Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 13. 3. 2018 č. 19
05.03.2018, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 13. 3. 2018 č. 19

Pre všetkých

Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 13. 3. 2018 č. 19

 

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 14. kolo

11. 3. 10.00-12.00 FC Petržalka – Spartak Trnava Henček, Kašper, Volek

13. 3. 10.30-12.30 (UTOROK) Inter – D. Streda Hajnala, Štofik, Krčová (HP UT Stupava)

13. 3. 11.00-13.00 (UTOROK) Domino – FC Nitra Vašš, Čižmár, Valko (HP UT Pasienky)

 

Súťaže riadené ZSFZ

II.Liga Západ SD – MD U19, U17 – 18. kolo

10. 3. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Skalica Hajnala, Piatka, Gosiorovský

10. 3. 10.00-12.30 FC Petržalka – Bánovce n/B. Štofik, Krčová, Kočický

11. 3. 10.00-12.30 D. N. Ves – Myjava Tománek, Dujava, Čižmár (HP UT Plav. Štvrtok)

11. 3. 10.00-12.30 K. Ves – L. Trnava Tanglmayer, Kardelis, Laciňák (HP UT Pasienky)

 

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava S3BA – 16. kolo

10. 3. 14.30 PŠC Pezinok – Tomášov Ruc, Martiš, Laciňák; Ľupták

10. 3. 14.30 Báhoň – Rovinka Choreň, Tanglmayer, Kardelis; Truchlý

10. 3. 14.30 D. N. Ves – Most p/B. Henček, Tománek, Dujava; Lazar

11. 3. 10.30 Rača – Ivanka p/D. Parilák, Martinkovič, Pati Nagy; Mydlárik

11. 3. 14.30 Lozorno – Slovan B Piatka, Štofik, Ralbovský; Schmidt

11. 3. 14.30 D. Lužná – Sv. Jur Hudy, Polakovič Ľ., Matejová; Líška

11. 3. 14.30 Rohožník – Vajnory Vašš, Lauer, Ježík; Jablonický

11. 3. 14.30 Bernolákovo – FC Petržalka Straka, Hajnala, Martiška; Darlea

Seniori IV. liga Bratislava S4BA – 16. kolo

10. 3. 14.30 Vrakuňa – Domino Čižmár, Kašper, Volek; Farkaš

11. 3. 14.30 Závod – CFK Pezinok Malárik, Hegedüs, Harajbič; Pavlík R.

11. 3. 14.30 Slov. Grob – Lamač Kožuch, Kachnič, Lomňančík; Pinček

11. 3. 14.30 Rusovce – Viničné Kočický, Gosiorovský, Szakáll; Marczell

11. 3. 14.30 Jakubov – Čunovo Bláha, Sabela, Krčová; Príkopa

11. 3. 14.30 Limbach – Kalinkovo Srna, Kalmár, Triskal; Banič

11. 3. 14.30 FC Malacky – Kráľová p/S. Lalo, Budáč, Klúčik; Brody

11. 3. 14.30 K. Ves – V. Leváre Fischer, Valko, Hádek; Slezák (HP Zohor)

Zimný turnaj dorastu – finále – HP UT Montostroj Senec

11. 3. 10.00 Žolík Malacky – MŠK Senec Martiška, Valko, Hádek

Prečítané: 25x