Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 12.-17.5.2017 č. 27 a Zmeny v obsadení R a D ObFZ Bratislava-vidiek 13.-14.5.2017
12.05.2017, Rudolf Hupka

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 12.-17.5.2017 č. 27 a Zmeny v obsadení R a D ObFZ Bratislava-vidiek 13.-14.5.2017

Pre všetkých

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ  12. - 17. 5. 2017 č. 27

 

Súťaže riadené SFZ

 

Coca-Cola-Cup – chlapci

16.5. 8.00 (UTOROK)  Vašš, Hádek, Franek (HP UT K. Ves)

 

Súťaže riadené BFZ

 

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 26. kolo

14.5. 10.30 Rača – Bernolákovo  Hajnala, Martiš, Martiška (AR2) za Dujavu; Darlea    

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 26. kolo  

13.5. 17.00 Lamač – Viničné  Fischer (R) za Kalmára, Gosiorovský (AR1) za Matejovú, Vasilenko; Líška

14.5. 10.30 FCA Petržalka – Kalinkovo  Vondryska, Vinklárek, Štipčák za JmKFS; Keller (Nové obsadenie)

14.5. 17.00 Rusovce – Domino  Štofik (R) za Čižmára, Hádek, Triskal; Slezák  

14.5. 17.00 Borinka – Limbach  Valko, Kachnič, Pati Nagy; Ondrušek (D) za Pavlíka R.

St. dorast III. Liga SD3R – 26. kolo 

14.5. 10.30 D. Lužná – Rohožník  Dujava (R) za Kalmára, Vasilenko

14.5. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – PŠC Pezinok  Vasilenko, Dujava (AR1) za Kalmár (HP Hamuliakovo)

Ml. dorast III. Liga MD3R – 22. kolo 

14.5. 10.00 NMŠK 1922 – P. Úľany  Bláha

14.5. 13.00 Rača – Domino „B“  Martiš, Martiška, Hajnala

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo – dohrávka 

17.5. 18.00-16.30 (STREDA) Šenkvice – Žolík Malacky  Krčová za Olšu D., Štofik za Lala   

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 26. kolo

14.5. 14.00-16.00 Domino – PŠC Pezinok  Čižmár za Martišku   

Prípravka PMA1 – 20. kolo

12.5. 16.00 (PIATOK) Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín  Stolárik (R) za Pusztaia (Zmena hracieho dňa)

Prípravka PMB1 – 20.kolo

12.5. 18.00 (PIATOK) Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín  Stolárik (R) za Pusztaia (Zmena hracieho dňa)

Prípravka PMC – 20. kolo

12.5. 17.00 (PIATOK) Vrakuňa – FC ŠTK Šamorín  Stolárik (R) za Pusztaia (Zmena hracieho dňa)

Prípravka PMA2 – 18. kolo

13.5. 9.00 FA Bratislava – N. Dedinka  (R) za Kurinu

Prípravka PMB2 – 18. kolo

13.5. 10.30 FA Bratislava – N. Dedinka  (R) za Kurinu

Prípravka PMA3 – 16. kolo

14.5. 15.00 Domino „C“ – FCA Petržalka  Kurina (R) za Dobroviča (HP Mamateyova)

Prípravka PRMA – 20. kolo

13.5. 14.30 Závod – Láb  Chrupka

 

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-mesto

Seniori V. liga S5A – 22. kolo

13.5. 17.00 FK Dúbravka – Igram  Knopp, Bogdáň, Kramár; Brody (D) za BFZ 

14.5. 17.00 Jarovce – Krasňany  Kašper, Bočák Jo., Hegedüš; Bóc (D) za SFZ

14.5. 17.00 N. Dedinka – Malinovo  Koštrna, Kravárik, Abrman; Ľupták (D) za BFZ

14.5. 17.00 NMŠK 1922 – Iskra Petržalka  Dúbravec, Uram (AR1) za Knoppa, Rataj; Líška (D) za BFZ

Seniori VI. liga S6A – 18. kolo

12.5. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Čataj  Ertel, Chalka, Uram; Šuniar (D) BFZ za Blechu

14.5. 17.00 D. N. Ves „B“ – Kaplna  Križko, Šusták, Slyško (AR2) za Urama; Lônčík (D) SFZ za Koprlu

 

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Seniori V. liga S5V – 22. kolo

13.5. 17.00 Z. Ves – Grinava  Lomňančík, Kožuch, Ďurčo P.; Lazar (D) za BFZ

13.5. 17.00 Jablonec – Zohor  Križko, Abrman, Volek; Blecha za ObFZ-m

14.5. 17.00 Vištuk – P. Mikuláš  Kožuch, Toman, Lomňančík; Mydlárik (D) za BFZ

14.5. 17.00 CFK Pezinok – Budmerice  Martiška, Matejová, Hajnala; Pinček (D) za BFZ

Seniori VI. liga S5V – 18. kolo

14.5. 17.00 Studienka – FC Malacky „B“  Olša D. (R) za BFZ

 

 

Zmeny v obsadení R a D ObFZ Bratislava-vidiek 13. - 14. 5. 2017

 

Seniori S5V – 22. kolo

13. 5. 17.00  Jablonec – Zohor  Križko, Abrman, Volek; D - Blecha (Obl.m.)

13. 5. 17.00  Záh.Ves – Grinava  Lomňančík, Kožuch, Ďurčo P.; D – Lazar (BFZ)

14. 5. 17.00  Kostolište – Plav. Štvrtok-Vysoká  Klúčik, Farkaš za AR1, AR2; D - Lukeš

14. 5. 17.00  Vištuk – Plav. Mikuláš  Kožuch, Toman, Lomňančík; D – Mydlárik (BFZ)

14. 5. 17.00  CFK Cajla – Budmerice  Martiška, Matejová, Hajnala; D – Pinček (BFZ)

Seniori S6V – 18. kolo

14. 5. 17.00  Rohožník – Láb  Olša M., AR1, AR2

14. 5. 17.00  Studienka – Malacky  Olša D. (BFZ), AR1, AR2

Starší dorast SD4V – 26. kolo

14. 5. 14.30  CFK Cajla – Ekonóm  Ďurčo P., Rybecký, AR2

Prípravka PRMA U11 - 20. kolo

13. 5. 14.30  Závod – Láb  Chrupka

Prečítané: 38x
Zväzové novinky