Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 13.-16.4. 2017 č. 23 a Zmeny v obsadení R a D ObFZ Bratislava-vidiek 14.-16.4. 2017
13.04.2017, Rudolf Hupka

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 13.-16.4. 2017 č. 23 a Zmeny v obsadení R a D ObFZ Bratislava-vidiek 14.-16.4. 2017

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ  13. - 16. 4. 2017 č. 23

 

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 18. kolo 

13.4. 10.00-12.00 (ŠTVRTOK) FCA Petržalka – Slovan  Ruc, Pati Nagy za Malárika, Štofik 

 

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 21. kolo

13.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Bernolákovo – Rovinka  Chromý (R) SFZ za Tománka, Bláha (AR1) za  Martišku, Gaži; Lazar

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 21. kolo

14.4. 11.00 (PIATOK) Kalinkovo – Jakubov  Kočický, Kachnič (AR1) za Hádeka, Sabela; Marczell

15.4. 17.00 Domino – Závod  Krčová, Choreň (AR1) za Kachniča, Kalmár; Mydlárik

Ml. dorast III. Liga MD3R – 17. kolo

13.4. 16.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Iskra Petržalka  Malárik (R) za Pati Nagya, Kalmár

15.4. 10.30 PŠC Pezinok – Ružinov  Choreň (R) za Ježíka, Lalo

 

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Seniori V. liga S5A – 18. kolo

16.4. 17.00 N. Dedinka – Miloslavov  Chalka, Uram, Volek; Marczell (D) za BFZ

16.4. 17.00 K. Ves – Malinovo  Bočák Jo., Knopp, Rataj; Lônčík (D) za SFZ

 

Súťaže riadené ObFZ BA-V

Seniori V. liga S5V – 17. kolo

15.4. 17.00 CFK Pezinok – Dubová  Hajnala (R) BFZ za Kožucha, Polák, Kožuch (AR2) za Ďurča P.;  Ležovič

16.4. 17.00 Modra – Grinava  Dávid D., Ježík (AR1) BFZ za Poláka, Rybecký; Hájek (D) za BFZ

16.4. 17.00 Budmerice – Zohor  Kočický (R) za BFZ, Martiš (AR1) BFZ za Klúčika, Krčová (AR2) za BFZ

Seniori V. liga S6V – 14. kolo

16.4. 17.00 Vinosady – Vysoká p/M  Klúčik, Olša D. (AR1) za BFZ, Olša M.

16.4. 17.00 Častá – Láb  Farkaš M. (R) za Tahotného, Lalo (AR1) za BFZ, Tahotný

St.žiaci SZV – 15. kolo

15.4. 11.30 Modra – Žolík Malacky „B“  Olša D. (R) za BFZ

16.4. 15.00 Budmerice – Studienka  Lalo (R) za BFZ

 

 

Zmeny v obsadení R a D ObFZ Bratislava-vidiek 14. - 16. 4. 2017

 

Seniori - S5V – 17. kolo

15. 4. 17.00  CFK Cajla – Dubová  Hajnala (BFZ) R za Kožuch, Polák, Kožuch AR2 za Ďurčo P.; D - Ležovič

16. 4. 17.00  Gajary – Vištuk  Kožuch, Polák, AR2 za Ďurčo P.; D – Hílka

16. 4. 17.00  Modra – Grinava  Dávid D., Ježík (BFZ) AR1 za Polák, Rybecký; D - Hájek

16. 4. 17.00  Budmerice – Zohor  Kočický (BFZ) R, Martiš (BFZ) AR1 za Klúčik, Krčová (BFZ) AR2

Seniori - S6V – 14. kolo

15. 4. 14.00  Rohožník B - M. Leváre  Rybecký, Dávid M. AR1 za Ďurčo P., Lomňančík

16. 4. 17.00  Vinosady Vysoká  Klúčik R, Olša D. (BFZ) AR1, Olša M. za AR2

16. 4. 17.00  Častá – Láb  Farkaš M. R za Tahotný, Lalo (BFZ) AR1, Tahotný AR2     

Starší žiaci - SZV – 15. kolo

15. 4. 10.00  Lozorno – V. Leváre  Randa za R

15. 4. 11.30  Modra – Žolík Malacky B  Olša D. (BFZ) R

16. 4. 15.00  Budmerice – Studienka  Lalo (BFZ) R

Mladší žiaci - MZV – 15. kolo

15. 4. 12.00  Lozorno – Jablonové  Randa

16. 4. 14.30  Jakubov – Modra  Polák

16. 4. 15.00  Viničné – Limbach odložené !!! /dohrávka 20. 4. 2017 o 17.30 h/

Prečítané: 74x