Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek č. 1 a Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.-12. 8. 2018 č. 4
06.08.2018, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek č. 1 a Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.-12. 8. 2018 č. 4

Pre všetkých

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek č. 1

 

Seniori (S5V) - 1. kolo

11. 8. 17.30 Láb – Doľany Bulik, Chrupka, David M., Lukeš

11. 8. 17.30 Malacky B – Šenkvice Augustovič, Rybár, Šabiková, Stanislav

12. 8. 17.30 Častá – Budmerice R, AR1, AR2, D

12. 8. 17.30 Modra - Jablonové Tahotný, Bočák, Habo, D

12. 8. 17.30 Studienka – Zohor David D., Ďurčo, Šabiková, Hilka

12. 8. 17.30 Dubová - Vištuk Kočický, Sobolová, AR2, Hlavenka

12. 8. 17.30 Jablonec – Grinava David M., Michalovič, Rybecký, Polák

 

 

Obsadenie R a DS – PR BFZ 8. - 12. 8. 2018 č. 4

 

Súťaže riadené SFZ

Slovnaft Cup – 2. kolo

8. 8. 17.00 (STREDA) V. Zálužie – Šamorín Chromý, Henček, Štofik; Richtárik

8. 8. 17.00 (STREDA) Rosina – Prešov Ruc, Roszbeck, Lauer; Špila

8. 8. 17.00 (STREDA) Rusovce – Ivanka p/D. Tománek, Laciňák, Volek; Bóc

8. 8. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – D. Lužná Straka, Olša D., Srna; Farbula (HP D. Lužná)

8. 8. 18.00 (STREDA) Most p/B. – Báhoň Cvengroš, Martiš, Kardelis; Dadykin

 

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA A – 2. kolo

11. 8. 10.00-12.30 Rača – Šamorín Tanglmayer, Fischer, Triskal

11. 8. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Gabčíkovo Harajbič, Štofik, Kardelis

II. liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA B – 2. kolo

11. 8. 10.00-12.30 Inter – Púchov Pati Nagy, Srna, Klúčik

 

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. liga Bratislava – 1. kolo

11. 8. 17.30 D. N. Ves – Vajnory Cvengroš, Budáč, Laciňák; Keller

11. 8. 17.30 Báhoň – Rovinka Tománek, Hegedüs, Hudy; Pinček

11. 8. 17.30 PŠC Pezinok – Lozorno Polakovič, Malárik, Volek; Schmidt

12. 8. 17.30 Rusovce – Slovan B Lauer, Harajbič, Olša D.; Jablonický

12. 8. 17.30 Tomášov – FC Malacky Choreň, Štofik, Ježík; Lazar

12. 8. 17.30 Rohožník – D. Lužná Bláha, Ralbovský, Kardelis; Líška

12. 8. 17.30 Ivanka p/D. – Bernolákovo Henček, Tanglmayer, Srna; Páchnik

12. 8. 17.30 Most p/B. – Rača Straka, Lalo, Martinkovič; Darlea

Seniori IV. liga Bratislava S4BA – 1. kolo

11. 8. 17.30 Lamač – Vrakuňa Čižmár, Kašper, Kakaščik; Perašín

11. 8. 17.30 K. Ves – Čunovo Kožuch, Lomňančík, Polák; Vnuk (HP NMŠK 1922)

11. 8. 17.30 Domino – Jakubov Piatka, Bogdáň, Orlíková; Marczell

12. 8. 17.30 Kalinkovo – V. Leváre Brody, Kachnič, Triskal; Farkaš

12. 8. 17.30 Limbach – Senec Fischer, Gosiorovský, Samko; Slezák

12. 8. 17.30 Slov. Grob – Sv. Jur Hajnala, Krčová, Vanek; Brody

12. 8. 17.30 Závod – Viničné Valko, Pati Nagy, Martiška; Truchlý

12. 8. 17.30 CFK Pezinok – Kostolište Hádek, Hrazdira, Szakáll; Príkopa

Prečítané: 127x