (Jakubov), 8 - Smatana (Rača), 7 - Janeček (Jarovce), Ziman (I. Petržalka), Macík, Bogdalík (Jakubov), Keszöcze (Rača), Rudišin (Vrakuňa), 6 – Prevaj (Jakubov), Pokorný (FKP A), Drozd, Kontáni (Rača), Dovalovský, Pätoprstý (Senec), 5 – Hudák, Taufer, Štibrány (Rača), Kadnár, Melioris, M. Šaulič (Ivanka B), Damborský (Vrakuňa), Chobot (Senec), Kempský, Mintál (Ivanka A), 4 - Pastucha, Babík, Vlčák, Mikuš (Rača), O. Sádovský (Jarovce), Kováčik (I. Petržalka), Soós (Senec), Jozič, Šumichrast (Ivanka A), Broš (Z. Bystrica), Očenáš (Lamač), Polák (Vrakuňa), 3 – Časnocha (I. Petržalka), Rojnik, Polakovič (Rača), Plavnik (Kalinkovo), Svoboda (Ivanka B), Molnár, Královič (Sl. Grob), Oravec (FKP A), Sklenár (Jarovce), Janvars, Chiriac (Lamač), Nagy, Vadovič, Kakaš, Lovás (Ivanka A), Urbanovský, Held (Modra), Reľovský, Ďurica (Z. Bystrica), Smažák (Vrakuňa), Zobok (Rusovce), Hoffmann (FKP B), Vaško, Kováč, Lipka (Senec), 2 – Krchnák (Rača), Hlásnik, Zeman (I. Petržalka), Podmanický, Mikuláš (Ivanka B), Hoffmann, Hanzel, Briestenský, Brenčič, Schifferer (FKP A), Badalov (Jarovce), Bartalský (Jakubov), Poliak, Schifferer, Berki (FKP B), Farkaš, Šipoš (Vrakuňa), Tasziló (Ivanka A), Tichý, Tabaček (Modra), Polčák (Senec), Morávek, Prokop (Z. Bystrica), Mifkovič, Krupan (Rusovce), Kováč (Lamač), 1 – Račkay, Kaniansky, Heger (FKP A), Kakaš, Kocka (Ivanka B), Kopanyi (Jakubov), Uhler, Mulík, Elias (Jarovce), Adam, Tomašovič, Novotný (Sl. Grob), Košík, Titka, Chalupa, Heteš (I. Petržalka), Zelenka (Senec), Dobai, Pachinger, Šefčík (Modra), Barnáš, Urbaník, Drličiak, Čerňanský, Mitošinka, Sopko, Horváth, Mičencová (Vrakuňa), Šimovčík, Holec, Kugler (Lamač), Štofa, Boušek (Ivanka A), Jánošík, Požgay, Pastva, Paul, Lenčeš (Z. Bystrica), Osvald, Svoboda, Hoevenaars, Šoltys, Herceg, Černy (Rusovce), Hanzel, Turza, Oravec (FKP B), Maslen (Rača).   

Prečítané: 46x