Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ  19.-24.5. 2017 č. 28 a Zmeny v obsadení R a D ObFZ Bratislava-vidiek 20.-21.5. 2017
19.05.2017, Rudolf Hupka

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ  19.-24.5. 2017 č. 28 a Zmeny v obsadení R a D ObFZ Bratislava-vidiek 20.-21.5. 2017

Pre všetkých

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ  19.-24.5. 2017 č. 28

 

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD U19, U17 – 34. kolo 

24.5. 10.00-12.30 (STREDA) Inter – Domino  Choreň, Brody, Strapek za Kardelisa (HP UT Stupava)

 

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 27. kolo  

21.5. 17.00 Kalinkovo – Borinka  Vasilenko, Kachnič, Sabela (AR1) za Strapeka; Beňo  

St. dorast III. Liga SD3R – 27. kolo 

21.5. 10.30 D. Lužná – Iskra Petržalka  Matejová, Kachnič, Sabela (AR1) za Strapeka    

21.5. 13.30 PŠC Pezinok – Ružinov  Strapek (R) za Sabelu, Srna, Szakáll 

Mladší dorast MD3R – 23. kolo

21.5. 14.30 Zohor –NMŠK 1922 BA  Lomňančík (R) za ObFZ-v

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 27. kolo

21.5. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Ružinov  Lalo, Strapek za Sabelu

Prípravka PMA2 – 19. kolo

20.5. 9.00 Iskra Petržalka – Domino „B“  (R) za Pusztaia

20.5. 9.30 Ivanka p/D – FA Bratislava  Ľupták za (R)

Prípravka PMB2 – 19. kolo

20.5. 11.00 Ivanka p/D – FA Bratislava  Ľupták za (R)

Prípravka PMA3 – 17. kolo

21.5. 10.00 Jarovce – Čunovo  (R) za Štepanovského

21.5. 10.00 FCA Petržalka – Lamač  (R) za Pusztaia

Prípravka PRPK 23. kolo  

20.5. 9.00 CFK Pezinok – Grinava  (R) za Randu

 

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 23. kolo

20.5. 10.30 Iskra Petržalka – N. Dedinka  Chalka, Křivan (AR1) za Hegedüša, Orlíková; Lônčík (D) za SFZ

21.5. 17.00 Ch. Grob – Jarovce  Kramár, Orlíková, Volek; Ľupták (D) za BFZ

Seniori VI. liga S6A – 19. kolo

19.5. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Ekonóm  Volek, Kramár, Rataj; Marczel (D) za BFZ

 

Súťaže riadené ObFZ BA-V

Seniori V. liga S5V – 23. kolo

20.5. 17.00 Jablonec – Vištuk  Kožuch, Rybecký, Polák; Marczell (D) za BFZ

20.5. 17.00 P. Štvrtok – P. Mikuláš   Abrman (R) ObFZ-m za Rybeckého, Rataj (AR1) ObFZ-m za Poláka, Tahotný za Tomana, Lazar (D) BFZ za Ležoviča

Seniori VI. liga S6V – 19. kolo

20.5. 17.00 FC Malacky“B“ – Vysoká p/M  Ďurčo P., Strapek (AR1) za BFZ, Vasilenko (AR2) za BFZ

20.5. 17.00 Láb – Doľany  David D., Bulík, Lomňančík; Slezák (D) za BFZ

Dorast SD4V – 27. kolo

20.5. 17.00 Ivanka p/D – N. Dedinka  Hajnala (R) za BFZ

 

 

Zmeny v obsadení R a D ObFZ Bratislava-vidiek 20. - 21. 5. 2017

 

Seniori S5V – 23. kolo

20. 5. 17.00  Jablonec – Vištuk  Kožuch, Rybecký, Polák (nové obsadenie); D - Marczell

20. 5. 17.00  Plav. Štvrtok-Vysoká – Plav. Mikuláš  Abrman (OBFZ-M) za Rybeckého, Rataj (OBFZ-M) za Poláka, Tahotný za Tomana; D- Lazar (BFZ) za  Ležoviča

21. 5. 17.00  Zohor – Záh. Ves  Lomňančík (R) za Tomana, Bulík (AR1), AR2; D - Lukeš

21. 5. 17.00  Modra – CFK Pezinok  Kožuch (R), Chrupka (AR1), AR2; D

21. 5. 17.00  Budmerice – Kostolište  Tahotný, Klúčik, AR2; Ležovič za(D)

Seniori S6V - 19. kolo

20. 5. 17.00  FC Malacky B – Vysoká  Ďurčo P., Strapek (BFZ) za AR1, Vasilenko (BFZ) za AR2

20. 5. 17.00  Láb – Doľany  David D. za (R), Bulík, Lomňančík; Slezák (BFZ) za D

21. 5. 17.00  Častá – Rohožník  Rybecký  za Farkaša M., AR1, AR2

Starší dorast SD4V - 27. kolo

20. 5. 14.30  Láb – Doľany  Bulík, Lomňančík za AR1, AR2

Mladší dorast MD3R – 23. kolo

21. 5. 14.30  Zohor – NMŠK 1922 Bratislava  Lomňančík, AR1 za Tomana, AR2

Starší žiaci U15 - 19. kolo

21. 5. 15.00  Častá – Žolík Malacky  Rybecký za Farkaša M.

21. 5. 15.00  Budmerice – Lozorno  Tahotný za Klúčika

Prípravka PRPK U11 - 23. kolo

20. 5.   9.00  CFK Cajla – Grinava  R za Randu

Prečítané: 22x
Zväzové novinky