Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 14.-15. 4. 2018 č. 24 a Zmeny R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 14.-15. 4. 2018 č. 19
13.04.2018, Rudolf Hupka

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 14.-15. 4. 2018 č. 24 a Zmeny R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 14.-15. 4. 2018 č. 19

Pre všetkých

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 14. - 15. 4. 2018 č. 24

 

Súťaže riadené SFZ

II. liga ženy – 18. kolo

15. 4. 15.00 Vrakuňa – FK Čaka Vasilenko (R) za Bohuna

 

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava S3BA – 21. kolo

14. 4. 17.00 Vajnory – Tomášov Bláha, Hudy, Ralbovský; Ľupták (D) za Jablonického

15. 4. 17.00 Sv. Jur – Slovan B Parilák, Štofik, Pati Nagy; Jablonický (D) za Ľuptáka

Seniori IV. liga Bratislava S4BA – 21. kolo

15. 4. 17.00 Limbach – Vrakuňa Sabela, Bohun (AR1) za Vasilenka, Kardelis (AR2) za Valka; Pavlík R.

15. 4. 17.00 FC Malacky – Jakubov Kožuch, Hudy (AR1) za Farkaša, Klúčik; Keller

St. dorast SD3R – U19 – 17. kolo

14. 4. 13.30 Iskra Petržalka – Zohor Vanek (R) za Knoppa, Bogdáň, Uram za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 17. kolo

14. 4. 10.30-12.30 Šenkvice – D. N. Ves Henček

15. 4. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – PFA ŠTK Šamorín Klúčik

 

Zmeny v obsadení R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 14. - 15. 4 2018 č. 19

Seniori (S5V) - 19. kolo

14. 4. 17.00 Sv. Jur B – Kostolište ZRUŠENÉ!

14. 4. 17.00 Jablonec – Budmerice Habo, Tahotný, Lalo (BFZ) za AR2, D

14. 4. 17.00 Plavecký Štvrtok – Vištuk Vašš za R, Lomňančík za AR1, Srna za AR2, Keler za D (všetci BFZ)

15. 4. 17.00 Grinava– Jablonové Olša D. (BFZ) za R, Sobolová za AR1, AR2, Berkovič za D

Seniori (S6V) - 15. kolo

14. 4. 17.00 Studienka – Dubová David, Chrupka, AR2, Stanislav za D

15. 4. 17.00 Pernek – Záhorská Ves Chrupka, Ďurčo, Tománek (BFZ) za AR2, Hlavenka za D

15. 4. 17.00 Stupava – Sološnica Bočák, Dujava (BFZ) za AR1, AR2, Hilka

15. 4. 17.00 Doľany – Vysoká Habo, AR1 za Sobolovú, AR2, Farkaš (BFZ) za D

Starší žiaci SZV U15 – 19. kolo

13. 4. (PIATOK) 16.00 Rohožník – Modra Polák za Ďurča

14. 4. 11.30 PŠC Pezinok B - Budmerice R za Husku

Súťaže BFZ – prípravky

PRMA – 15. kolo

14. 4. 10.30 Kostolište – Gajary R za Chrupka

14. 4. 14.00 Sološnica – Rohožník Ďurčo za Poláka

14. 4. 14.30 Studienka – Zohor R za Chrupku

14. 4. 18.00 Závod – Vysoká Michalovič (Zmena UHČ)

15. 4. 12.30 Stupava – V. Leváre Šabiková (HP UT Stupava, Zmena UHČ)

15. 4. 14.30 Borinka – Láb Šabiková (HP UT Stupava, Zmena UHČ)

15. 4. 14.30 Lozorno – Jakubov R za Šabikovú

PRPK – 15. kolo

15. 4. 10.00 Modra – Vinosady Huska za R

15. 4. 15.00 Grinava – Jablonec Sobolová za R

Prečítané: 84x