NOMINÁCIA Výberu ObFZ Bratislava-vidiek U11 na prípravné stretnutie 18. 4. 2018 o 17.00 h na ihrisku ŠKO Miloslavov.
03.04.2018, Rudolf Hupka

NOMINÁCIA Výberu ObFZ Bratislava-vidiek U11 na prípravné stretnutie 18. 4. 2018 o 17.00 h na ihrisku ŠKO Miloslavov.

Pre všetkých

                                                                                             NOMINÁCIA

Výberu hráčov ObFZ Bratislava-vidiek U11 (roč. 2007) na priateľské prípravné stretnutie medzi výberom ObFZ Bratislava-vidiek a Výberom ObFZ Bratislava-mesto, ktoré sa uskutoční v stredu 18. 4. 2018 o 17.00 h na ihrisku ŠKO Miloslavov.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Brankári:

Adam PRÍDENÝ SFC Kalinkovo                                        Kristián HÚSKA ŠKO Miloslavov

Bruno MIHÁLIK Slovan Ivanka                                           Kamil KUCH OŠK Láb

Výstroj brankárov: tepláky, rukavice, kopačky, chrániče, hygienické potreby, karta poistenca.

Hráči:

Ivan HREBEŇ OŠK Láb                                                      Nikola VOŠKA ŠKO Miloslavov

Patrik ORTH FKM Stupava                                                 Šimon KRÁL FC Malacky

Štefan GAJDOŠ SFC Kalinkovo                                         Juraj MÓRO FC Malacky

Oliver KOZICS ŠK Tomašov                                               Matúš SULAN OŠK Slov. Grob

František SOMOROVSKÝ PŠC Pezinok                            Timotej BENKOVSKÝ ŠK Čataj

Adam ŠPAČINKSÝ CFK Cajla                                            Andrej POLKORÁB CFK Cajla

Peter FOLTANOVIČ CFK Cajla                                          Ondrej ZAPLETAL Slovan Ivanka

Daniel HORNÍK MŠK Senec                                               Vladko FROLICH Slovan Ivanka

Dalibor VARGA MŠK Senec                                               Samuel GLODIČ Slovan Ivanka

Richard BAŇAS MŠK Senec                                              Jakub KOCHAN Slovan Ivanka

Alex VITÁLOŠ MŠK Senec                                                 Norbert ŠALKOVIČ Slovan Ivanka

Roderik RYBÁR MŠK Senec                                               Fabian SMRIGA Slovan Ivanka

Tomáš CHMURA MŠK Senec                                             Adrián DROBEC Slovan Ivanka

Milan TONDRA MŠK Senec                                               Lukáš TOMAŠKA FC Budmerice

Výstroj hráčov: kopačky, chrániče, hygienické potreby, karta poistenca.

Náhradníci (povolaní v prípade ospravedlnenia sa hráčov):

Matúš ČAPLA PSČ Pezinok                                               Jakub JÁNOŠ OŠK Láb

Michal KOMAN PŠC Pezinok                                             Hugo ČARSKÝ ŠK Bernolákovo

Lukáš LIVINSKÝ ŠK Tomášov

Realizačný tím:

Tréneri: Maroš BORZA - 0908 755430 (hlásiť ospravedlnenia)

              Slavomír POLAŠTÍK – 0905 865491

Vedúci: Ivan Konečný - 0914 173242

Zraz hráčov je v stredu 18. 4. 2018 o 16.00 h na OŠK Miloslavov.

Prečítané: 159x