Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 12. - 13. 5. 2018 č. 28 a Zmeny R a DS-PR ObFZ Bratislava–vidiek 12. - 16. 5. 2018 č. 23
11.05.2018, Rudolf Hupka

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 12. - 13. 5. 2018 č. 28 a Zmeny R a DS-PR ObFZ Bratislava–vidiek 12. - 16. 5. 2018 č. 23

Pre všetkých

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 12. - 13. 5. 2018 č. 28

 

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 22. kolo

12. 5. 10.00-12.00 Domino – D. Dtreda Vašš, Bláha, Martiš (AR2) za Martišku

 

Súťaže riadené BFZ

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 26. kolo

12. 5. 17.00 Vrakuňa – Kalinkovo Hegedüs, Szakáll (AR1) za Vasilenka, Lalo; Banič

12. 5. 17.00 Domino – Limbach Sabela, Kožuch, Ralbovský (AR2) za Lomňančíka; Bóllo

13. 5. 17.00 Čunovo – Kráľová p/S. Kočický, Krčová, Vasilenko (AR2) za Szakálla; Brody

St. dorast SD3R – U19 – 22. kolo

12. 5. 10.30 Iskra Petržalka – Domino Krčová, Ralbovský

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 22. kolo

12. 5. 10.00-12.00 Bernolákovo – D. Lužná Lalo

12. 5. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – PFA ŠTK Šamorín Volek

 

Zmeny v obsadení R a DS-PR ObFZ Bratislava–vidiek 12. 5. - 16. 5. 2018 č. 23

Seniori (S5V) - 22. kolo

13. 5. 17.00 Modra – Plavecký Štvrtok Srna (BFZ) za R, Olša D. (BFZ) za AR1, AR2, Marczel (BFZ) za D

13. 5. 17.00 Zohor - Jablonec Polák M., Kožuch (BFZ) za AR1, Lomňančík (BFZ) za AR2, Lukeš

13. 5. 17.00 Budmerice – Jablonové Ježík (BFZ) za R, Lalo (BFZ) za AR1, AR2, D

16. 5. 17.30 Kostolište - Láb Polák za R, Bulik za AR1, Tahotný za AR1, Hlavenka za D

Seniori (S6V) - 12. kolo

13. 5. 17.00 Záhorská Ves – Studienka Rybecký, Michalovič, AR2, Hilka za Milana

13. 5. 17.00 Sološnica – Pernek Tománek (BFZ) za R, Dujava (BFZ) za AR1, AR2, D

13. 5. 17.00 Malé Leváre – Častá Bulik za R, AR1, AR2, Hlavenka za D

Súťaže BFZ – prípravky

PMA1, PMB1, PMC1 – 19. kolo

14. 5. 17.00 -17.00-18.15 Malacky – Šamorín Michalovič za R (zmena UHČ)

PRMA – 19. kolo

13. 5. 9.00 Stupava – Lozorno Šabiková za Michaloviča

PRPK – 19. kolo

12. 5. 11.30 Častá – Modra Olša za R (HP Modra)

13. 5. 10.00 Budmerice – Jablonec Olša M.

Prečítané: 50x