Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj - MŠK SENEC a jeho priatelia - 19. ročník - výsledky
19.06.2018, Rudolf Hupka

Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj - MŠK SENEC a jeho priatelia - 19. ročník - výsledky

Pre všetkých

Medzinárodný mládežnícky futbalový turnaj - MŠK SENEC a jeho priatelia - 19. ročník - výsledky

(16. 6. 2018, štadión NTC Senec, ihriská Reca, Čataj):

 

Starší žiaci - U15 (ihrisko Reca – skupina A: MŠK Senec 15, SFC Kalinkovo, FK Slovácko, skupina B: MŠK Senec 14, SDM Domino, FKM Karlova Ves):

Skupina A: MŠK Senec 15 – Kalinkovo 3:0, MŠK Senec 15 – FK Slovácko 0:5, Kalinkovo – Slovácko 0:5.

Skupina B: SDM Domino Bratislava - MŠK Senec U14 1:0, Karlova Ves – Domino 1:0, MŠK Senec U14 – Karlova Ves 0:1.

O umiestnenie - 1. semifinále: FK Slovácko - SDM Domino 4:0, 2. semifinále: FKM Karlova Ves - MŠK Senec U15 2:0, o 5. miesto: SFC Kalinkovo - MŠK Senec U14 0:1, o 3. miesto: MŠK Senec U15 - SDM Domino 0:3, finále: FK SLOVÁCKO - FKM Karlova Ves 5:0.

 

Pusinky A – U8 (ihrisko Reca – skupina A: MŠK Senec 1, FC Meteor Praha, SFC Kalinkovo, ŠK Tomášov, OFK Dunajská Lužná, skupina B: MŠK Senec 2, 1.OMK Šternberk, FK Spartak Trnava, TJ Rovinka, ŠK Bernolákovo):

Skupina A: Meteor Praha – Tomášov 1:2, Meteor Praha - Dun. Lužná 8:1, Senec 1 – Kalinkovo 0:6, Kalinkovo – Tomášov 6:4, Senec 1 – Meteor Praha 0:14, Kalinkovo - Dun. Lužná 8:2, Senec 1 – Tomášov 0:6, Senec 1 - Dun. Lužná 2:6, Meteor Praha – Kalinkovo 0:4, Tomášov - Dun. Lužná 7:1

Skupina B: Senec 2 – Šternberk 2:3, Trnava – Rovinka 5:2, Rovinka – Bernolákovo 2:0, Senec 2 – Trnava 4:4, Šternberk – Bernolákovo 4:2, Šternberk – Trnava 1:7, Senec 2 – Rovinka 1:1, Trnava – Bernolákovo 5:0, Šternberk – Rovinka 2:2, Senec 2 – Bernolákovo 3:0.

O umiestnenie - o 9. miesto: MŠK Senec 1 - ŠK Bernolákovo 0:4, o 7. miesto: OFK Dunajská Lužná - 1.OMK Šternberk 3:0, o 5. miesto: FC Meteor Praha - TJ Rovinka 5:4, o 3. miesto: ŠK Tomášov - MŠK Senec 2 3:4, finále: SFC KALINKOVO - FK Spartak Trnava 4:3.

 

Mladší žiaci A - U13 (ihrisko Čataj): MŠK Senec – Ivanka p/D. 3:0, Meteor Praha I – Karlova Ves 2:1, Meteor Praha II – FKP Dúbravka II 8:0, 1.OMK Šternberk – FKP Dúbravka I 2:0, Ivanka p/D. – Dúbravka 2:1I, Dúbravka II – Šternberk 0:3, Meteor II – Karlova Ves 3:1, Senec – Meteor I 3:1, Meteor I – Ivanka p/D. 2:2, Meteor II – Senec 3:2, Šternberk – Karlova Ves 0:0, Dúbravka I – Dúbravka II 4:2, Ivanka p/D. – Dúbravka II 3:0, Karlova Ves – Dúbravka I 1:0, Senec – Šternberk 0:1, Meteor I – Meteor II 1:2, Meteor II – Ivanka p/D. 1:0, Šternberk – Meteor I 2:1, Senec – Dúbravka I 3:1, Dúbravka II – Karlova Ves 0:1, Ivanka p/D. - Karlova Ves 0:1, Senec – Dúbravka II 2:0, Meteor I – Dúbravka II 9:0, Meteor II – Šternberk 1:0, Šternberk – Ivanka p/D. 4:0, Dúbravka I – Meteor II 3:6, Dúbravka I – Meteor I 10:1, Senec – Karlova Ves 3:2.

Poradie: 1. METEOR PRAHA II, 2. 1.OMK Šternberk, 3. MŠK Senec, 4. Meteor Praha I, 5. FKM Karlova Ves, 6. FK Ivanka pri Dunaji, 7. FKP Dúbravka I, 8. FKP Dúbravka II.

 

Mladší žiaci B - U12 (štadión NTC Senec): MŠK Senec I – FC Budapešť 0:1, MŠK Senec II – Košice Barca 1:4, Meteor Praha – SDM Domino Bratislava 0:2, CFK Pezinok Cajla – Výber ObFZ Bratislava-vidiek 1:5, Budapešť – ObFZ vidiek 1:1, Domino – Cajla 3:0, Meteor – Košice 1:1, Senec I – Senec II 0:2, Senec II – Budapešť 0:3, Meteor – Senec I 6:1, Cajla – Košice 0:1, Domino – ObFZ vidiek 8:0, Budapešť – Domino 0:3, Košice – ObFZ vidiek 2:0, Senec I – Cajla 1:3, Meteor – Senec II 2:0, Meteor – Budapešť 1:0, Cajla – Senec II 2:1, Senec I – ObFZ vidiek 1:2, Domino – Košice 3:0, Budapešť – Košice 0:0, Senec I – Domino 0:6, Senec II – ObFZ vidiek 0:0, Meteor – Cajla 7:0, Cajla – Budapešť 0:5, ObFZ vidiek – Meteor 1:2, Domino – Senec II 1:0, Senec I – Košice 1:2.

Poradie: 1. SDM DOMINO BRATISLAVA, 2. Meteor Praha, 3. Košice Barca, 4. FC Budapešť, 5. Výber ObFZ Bratislava-vidiek, 6. CFK Pezinok Cajla, 7. MŠK Senec II, 8. MŠK Senec I.

 

Prípravka A - U11 (štadión NTC Senec - skupina A: MŠK Senec 1, Meteor Praha, TJ Rovinka, SFC Kalinkovo, FK Ivanka pri Dunaji, skupina B: MŠK Senec 2, Jupie FŠ MH, Výber ObFZ Bratislava-vidiek, ŠK Tomášov, FKP Dúbravka):

Skupina A: Senec 1 – Meteor Praha 2:1, Rovinka – Ivanka p/D. 0:1, Kalinkovo – Senec 1 1:0, Meteor – Rovinka 1:3, Ivanka p/D. – Kalinkovo 2:0, Senec 1 – Rovinka 1:0, Meteor – Ivanka p/D. 3:0, Kalinkovo – Rovinka 0:4, Senec 1 – Ivanka 3:1, Meteor – Kalinkovo 5:0.

Skupina B: Tomášov – ObFZ vidiek 0:1, Senec 2 – FKP Dúbravka 1:0, Jupie FŠ MH – Tomášov 5:0, ObFZ vidiek – Senec 2 1:0, FKP Dúbravka – Jupie FŠ MH 1:3, Tomášov - Senec 2 1:1, ObFZ vidiek - FKP Dúbravka 1:0, Jupie FŠ MH – Senec 2 4:0, Tomášov – FKP Dúbravka 1:0, ObFZ vidiek - Jupie FŠ MH 1:1.

O umiestnenie - o 9. miesto: SFC Kalinkovo – FKP Dúbravka 0:3, o 7. miesto: FK Ivanka pri Dunaji - ŠK Tomášov 0:8, o 5. miesto: TJ Rovinka - MŠK Senec 2 3:4, o 3. miesto: Meteor Praha - Výber ObFZ Bratislava-vidiek 1:1, na pok. kopy 3:2, finále: MŠK Senec 1 - JUPIE FŠ MAREKA HAMŠÍKA 0:2.

 

Prípravka B – U10 (štadión NTC Senec - skupina A: Senec 1, Senec 3, Meteor Praha, Žiar Pohronie, KFC Komárno, SDM Domino, skupina B: Senec 2, 1.OMK Šternberk, Spartak Trnava, FKP Dúbravka, Kalinkovo, TJ Rovinka):

Skupina A: Senec 1 – Meteor 1:1, Senec 3 – Domino 0:3, Pohronie – Komárno 5:1, Senec 1 – Senec 3 1:0, Pohronie – Meteor 1:0, Komárno – Domino 1:1, Senec 1 – Pohronie 1:4, Domino – Meteor 2:1, Senec 3 – Komárno 1:5, Senec 1 – Domino 3:3, Meteor – Komárno 4:0, Senec 3 – Pohronie 0:6, Senec 1 – Komárno 3:5, Meteor – Senec 3 3:2, Domino – Pohronie 1:3.

Skupina B: Senec 2 – Šternberk 1:0, Trnava – Dúbravka 6:1, Senec 2 – Trnava 0:3, Rovinka – Dúbravka 0:7, Dúbravka – Šternberk 3:1, Trnava – Rovinka 11:0, Senec 2 – Dúbravka 0:2, Šternberk – Rovinka 2:2, Senec 2 – Rovinka 7:3, Šternberk – Trnava 0:15.

O umiestnenie - 11. miesto: MŠK Senec 3, o 9. miesto: TJ Rovinka - MŠK Senec 1 2:7, o 7. miesto: 1.OMK Šternberk - KFC Komárno 0:6, o 5. miesto: MŠK Senec 2 - Meteor Praha 2:3, o 3. miesto: SDM Domino Bratislava - FKP Dúbravka 1:2, finále: SPARTAK TRNAVA - Žiar Pohronie 1:0.

 

Prípravka C - U9 (štadión NTC Senec - skupina A: Senec 1, Meteor Praha, Karlova Ves, TJ Slovan Viničné, Slovan Hlohovec, FŠ Róberta Hanka, skupina B: Senec 2, KFC Komárno, Lokomotíva Trnava, Výber ObFZ Bratislava-mesto, FC Petržalka, ŠK Bernolákovo):

Skupina A: MŠK Senec 1 – Meteor Praha 0:3, FKM Karlova Ves – TJ Slovan Viničné 0:2, Slovan Hlohovec – FŠ Róberta Hanka 4:0, Senec 1 – Karlova Ves 1:0, Hlohovec – Meteor 0:6, Viničné – FŠ RH 0:1, Senec 1 – Hlohovec 1:1, Viničné – Meteor 1:1, Karlova Ves – FŠ RH 3:2, Senec 1 – Viničné 2:1, Meteor – FŠ RH 5:0, Karlova Ves – Hlohovec 0:0, Senec 1 – FŠ RH 1:0, Meteor - Karlova Ves 7:1, Viničné – Hlohovec 2:1.

Skupina B: Lokomotíva Trnava – Bernolákovo 1:2, MŠK Senec 2 – Výber ObFZ Bratislava-mesto 0:4, KFC Komárno – FC Petržalka 1:3, Lok. Trnava – Senec 2 0:0, Komárno – Bernolákovo 3:1, ObFZ mesto – Petržalka 1:1, Lok. Trnava – Komárno 0:0, ObFZ mesto – Bernolákovo 2:1, Petržalka – Senec 2 5:0, Lok. Trnava – ObFZ mesto 0:5, Bernolákovo – Petržalka 1:8, Senec 2 – Komárno 0:3, Petržalka – Lok. Trnava 5:0, Bernolákovo – Senec 2 3:0, ObFZ mesto – Komárno 2:0.

O umiestnenie - o 11. miesto: FŠ Róberta Hanka - MŠK Senec 2 1:0, o 9. miesto: FKM Karlova Ves - Lokomotíva Trnava 2:1, o 7. miesto: Slovan Hlohovec – ŠK Bernolákovo 5:1, o 5. miesto: TJ Slovan Viničné - KFC Komárno 1:2, o 3. miesto: Výber ObFZ Bratislava-mesto - MŠK Senec 1 2:0, finále: Meteor Praha - FC PETRŽALKA 0:2.

Prečítané: 130x