Zmeny R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 11. - 12. 11. 2017 č. 13 a Zmeny R a DS – PR BFZ 11. - 12. 11. 2017 č. 16
10.11.2017, Rudolf Hupka

Zmeny R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 11. - 12. 11. 2017 č. 13 a Zmeny R a DS – PR BFZ 11. - 12. 11. 2017 č. 16

Pre všetkých

Zmeny v obsadení R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 11. - 12. 11. 2017 č. 13

Seniori (S5V) - 2. kolo

11. 11. 13.00 Vištuk – Modra Augustovič, Rybár, AR2 za Bulika, Farkaš (BFZ)

11. 11. 13.30 Grinava – Plavecký Štvrtok Habo, Olša M., Olšiak za Husku, Marczel (BFZ)

11. 11. 13.30 Budmerice – Šenkvice Ježík (BFZ) za R, Vašš (BFZ) za AR1, Gaľa za AR2, Dadykin (SFZ) za D

12. 11. 13.30 Plavecký Mikuláš – Zohor Lalo (BFZ) za R, Olša D. (BFZ) za AR1, Farkaš (BFZ) za AR2, D

Seniori (S6V) - 10. kolo (dohrávky)

12. 11. 13.30 Dubová – Malé Leváre Tahotný, Olša M. za Olšu D. (BFZ), Habo za AR2, D

12. 11. 13.30 Vysoká p/M. – Častá Srna (BFZ) za R, Tománek (BFZ) za AR1, AR2, Berkovič za D

Starší žiaci SZV U15 – 2. kolo

11. 11. 9.00 CFK Cajla – Báhoň R za Husku

12. 11. 10.30 Viničné – Záh. Ves R za Tahotného

12. 11. 10.30 Častá – Studienka Tahotný ZMENA ČASU

Mladší žiaci MZV U13 – 2. kolo

11. 11. 11.00 Grinava – Rohožník Olšiak za Husku

11. 11. 11.00 Vištuk – Závod R za Bulika

12. 11. 10.30 CFK Cajla – Modra R za Husku

Prípravky – dohrávky

PRPK – 9. kolo

12.11. 14.00 Limbach – Vištuk R za Husku

 

Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 11. - 12. 11. 2017 č. 16

Súťaže riadené SFZ

Slovenský pohár Ženy 1. kolo

11.11. 13.00 Vrakuňa – Spartak Trnava Kardelis, Olša D. (AR1) za Hádeka

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 12. kolo

11.11. 10.00-12.00 Slovan – Púchov Piatka, Lauer, Pati Nagy za Valka

12.11. 10.00-12.00 Domino – Skalica Straka, Martiška, Martinkovič (Zmena dňa HP UT Pasienky)

Súťaže riadené BFZ

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 14. kolo – dohrávky

11.11. 13.30 Kalinkovo – K. Ves Srna, Kramár (AR1) za Szakálla, Triskal; Pavlík R.

12.11. 13.30 Domino – S. Grob Fischer, Kožuch, Lomňančík; Darlea (Zmena dňa HP UT Pasienky)

12.11. 13.30 Kráľová p/S – V. Leváre Hegedüs, Hádek, Čižmár (AR2) za Valka; Marczell

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 12. kolo – dohrávky

11.11. 9.30-11.30 Rača – PŠC Pezinok Choreň za Štofika, Kašper

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Dorast SD4V – 10. kolo

12.11. 11.00 Kráľová p/S – Bernolákovo Čižmár (R) za Valka, Hádek

Prečítané: 62x
Zväzové novinky