Nominácia U12 U13 a U14 výberov ObFZ Bratislava - vidiek na kontrolný zraz PPT SFZ 24.9.2018 o 17.00 h  FŠ PŠC Pezinok.
14.09.2018, Rudolf Hupka

Nominácia U12 U13 a U14 výberov ObFZ Bratislava - vidiek na kontrolný zraz PPT SFZ 24.9.2018 o 17.00 h  FŠ PŠC Pezinok.

Zraz mládežníckych výberov

                                                                              NOMINÁCIA

hráčov U12 (nar. 1. 1. 2007 a mladší) výberu ObFZ Bratislava - vidiek na kontrolný zraz PPT SFZ v pondelok 24. 9. 2018 o 17.00 h  FŠ PŠC Pezinok.

Hráči:

Vitáloš (MŠK Senec)                                 Daniel Horník (MŠK Senec)

Korol (OFK D. Lužná)                                Peter Holocsi (ŠK Tomášov)

Kozics (ŠK Tomášov)                                Bálint Kireth (ŠK Tomášov)

Mihálik (FK Slovan Ivanka p/D.)                Adam Prídený (SFC Kalinkovo)

Drobec (FK Slovan Ivanka p/D.)                Filip Pilát (SFC Kalinkovo)

Fröhlich (FK Slovan Ivanka p/D.)               Matúš Palaj (TJ Malinovo)

Náhradníci:

Matúš Palaj (Malinovo)

Filip Vrábel (Malinovo)

Oliver Kistner (Malinovo)

Adam Špačinský (CFK Pezinok – Cajla)

Realizačný tím:

Šéftréner výberov: Alexandra Števaňáková

Tréner: Lukáš Poša

Tréner brankárov: Stanislav Fišan

Zraz nominovaných hráčov je 24. 9. 2018 o 16.30 h na štadióne PŠC Pezinok, Komenského 30.

Výstroj: vlastná tréningová výstroj, kopačky, chrániče, brankári brankársku výstroj, hygienické potreby a kartu poistenca.

Ospravedlnenia hráčov je potrebné hlásiť na t. č.: L. Poša 0903 825182, alebo e-mailom: lukas.posa@gmail.com. Uvoľnením dieťaťa na zraz rodičia/zodpovední zástupcovia berú na vedomie, že zodpovedajú za zdravotný stav dieťaťa v čase konania zrazu a sú si vedomí skutočnosti, že tréner nepreberá zodpovednosť za prípadné úrazy a iné ujmy, ktoré sa vyskytnú bez priameho zavinenia trénera.

 

                                                                                          NOMINÁCIA

hráčov U13 (nar. 1. 1. 2006 a mladší) výberu ObFZ Bratislava - vidiek na kontrolný zraz PPT SFZ v pondelok 24. 9. 2018 o 17.00 h  FŠ PŠC Pezinok.

Hráči:

Stanko (ŠK Šenkvice)                               Matúš Moravčík (ŠK Šenkvice)

Zemánek (MŠK Senec)                             Patrik Badinský (MŠK Senec)

Ela Žigová (MŠK Senec)                           Dmytro Kravtsiv (PŠC Pezinok)

Balco (PŠC Pezinok)                                 Meg Molnárová (CFK Pezinok – Cajla)

Vadovič (TJ Slovan Vištuk)                        Dominik Revaj (TJ Rovinka)

Jeck (TJ Rovinka)                                      Marko Krč (ŠKO Miloslavov)

Náhradníci:

Frederik Druska (OFK Dun. Lužná)

Filip Kulacs (TJ Malinovo)

David Horváth (TJ Malinovo)

Juraj Košalko (MŠK Senec)

Michal Adam (PŠC Pezinok)

Realizačný tím:

Šéftréner výberov: Alexandra Števaňáková

Tréner: Miroslav Terlanda

Tréner brankárov: Stanislav Fišan

Zraz nominovaných hráčov je 24. 9. 2018 o 16.30 h na štadióne PŠC Pezinok, Komenského 30.

Výstroj: vlastná tréningová výstroj, kopačky, chrániče, brankári brankársku výstroj, hygienické potreby a kartu poistenca.

Ospravedlnenia hráčov je potrebné hlásiť na t. č.: M. Terlanda 0905 575010 alebo e-mailom: miroslav.terlanda@gmail.com. Uvoľnením dieťaťa na zraz rodičia/zodpovední zástupcovia berú na vedomie, že zodpovedajú za zdravotný stav dieťaťa v čase konania zrazu a sú si vedomí skutočnosti, že tréner nepreberá zodpovednosť za prípadné úrazy a iné ujmy, ktoré sa vyskytnú bez priameho zavinenia trénera.

 

                                                                                             NOMINÁCIA

hráčov U14 (nar. 1. 1. 2005 a mladší) výberu ObFZ Bratislava - vidiek na kontrolný zraz PPT SFZ v pondelok 24. 9. 2018 o 17.00h FŠ PŠC Pezinok.

Hráči:

Maršovský (MSK Senec)                           Viktor Kubica (Družstevník Blatné)

Turáni (MŠK Kráľová pri Senci)                 Jakub Richtárik (PŠC Pezinok)

Muller (MSK Senec)                                   Matej Fukas (FK Družstevník Blatné)

Markovič (PŠC Pezinok)                            Karol Varga (FK Družstevnik Blatne)

Kadnár (ŠK Slovan Ivanka p/D.)                Michal Svoboda (Slovan Ivanka p/D.)

Melioris (ŠK Slovan Ivanka p/D.)               Lukáš Polakovič (ŠK Šenkvice)

Náhradníci:

Patrik Ďurčo (FK Studienka)

Filip Orgoň (FK Studienka)

Niko Ďurčák (FK Studienka)

Tobias Kravarčík (PŠC Pezinok)

Marcel Bilčík (ŠK Senkvice)

Realizačný tím:

Šéftréner výberov: Alexandra Števaňáková

Tréner: Imrich Kolláth

Tréner brankárov: Stanislav Fišan

Zraz nominovaných hráčov je 24. 9. 2018 o 16.30 h na štadióne PŠC Pezinok, Komenského 30.

Výstroj: vlastná tréningová výstroj, kopačky, chrániče, brankári brankársku výstroj, hygienické potreby a kartu poistenca.

Ospravedlnenia hráčov je potrebné hlásiť na t. č.: I. Kolláth 0904 992583 alebo e-mailom: imo.kollath@gmail.com. Uvoľnením dieťaťa na zraz rodičia/zodpovední zástupcovia berú na vedomie, že zodpovedajú za zdravotný stav dieťaťa v čase konania zrazu a sú si vedomí skutočnosti, že tréner nepreberá zodpovednosť za prípadné úrazy a iné ujmy, ktoré sa vyskytnú bez priameho zavinenia trénera.

Prečítané: 82x