Správa z ISSF pre klubových manažérov (2. 7. 19.06) a Správa z ISSF pre klubových manažérov (3. 7. 16.27)
02.07.2018, Rudolf Hupka

Správa z ISSF pre klubových manažérov (2. 7. 19.06) a Správa z ISSF pre klubových manažérov (3. 7. 16.27)

Pre manažérov FK

Správa z ISSF pre klubových manažérov (2. 7. 19.06)

 

Opätovne sme podľa rozhodnutia Konferencie SFZ spristupnili kredity pre nákup tovarov a služieb vo Vašom e-shope. Hneď na úvod Vás upozorňujem, že platnosť kreditov končí 30. 11. 2018.

E-shop je na adrese https://futbalnet.shop, ale kľudne môžete použiť aj pôvodnú adresu eshop.futbalsfz.sk, budete však presmerovaný na novú adresu.

Prehľad pridelených kreditov podľa matričnej príslušnosti k zväzom ako aj iné informácie nájdete na adrese http://www.futbalsfz.sk/prerozdelenie-prispevkov-podla-zakona-o-sporte (informácie priebežne dopĺňame a aktualizujeme).

Prehľad čerpania kreditov si viete kontrolovať priamo v eshope, alebo na stránke http://podporamladeze.futbalsfz.sk, kde je kompletný prehľad čerpania kreditov.

Skôr ako nás budete kontaktovať, prečítajte si prosím návody v dolnej časti stránky https://futbalnet.shop, hlavne však https://futbalnet.shop/registracia-osobneho-konta a https://futbalnet.shop/nakup-za-kredit.

V prípade problémov je Vám k dispozícii emailová adresa eshop@futbalsfz.sk poprípade nás kontaktujte cez formulár (modrý krúžok s obálkou) vpravo dole na https://futbalnet.shop.

 

ISSF Helpdesk(pomoc): jan.letko@futbalsfz.sk

 

 

Správa z ISSF pre klubových manažérov (3. 7. 16.27)

 

Práve ste niektorí dostali dogenerované faktúry, a aby ste všetci nepísali J. Letkovi, tak sa jedná o doplatok pre delegované osoby za máj podľa Zákona za prácu cez sobotu, nedeľu a sviatok. Je to zákonná povinnosť.

 

ISSF Helpdesk(pomoc): jan.letko@futbalsfz.sk

Prečítané: 120x