Naši chlapci ako jediní zdolali víťaza turnaja, obsadili piate miesto
26.01.2019, Rudolf Hupka

Naši chlapci ako jediní zdolali víťaza turnaja, obsadili piate miesto

26.01.2019, Rudolf Hupka
Pre všetkých

ATTRACT-KEROBAJ CUP 2019

  

Naši chlapci ako jediní zdolali víťaza turnaja, obsadili piate miesto

Výborné výkony nášho Výberu ObFZ Bratislava-vidiek na dnešnom XXI. ročníku Medzinárodného halového turnaja prípraviek - U11 v ŠH Domu športu v Bratislave vyniesli chlapcom opticky „len“ piate miesto. Ale. Tesná a zároveň jediná prehra v prvom zápase s MŠK Žilina doslova obrala tím o účasť v semifinále... Po remíze 4:4 s výberom MěFS Brno chlapci šokovali po skvelom výkone jasným víťazstvom nad neskorším víťazom turnaja – MTK Budapešť, ktorému uštedrili jedinú prehru v turnaji. Inak mladí Maďari svojich súperov hladko zdolali. Náš výber na záver úspešnej cesty turnajom v súboji o 5. miesto zdolal bez problémov tím DAC Dunajská Streda 7:4. Naviac brankára nášho výberu Kamila Kucha zaslúžene vyhlásili za najlepšieho brankára tohto ročníka. 

ATTRACT-KEROBAJ CUP 2019 

XXI. ročník Medzinárodného halového turnaja prípraviek - U11

27. 1. 2019 ŠH Domu športu, Bratislava, Junácka 6


Účastníci: 

Skupina A – ObFZ Bratislava-mesto, OFS Brno-venkov, Viedenský FZ, FK DAC 1904 Dunajská Streda

Skupina B – ObFZ Bratislava-vidiek, MěFS Brno, MTK Budapešť, MŠK Žilina


Skupina A: 

ObFZ Bratislava-mesto – DAC Dunajská Streda 6:3, Šalkovič 2, Ožvold, Kovács, Prokopec, Jenčuš – Lancz 3. 

OFS Brno-venkov - Viedenský FZ 1:4, Šíp – Koller 2, Köck, Nösslinger. 

ObFZ Bratislava-mesto – OFS Brno-venkov 5:2, Ožvold a Hullman po 2, Šalkovič – Jelínek, Tvrdoň. 

DAC Dunajská Streda - Viedenský FZ 1:5, Lancz - Köck, Miksch, Stajic, Valdivia Da Silva, vlastný.

Viedenský FZ - ObFZ Bratislava-mesto 3:3, Köck, Nösslinger, Stajic – Mateáš, Novák, Šalkovič. 

OFS Brno-venkov - DAC Dunajská Streda 1:5, Horký – Fehér, Lancz, Czibula, Hennel, Majoros. 

1. Viedenský FZ                  3   2   1   0   12:5   7

2. ObFZ Bratislava-mesto   3   2   1   0   14:8   7

3. DAC Dunajská Streda     3   1   0   2   9:12   3

4. OFS Brno-venkov            3   0   0   3   4:14   0 

Poradie strelcov: 5 - Lancz (D. Streda), 4 - Šalkovič (OBFZ Ba-m), 3 - Köck (Viedeň), 2 – Koller, Nösslinger, Stajic (Viedeň), Ožvold, Hullman (OBFZ Ba-m), 1 – Ožvold, Kovács, Prokopec, Jenčuš, Mateáš, Novák,  (OBFZ Ba-m), Šíp, Jelínek, Tvrdoň, Horký (OFS Brno), Miksch, Valdivia Da Silva (Viedeň), Fehér, Czibula, Hennel, Majoros (D. Streda).


Skupina B: 

ObFZ Bratislava-vidiek – MŠK Žilina 2:3, Belay, Pútik – Zimen, Sadloň, Žilinský. 

MěFS Brno - MTK Budapešť 2:7, Dobšík, Zejda – Konkoly 5, Földdeák, Fodor. 

ObFZ Bratislava-vidiek – MěFS Brno 4:4, Dovičovič 2, Josimovič, Belay – Adametz a Bajgar po 2. 

MŠK Žilina - MTK Budapešť 2:10, Michalík, Barčík – Zubor 3, Járvás a Földdeák po 2, Konkoly, Zsitnai, Fodor.

MTK Budapešť - ObFZ Bratislava-vidiek 4:7, Zubor 2, Konkoly, Járvás – Belay 2, Guman, Bobovský, Dovičovič, Josimovič, Redenkovič.

MěFS Brno - MŠK Žilina 2:2, Císař, Zejda – Hoferica, Zimen. 

1. MTK Budapešť               3   2   0   1   21:11   6

2. MŠK Žilina                      3   1   1   1   7:14     4

3. ObFZ Bratislava-vidiek   3   1   1   1   13:11   4

4. MěFS Brno                     3   0   2   1   8:13     2 

Poradie strelcov: 7 – Konkoly (Budapešť), 5 – Zubor (Budapešť), 4 – Belay (ObFZ Ba-v), 3 – Földdeák, Járvás (Budapešť), Dovičovič (ObFZ Ba-v), 2 – Josimovič (ObFZ Ba-v), Adametz, Bajgar, Zejda (MěFS Brno), Fodor (Budapešť), Zimen (Žilina), 1 - Pútik, Guman, Bobovský, Redenkovič (ObFZ Ba-v), Hoferica, Sadloň, Žilinský, Michalík, Barčík (Žilina), Dobšík, Císař (MěFS Brno), Zsitnai (Budapešť). 


Stretnutia o umiestnenie: 

1. semifinále: Viedenský FZ – MŠK Žilina 5:3, Griebus a Luner po 2, Stajic – Barčík, Sadloň, Žilinský. 

2. semifinále: ObFZ Bratislava-mesto – MTK Budapešť 2:5, Mateáš, Bátora – Járvás 3, Földdeák, Fodor. 

O 7. miesto: OFS Brno-venkov – MěFS Brno 0:6, Lorenc 3, Frecer, Dobšík, Císař. 

O 5. miesto: DAC Dunajská Streda – ObFZ Bratislava-vidiek 4:7, Hennel 3, Fehér – Dovičevič 3, Guman, Josimovič, Belay, Pútik. 

O 3. miesto: ObFZ Bratislava-mesto – MŠK Žilina 6:0, Bátora 3, Mateáš, Hullman, Šalkovič. 

FINÁLE: MTK Budapešť - Viedenský FZ 5:2 (2:0), Járvás Zsolt 3, Konkoly Patrik 2 – Dzonlic, Luner.  


Celkové poradie strelcov: 9 – Konkoly (Budapešť), Járvás (Budapešť), 6 - Dovičovič (ObFZ Ba-v), 5 – Zubor (Budapešť), Lancz (D. Streda), Belay (ObFZ Ba-v), Šalkovič (OBFZ Ba-m), 4 – Bátora (OBFZ Ba-m), Földdeák (Budapešť), Hennel (D. Streda), 3 – Köck, Stojic, Luner (Viedeň), Fodor (Budapešť), Lorenc (MěFS Brno), Josimovič (ObFZ Ba-v), Hullman, Mateáš (OBFZ Ba-m), 2 – Adametz, Bajgar, Zejda, Dobšík, Císař (MěFS Brno), Zimen, Sadloň, Žilinský, Barčík (Žilina), Koller, Nösslinger, Griebus, Luner (Viedeň), Ožvold (OBFZ Ba-m), Fehér (D. Streda), Pútik, Guman (ObFZ Ba-v), 1 - Bobovský, Redenkovič (ObFZ Ba-v), Hoferica, Michalík (Žilina), Frecer (MěFS Brno), Zsitnai (Budapešť), Ožvold, Kovács, Prokopec, Jenčuš, Novák (OBFZ Ba-m), Šíp, Jelínek, Tvrdoň, Horký (OFS Brno), Dzonlic, Miksch, Valdivia Da Silva (Viedeň), Czibula, Majoros (D. Streda). 

Najlepší brankár: Kamil Kuch (ObFZ Bratislava-vidiek) 

Najlepší hráč: Mateja Stojic (Viedenský FZ)

Najlepší strelec: Zsolt Járvás, Patrik Konkoly (MTK Budapešť) – 9 gólov. 

Talent turnaja: Markus Feder (OBFZ Bratislava-mesto)

Prečítané: 89x