Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 20. 4. 2018 č. 24 a Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 14. - 15. 4 2018 č. 19
08.04.2018, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 20. 4. 2018 č. 24 a Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 14. - 15. 4 2018 č. 19

Pre všetkých

Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 20. 4. 2018 č. 24

 

Súťaže riadené SFZ

I. liga ženy – 13. kolo

14. 4. 13.00 NMŠK 1922 – FC Nitra Martiška, Szakáll, Vasilenko

I. liga juniorky – 13. kolo

14. 4. 15.00 NMŠK 1922 – FC Nitra Vasilenko, Szakáll, Martiška

II. liga ženy – 14. kolo – dohrávka

11. 4. 16.30 Sv. Jur – Čaka Kardelis

II. liga ženy – 18. kolo

14. 4. 14.00 FK Dúbravka – Kopčany Čižmár, Polakovič Ľ.

14. 4. 15.00 D. Lužná – Sv. Jur Hajnala, Triskal

15. 4. 15.00 Vrakuňa – FK Čaka Bohun

15. 4. 16.00 FC Petržalka – Z. Moravce Bláha

Slovenský pohár ženy – semifinále

17. 4. 17.00 (UTOROK) Slovan – Myjava Krčová, Matejová, Martiš

St. dorast LSD U19 – 24. kolo

14. 11. 11.00 Senica – D. Streda Somoláni A., Štrbo, Martinkovič; Richtárik

14. 11. 11.00 Trenčín – Žilina Chromý, Vician, Lauer; Minárčik

14. 11. 11.00 Nitra – Michalovce Glova, Jankovič, Parilák; Makový

Ml. dorast LMD U17, U16 – 24. kolo

14. 4. 11.00-13.15 Slovan – Bardejov Malárik, Straka, Laciňák

St. žiaci I. LSŽ U15, U14 – 19. kolo

14. 4. 10.00-12.00 Inter – Domino Vašš, Srna, Kočický

14. 4. 15.00-17.00 FC Petržalka – Púchov Tománek, Dujava, Kožuch

15. 4. 12.00-14.00 K. Ves – Skalica Tanglmayer, Olša D., Ralbovský

St. žiaci I. LSŽ U15, U14 – 20. kolo

18. 4. 12.00-14.00 (STREDA) Domino – AS Trenčín Choreň, Hajnala, Krčová

 

Súťaže riadené ZSFZ

II. liga Západ SD – MD U19, U17 – 23. kolo

14. 4. 9.00-11.30 Inter – Komárno Olša D., Lomňančík, Lalo

14. 4. 10.00-12.30 FC Petržalka – K. Ves Choreň, Hádek, Valko

I. liga žiačok – 17. kolo

11. 4. 16.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Slovan Sabela

I. liga žiačok – 18. kolo

14. 4. 13.00 Slovan – Trnava Gosiorovský

 

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava S3BA – 16. kolo – dohrávky

11. 4. 16.30 (STREDA) D. Lužná – Sv. Jur Hudy, Polakovič Ľ., Matejová; Líška

11. 4. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – Most p/B. Henček, Tománek, Dujava; Lazar

Seniori III. liga Bratislava S3BA – 17. kolo – dohrávky

18. 4. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – PŠC Pezinok Polakovič Ľ., Straka, Laciňák; Jablonický

18. 4. 17.00 (STREDA) Most p/.B – Bernolákovo Bohun, Piatka, Ralbovský; Keller

18. 4. 17.00 (STREDA) Vajnory – Báhoň Tománek, Martiš, Dujava; Príkopa

18. 4. 17.00 (STREDA) Sv. Jur – Lozorno Tanglmayer, Vašš, Kardelis; Darlea

18. 4. 17.00 (STREDA) Ivanka p/D. – Tomášov Pavlíková, Matejová, Štofik; Schmidt

Seniori III. liga Bratislava S3BA – 21. kolo

14. 4. 17.00 D. N. Ves – D. Lužná Bohun, Tanglmayer, Kardelis; Príkopa

14. 4. 17.00 Vajnory – Tomášov Bláha, Hudy, Ralbovský; Jablonický

15. 4. 10.30 FC Petržalka – Rača Pavlíková, Tománek, Dujava; Pinček

15. 4. 17.00 Rohožník – PŠC Pezinok Piatka, Lauer, Martinkovič; Darlea

15. 4. 17.00 Bernolákovo – Báhoň Hajnala, Henček, Matejová; Mydlárik

15. 4. 17.00 Most p/B. – Lozorno Polakovič Ľ., Malárik, Laciňák; Líška

15. 4. 17.00 Rovinka – Ivanka p/D. Vašš, Martiš, Martiška; Páchnik

15. 4. 17.00 Sv. Jur – Slovan B Parilák, Štofik, Pati Nagy; Ľupták

Seniori IV. liga Bratislava S4BA – 16. kolo – dohrávka

11. 4. 16.30 (STREDA) Rusovce – Viničné Kočický, Martiš, Szakáll; Marczell

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo – dohrávky

11. 4. 17.00 (STREDA) V. Leváre – FC Malacky Hegedüs, Čižmár, Gosiorovský; Pinček

11. 4. 17.00 (STREDA) Kráľová p/S. – Limbach Lomňančík, Kožuch, Krčová; Farkaš

11. 4. 17.00 (STREDA) Kalinkovo – Jakubov Hádek, Lalo, Hrazdira; Brody

11. 4. 17.00 (STREDA) CFK Pezinok – Domino Budáč, Tanglmayer, Fischer; Slezák

18. 4. 17.00 (STREDA) Čunovo – Rusovce Malárik, Kožuch, Harajbič; Pavlík R.

18. 4. 17.00 (STREDA) Viničné – Slov. Grob Pati Nagy, Volek, Lalo; Brody

Seniori IV. liga Bratislava S4BA – 21. kolo

15. 4. 17.00 Limbach – Vrakuňa Sabela, Vasilenko, Valko; Pavlík R.

15. 4. 17.00 FC Malacky – Jakubov Kožuch, Farkaš, Klúčik; Keller

15. 4. 17.00 K. Ves – Rusovce Lomňančík, Srna, Krčová; Lazar (HP Zohor)

15. 4. 17.00 V. Leváre – Slov. Grob Fischer, Kalmár, Triskal; Marczell

15. 4. 17.00 Kráľová p/S. – Závod Lalo, Ježík, Szakáll; Banič

15. 4. 17.00 Kalinkovo – Domino Harajbič, Choreň, Čižmár; Schmidt

15. 4. 17.00 Čunovo – CFK Pezinok Kočický, Gosiorovský, Hádek; Truchlý

15. 4. 17.00 Viničné – Lamač Volek, Straka, Budáč; Slezák

St. dorast SD3R – U19 – 15. kolo – dohrávka

10. 4. 17.00 (UTOROK) Rača – MŠK Senec Hajnala, Martinkovič, Kardelis

St. dorast SD3R – U19 – 17. kolo

14. 4. 13.30 NMŠK 1922 – Šamorín Hamuliakovo Krčová, Martiš, Štofik

14. 4. 13.30 Iskra Petržalka – Zohor Knopp, Bogdáň, Uram za ObFZ-m

14. 4. 15.30 Domino – D. Lužná Pati Nagy, Volek, Matejová

15. 4. 9.30 Ružinov – Ivanka p/D. Čižmár, Hajnala, Gosiorovský

15. 4. 10.00 Inter B – MŠK Senec Kardelis, Malárik, Srna

15. 4. 10.30 Rača – Šenkvice Štofik, Martiš, Martiška

15. 4. 14.30 Rohožník – PŠC Pezinok Lauer, Martinkovič

St. dorast SD3R – U19 – 18. kolo – predohrávky

19. 4. 16.00 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D. – NMŠK 1922 Hajnala, Tanglmayer, Kašper

20. 4. 17.00 (PIATOK) Šenkvice – Domino Ježík, Lalo, Olša D.

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina A – 17. kolo

15. 4. 13.00 FKP Dúbravka – Lozorno Hudy

15. 4. 13.30 NMŠK 1922 – Domino B Choreň

15. 4. 18.00 FC Petržalka B – Žolík Malacky B Bláha

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina B – 14. kolo – dohrávka

11. 4. 17.00 (STREDA) Rača – Domino Volek, Kalmár

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina B – 17. kolo

14. 4. 13.00 Rača – P. Úľany Budáč, Sabela

14. 4. 13.30 Domino A – Ružinov Matejová, Volek

15. 4. 11.00 Vajnory – MŠK Senec Henček

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina B – 18. kolo – predohrávka

19. 4. 17.00 (ŠTVRTOK) P. Úľany – PŠC Pezinok Piatka

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 17. kolo

14. 4. 9.30-11.30 Rača – NMŠK 1922 Budáč, Sabela

14. 4. 10.30-12.30 Šenkvice – D. N. Ves Farkaš, Henček

14. 4. 14.00-16.00 MŠK Senec – FKP Dúbravka Piatka, Harajbič

15. 4. 9.00-11.00 Sv. Jur – Bernolákovo Lalo, Ježík

15. 4. 9.30-11.30 Iskra Petržalka – Žolík Malacky Budáč, Krčová

15. 4. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – PFA ŠTK Šamorín Farkaš, Klúčik

19. 4. 18.00-16.30 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Vrakuňa Valko, Hádek

Turnaj BFZ U12 (HP UT FC Petržalka)

11. 4. 9.00-16.30 (STREDA) Hajnala, Vašš, Křivan za ObFZ-m

Prípravka PMA1 – 15. kolo

14. 4. 8.45 Ivanka p/D. – FA Lafranconi Marczell

14. 4. 9.00 D. Lužná – CFK Pezinok Vargová

14. 4. 10.30 FC Malacky – FKP Dúbravka Bulík

14. 4. 11.30 Vrakuňa – Rovinka Randa

15. 4. 10.30 MŠK Senec – FC ŠTK Šamorín Randa

15. 4. 13.00 Rača – PŠC Pezinok Šafárik

Prípravka PMA1 - 14. kolo – dohrávka

17. 4. 18.15 (UTOROK) D. Lužná – Vrakuňa Vargová

Prípravka PMB1 – 15. kolo

14. 4. 9.45 Ivanka p/D. – FA Lafranconi Marczell

14. 4. 10.15 D. Lužná – CFK Pezinok Vargová

14. 4. 11.45 FC Malacky – FKP Dúbravka Michalovič

14. 4. 10.15 Vrakuňa – Rovinka Randa

15. 4. 12.00 MŠK Senec – FC ŠTK Šamorín Randa

15. 4. 14.15 Rača – PŠC Pezinok Šafárik

Prípravka PMB1 – 14. kolo – dohrávka

17. 4. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – Vrakuňa Randa

Prípravka PMC1 – 15. kolo

14. 4. 10.45 Ivanka p/D. – FA Lafranconi Marczell

14. 4. 11.30 D. Lužná – CFK Pezinok Vargová

14. 4. 13.00 FC Malacky – FKP Dúbravka Michalovič

14. 4. 9.00 Vrakuňa – Rovinka Randa

15. 4. 13.00 MŠK Senec – FC ŠTK Šamorín Randa

15. 4. 15.30 Rača – PŠC Pezinok Šafárik

15. 4. 11.00 NMŠK 1922 – D. N. Ves (R)

Prípravka PMC1 – 14. kolo – dohrávka

17. 4. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – Vrakuňa Vargová

Prípravka PMA2 – 13. kolo

14. 4. 9.00 Záh. Bystrica – Vajnory Abrman

14. 4. 9.30 Miloslavov – Inter B (R)

14. 4. 10.00 NMŠK 1922 B – Iskra Petržalka (R)

16. 4. 17.00 (PONDELOK) Domino B – FK Dúbravka Malovec Ri.

Prípravka PMA2 – 14. kolo

19. 4. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter B – Z. Bystrica Sabo

Prípravka PMB2 – 13. kolo

14. 4. 10.15 Záh. Bystrica – Vajnory B Abrman

14. 4. 11.00 Miloslavov – Inter B (R)

14. 4. 11.00 NMŠK 1922 B – Iskra Petržalka (R)

16. 4. 16.00 (PONDELOK) Domino B – FK Dúbravka Malovec Ri.

Prípravka PMB2 – 14. kolo

19. 4. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter B – Záh. Bystrica Sabo

Prípravka PMC2 – 13. kolo

14. 4. 9.00 N. Dedinka – Závod (R)

14. 4. 12.00 Rohožník – Bernolákovo Šabiková

14. 4. 16.15 Scorpions – Kalinkovo (R)

15. 4. 10.30 Stupava – Báhoň (R) za ObFZ-v

Prípravka PMA3 – 11. kolo

12. 4. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – FC Petržalka B Vargová

14. 4. 10.00 FK Mariathal – FC ŠTK Šamorín B (R)

14. 4. 15.00 Scorpions – Domino C (R)

15. 4. 10.00 Rusovce – Čunovo (R)

15. 4. 10.00 Jarovce – Lamač (R)

Prípravka PRMA – 15. kolo

14. 4. 10.30 Kostolište – Gajary Chrupka

14. 4. 14.00 Sološnica – Rohožník Polák

14. 4. 14.30 Studienka – Zohor Chrupka

14. 4. 18.00 Závod – Vysoká p/M. Michalovič

15. 4. 12.30 Stupava – V. Leváre Šabiková (HP UT Stupava)

15. 4. 14.30 Borinka – Láb Šabiková (HP UT Stupava)

15. 4. 14.30 Lozorno – Jakubov Šabiková

Prípravka PRPK – 15. kolo

14. 4. 9.00 Sv. Jur – PŠC Pezinok B Huska

14. 4. 9.00 Šenkvice – Vištuk Sobolová

14. 4. 10.30 Báhoň – Slov. Grob (R)

15. 4. 10.00 Budmerice – Viničné Olša M.

15. 4. 10.00 Modra – Vinosady (R)

15. 4. 10.30 Častá – Limbach (R)

15. 4. 15.00 Grinava – Jablonec (R)

Súťaže riadené ObFZ Bratislava - vidiek

Dorast SD4V – 15.kolo

15. 4. 14.30 V. Leváre – Častá Triskal, Kalmárza BFZ

15. 4. 14.30 Kráľová p/S. – Ekonóm Szakáll, Ježík za BFZ

 

 

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 14. - 15. 4 2018 č. 19

Seniori (S5V) - 19. kolo

14. 4. 17.00 Sv. Jur B – Kostolište Olša, Huska, AR2, Berkovič

14. 4. 17.00 Jablonec – Budmerice Habo, Tahotný, AR2, D

14. 4. 17.00 Plavecký Štvrtok – Vištuk R, AR1, AR2, D

15. 4. 17.00 Grinava – Jablonové R, AR1, AR2, D

15. 4. 17.00 Láb – Zohor Rybecký, David, Polák, Lukeš

15. 4. 17.00 Šenkvice – Modra Bulik, Olša, AR2, D

Seniori (S6V) - 15. kolo

14. 4. 17.00 Malacky B - Malé Leváre Polák, Ďurčo, AR2, Lukeš

14. 4. 17.00 Studienka – Dubová David, Chrupka, AR2, D

15. 4. 17.00 Pernek – Záhorská Ves Chrupka, Ďurčo, AR2, D

15. 4. 17.00 Vinosady – Častá Tahotný, Huska, AR2, D

15. 4. 17.00 Stupava – Sološnica Bočák, AR1, AR2, Hilka

15. 4. 17.00 Doľany – Vysoká Habo, Sobolová, AR2, D

Dorast SD4V – 15. kolo

14. 4. 17.00 Bernolákovo – Budmerice Ubľanský, Kuzmová, Gajdošík (ObFZ Ba-mesto)

15. 4. 11.30 Rovinka – CFK Pezinok Ťažký, Křivan (ObFZ Ba-mesto)

15. 4. 14.30 V. Leváre – Častá Triskal (BFZ), Kalmár (BFZ)

15. 4. 14.30 Kráľová p/S. – Ekonóm Szakál (BFZ), Ježík (BFZ)

 

Rozpis stretnutí - starší a mladší žiaci ObFZ Bratislava - vidiek

Starší žiaci SZV U15 – 19. kolo

13. 4. (PIATOK) 16.00 Rohožník – Modra Ďurčo

14. 4. 13.30 V. Leváre – CFK Cajla Lukeš

14. 4. 17.00 Zohor – Lozorno

15. 4. 14.00 Viničné – Častá Huska

15. 4. 14.00 Záh. Ves – Slov. Grob Rybecký

15. 4. 14.30 Studienka – Báhoň Michalovič

Mladší žiaci MZV U13 – 19. kolo

14. 4. 9.00 Žolík Malacky B – Sološnica Bulik

14. 4. 14.00 Láb - Modra

15. 4. 10.00 Šenkvice – CFK Cajla Sobolová

 

Súťaže BFZ – prípravky

PMA1, PMB1, PMC1 – 15. kolo

14. 4. 10.30 FC Malacky – FKP Dúbravka Bulik

14. 4. 11.45 FC Malacky – FKP Dúbravka Michalovič

14. 4. 13.00 FC Malacky – FKP Dúbravka Michalovič

PRMA – 15. kolo

14. 4. 10.30 Kostolište – Gajary Chrupka

14. 4. 14.00 Sološnica – Rohožník Polák

14. 4. 14.30 Studienka – Zohor Chrupka

14. 4. 17.00 Závod – Vysoká Michalovič

15. 4. 12.30 Stupava – V. Leváre (HP UT Stupava) Šabiková

15. 4. 14.30 Borinka – Láb (HP UT Stupava) Šabiková

15. 4. 14.30 Lozorno – Jakubov Šabikova

PRPK – 15. kolo

14. 4. 9.00 Sv. Jur – PŠC Pezinok B Huska

14. 4. 9.00 Šenkvice – Vištuk Sobolová

14. 4. 10.30 Báhoň – Slov. Grob

15. 4. 15.00 Grinava – Jablonec

15. 4. 10.00 Budmerice – Viničné Olša

15. 4. 10.00 Modra - Vinosady

15. 4. 10.30 Častá – Limbach

PMC2 – 13. kolo

14. 4. 12.00 Rohožník – Bernolákovo Šabiková

15. 4. 10.30 Stupava – Báhoň (HP UT Stupava)

Prečítané: 71x