Nominácia hráčov U10 výberu ObFZ Bratislava – vidiek (okres Malacky) na tréningový zraz 21. 5. 2018 o 17.00 h - FŠ OŠK Láb.
15.05.2018, Rudolf Hupka

Nominácia hráčov U10 výberu ObFZ Bratislava – vidiek (okres Malacky) na tréningový zraz 21. 5. 2018 o 17.00 h - FŠ OŠK Láb.

Pre všetkých

NOMINÁCIA

hráčov U10 (ročník 2008) výberu ObFZ Bratislava – vidiek (okres Malacky)

na tréningový zraz v pondelok 21. 5. 2018 o 17.00 h - futbalový štadión OŠK Láb.

 

Hráči:

Kamil Kuch (OŠK Láb)                                          David Lukáček (OŠK Láb)

Šimon Habuda (OŠK Láb)                                     Artur Pír (OŠK Láb)

Alexander Duška (ŠK Závod)                                Marek Hollý (ŠK Závod)

Kevin Blažek (ŠK  Závod)                                      Matúš Bachratý (ŠK Závod) 

Patrik Hesek (Veľké Leváre)                                   Alexander Houndjo (Velké Leváre)

Tomáš Námesný (Veľké Leváre)                            Richard Kovárik (FC Malacky)

David Sedlák (FC Malacky)                                    Richard  Švec (FC Malacky)

Oliver Svoboda (FC Malacky)                                Stefan Josimovič (FC Malacky)

Tomáš Škrha (FC Rohožník)                                   Martin Čulen (FC Rohožník)

Samuel Žír (FC Rohožník)                                       Kristián Smak (FC Rohožník)

Juraj Kratochvíl (FKM Stupava)                             Juraj Strižko (FKM  Stupava)

Marek Žúbor (FKM Stupava)                                   Juraj Jakša (FK Borinka)

Lukáš Marček (FK Borinka)                                     Alex Vlček (FK Borinka)

Róbert Martinec (TJ Jakubov)                                 Gabriel Pútik (TJ Jakubov) 

Andrej Radenkovič (TJ Jakubov)                            Sebastian Guman (TJ Jakubov)

Timon Houdek (Vysoká pri Morave)                        Jakub Benkovič (OFKVysoká)

Vladimír Sabol (FC Zohor)                                       Adam Sabol (FC Zohor)

Marek Chvátal (ŠK Závod)

 

Realizačný tím:

Tréner: Václav Měšťan, m: 0917 972767 – hlásiť ospravedlnenia hráčov

Asistent trénera: Adam Kráľ, m: 0915 505894

Koordinátor: Ing. Ivan Pollák, m: 0910 999062

 

Zraz nominovaných hráčov je v pondelok 21. 5. 2018 o 17.00 h na štadióne OŠK Láb.

Výstroj: vlastná tréningová výstroj, kopačky, chrániče, brankári brankársku výstroj, pitný režim, hygienické potreby a kartu poistenca.   

Prečítané: 81x