Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek č. 10  a  Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 17. 10. 2018 č. 13
10.10.2018, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek č. 10 a Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 17. 10. 2018 č. 13

Pre všetkých

Obsadenie rozhodcov a delegátov stretnutí

  

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek č. 10 


Seniori (S5V) - 10. kolo

13. 10. 15.30 Doľany – Studienka  Augustovič, Rybár, Dobrovský, D

13. 10. 15.30 Láb – Grinava David M., David D., Michalovič, D

14. 10. 15.30 Budmerice – Jablonové Kočický, Bočák, Huska, D

14. 10. 15.30 Častá – Vištuk  Dobrovský, Tahotný, Augustovič, D

14. 10. 15.30 Modra – Šenkvice  R, AR1, AR2, D

14. 10. 15.30 Zohor – Malacky B R, Šabíková, AR2, D

Seniori (S6V) - 8. kolo 

13. 10. 15.30 Vysoká – Plavecký Štvrtok  Tahotný, Meszaros, Huska, D

14. 10. 12.00 Záhorská Ves – Malé Leváre  R, Meszaros, Rybecký, D 

14. 10. 15.30 Pernek – Sološnica  Rybecký, Chrupka, Meszaros, D 

14. 10. 15.30 Plavecký Mikuláš – Gajary  Michalovič, David D., David M., D

14. 10. 15.30 Vinosady – Stupava  Olša M., Cisár, AR2, D 

Dorast (SD4V) - 6. kolo

13. 10. 10.00 Most – Kráľová  Jacečko, Chalka, Takáč (všetci ObFZ BA-mesto)

14. 10. 13.00 CFK Pezinok - Veľké Leváre R, AR1, AR2 

St. dorast SD3R – U19 – 9. kolo 

14. 10. 13.00 Zohor – Ružinov (R), Šabíková

Ml. dorast MD3R A – U17 – 9. kolo 

14. 10. 13.00  Častá – Sv. Jur Tahotný

Starší žiaci (SZV) - 8. kolo

14. 10. 11.30 Modra – FC Stupava B  Huska

14. 10. 12.30 Závod – Studienka  Michalovič

14. 10. 12.00 Budmerice – Záhorská Ves  R

14. 10. 13.00 Jakubov – Rohožník  R

Mladší žiaci (MZV) - 8. kolo

13. 10. 9.00 Báhoň – Modra  R 

13. 10. 9.00 FKM Stupava – Rohožník  R

13. 10. 9.00 Žolík Malacky B – Láb  Michalovič

14. 10. 10.00 Budmerice – PŠC Pezinok B  Olša M.

14. 10. 11.00 Zohor – FC Stupava B  Šabíková

14. 10. 13.00 Vištuk – Častá Olša M. 

14. 10. 13.00 Veľké Leváre – Sološnica  Lukeš


Prípravky BFZ

PMA1 (sk. B) – 7. kolo

13. 10. 8.45 Ivanka – PŠC Pezinok

13. 10. 13.15 Malacky – Kalinkovo Michalovič

13. 10. 11.30 Miloslavov - Rovinka

13. 10. 14.00 Senec – Šamorín (HP Reca)

PMB1 (sk. B) – 7. kolo

13. 10. 9.45 Ivanka – PŠC Pezinok

13. 10. 10.45 Malacky – Kalinkovo Michalovič

13. 10. 13.00 Miloslavov - Rovinka

13. 10. 15.00 Senec – Šamorín (HP Reca)

PMC1 (sk. B) – 7. kolo

13. 10. 10.45 Ivanka – PŠC Pezinok

13. 10. 12.00 Malacky – Kalinkovo Michalovič

13. 10. 14.30 Miloslavov - Rovinka

13. 10. 16.00 Senec – Šamorín (HP Reca)

PRMA – 7. kolo

13. 10. 14.00 Sološnica - Rohožník

13. 10. 15.30 Závod - Vysoká

14. 10. 9.30 Plav. Štvrtok– Studienka Meszaros

14. 10. 10.00 Láb - Zohor

14. 10. 11.00 Jablonové – V. Leváre

14. 10. 11.30 Jakubov - Kostolište

14. 10. 12.30 Plav. Mikuláš – Gajary

PRPK – 7. kolo

13. 10. 9.00 Sv. Jur–Grinava Huska

13. 10. 10.00 Budmerice – Limbach Olša M. 

13. 10. 10.00 Slov. Grob - Báhoň

13. 10. 10.00 Vištuk - Dubová

14. 10. 10.00 Modra – CFK Cajla

14. 10. 13.00 Jablonec - Šenkvice

14. 10. 13.00 Vinosady – Viničné  Cisár

PRSC – 7. kolo

14. 10. 9.00 Tomášov – N. Dedinka

14. 10. 9.30 Most – D. Lužná

14. 10. 9.30 Kráľova – Danubia Hrubý Šúr

14. 10. 11.15 Malinovo - Bernolákovo

14. 10. 13.30 Chor. Grob – Šamorín B

PMA2 – 7. kolo

14. 10. 10.00 FC Stupava – FK Dúbravka  (HP Marianka)

14. 10. 10.00 Senec B – FKM Stupava  (UT NTC Senec)

PMB2 – 7. kolo

14. 10. 10.00 FC Stupava – FK Dúbravka  (HP Marianka)

14. 10. 11.00 Senec B – FKM Stupava  (UT NTC Senec)

PMC 2 (sk. A) – 7. kolo

13.10. 10.00 Gajary - Limbach

14.10. 9.00 Sv. Jur - Báhoň

14.10. 10.00 Závod – FKM Stupava

14. 10. 10.00 Slov. Grob – Jakubov

PMC2 ( sk.B ) – 7. kolo

13. 10. 9.30 Chor. Grob - Bernolákovo



Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 17. 10. 2018 č. 13


Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 11. kolo 

17. 10. 13.00-15.15 (STREDA) Slovan – D. Streda Hajnala, Vašš, Martiš

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 7. kolo 

13. 10. 10.00-12.00 K. Ves – Domino Choreň, Straka, Henček

14. 10. 14.30-16.30 FC Petržalka – Dubnica Bláha, Vanek, Gosiorovský

I. liga ženy – 7. kolo

14. 10. 10.00 Slovan – Ružomberok Matejová, Krčová, Martiš

II. liga ženy – 7. kolo

13. 10. 15.30 Sv. Jur – D. Lužná Ježík

I. liga dorastenky – 7. kolo

13. 10. 13.00 Slovan – Myjava Samko, Kašper

I. liga žiačky – 7. kolo

13. 10. 15.00 Slovan – Myjava Kašper

Mini Champions Liga žiačok WU14

10. 10. 9.00-14.50 (STREDA) Hajnala, Vašš (HP NMŠK 1922)


Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA A – 11. kolo

14. 10. 10.00-12.30 K. Ves – N. Zámky Cvengroš, Hajnala, Orlíková; Jablonický

II. liga Západ SD – MD U19, U17 SKUPINA B – 11. kolo

13. 10. 10.00-12.30 FC Petržalka – Topoľčany Polakovič, Piatka, Gosiorovský; Líška

13. 10. 10.30-13.00 Domino – Piešťany Pati Nagy, Fischer, Sabela; Darlea


Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. liga Bratislava – 11. kolo 

13. 10. 10.30 PŠC Pezinok – D. Lužná Tománek, Hegedüs, Hudy; Lazar

13. 10. 15.30 Lozorno – D. N. Ves Bláha, Volek, Matejová; Schmidt

14. 10. 10.30 Rača – Tomášov Lauer, Štofik, Laciňák; Mydlárik 

14. 10. 15.30 Ivanka p/D. – Slovan B Henček, Ježík, Martiška; Ľupták 

14. 10. 15.30 Most p/B. – Báhoň Bohun, Straka, Kardelis; Líška

14. 10. 15.30 Bernolákovo – Rusovce  Malárik, Choreň, Martinkovič; Keller

14. 10. 15.30 Rohožník – Vajnory Lalo, Srna, Olša D.; Pinček

14. 10. 15.30 Rovinka – FC Malacky Budáč, Martiš, Kachnič; Príkopa

Seniori IV. liga Bratislava S4BA – 11. kolo

13. 10. 15.30 K. Ves – Závod Vanek, Cvengroš, Krčová; Banič

13. 10. 15.30 Domino – Lamač Hádek, Valko, Sabela; Marczell

13. 10. 15.30 Vrakuňa – Sv. Jur Lomňančík, Kožuch, Klúčik; Pavlík R.

14. 10. 15.30 CFK Pezinok – V. Leváre Bogdáň, Pati Nagy, Čižmár; Perašín

14. 10. 15.30 Jakubov – Slov. Grob Tanglmayer, Fischer, Triskal; Truchlý 

14. 10. 15.30 Čunovo – Limbach Brody, Kašper, Szakáll; Vnuk

14. 10. 15.30 Kostolište – Kalinkovo Harajbič, Vašš, Piatka; Darlea

14. 10. 15.30 Viničné – Senec  Polák, Polakovič, Samko; Brody

St. dorast SD3R – U19 – 9. kolo

13. 10. 10.30 Iskra Petržalka – NMŠK 1922 Srna, Kardelis

13. 10. 11.00 D. N. Ves – Bernolákovo Čižmár, Bogdáň

13. 10. 13.30 Inter B – Šamorín Hamuliakovo Harajbič, Polák

13. 10. 15.30 Ivanka p/D. – Rovinka Martiš, Tanglmayer

13. 10. 15.30 Rohožník – PŠC Pezinok Hudy, Tománek

14. 10. 13.00 Zohor – Ružinov (R) za ObFZ-v, (AR1) za ObFZ-v 

14. 10. 15.30 D. Lužná – Senec Laciňák, Lauer

Ml. dorast MD3R A – U17 – 9. kolo 

13. 10. 9.00 D. N. Ves – Jarovce Bodáň

13. 10. 15.30 FC Petržalka B – Ružinov Gosiorovský

14. 10. 10.00 FK Dúbravka – Domino B Volek

14. 10. 10.00 NMŠK 1922 – Stupava Sabela

Ml. dorast MD3R B – U17 – 7. kolo

13. 10. 9.30 PŠC Pezinok – Kalinkovo (R) (kolízia III. liga)

14. 10. 10.30 Ivanka – Senec Martiška

14. 10. 13.00 Častá – Sv. Jur (R) za ObFZ-v 

14. 10. 13.00 Šenkvice – Malinovo Hádek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 9. kolo

13. 10. 9.00-11.00 PFA ŠTK Šamorín – Šenkvice Vašš

13. 10. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Sv. Jur  Budáč

13. 10. 10.00-12.00 Bernolákovo – Rusovce Lalo

13. 10. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok Brody

13. 10. 10.00-12.00 Senec – CFK Pezinok Farkaš

14. 10. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Rača Kožuch


Súťaže riadené ObFZ Bratislava-mesto

St. žiaci SZM B – 8. kolo 

14. 10. 13.30 Ivanka p/D. – FK Dúbravka Martiška (R) za BFZ


Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Dorast SD4V – 6. kolo

14. 10. 13.00 CFK Pezinok – V. Leváre Pati Nagy (R) za BFZ

Prečítané: 163x