ZHL prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/2018 – 9. hrací deň - 2. ročník - O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek
17.02.2018, Rudolf Hupka

ZHL prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/2018 – 9. hrací deň - 2. ročník - O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek

Pre všetkých

                                    ZHL prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/2018 – 9. hrací deň

                                      2. ročník - O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek

 

9. hraci deň - 17. 2. 2018

Účastníci: SFC Kalinkovo, ŠKO Miloslavov, ŠK Bernolákovo, ŠK Nová Dedinka

SFC Kalinkovo – ŠK Nová Dedinka 3:4, Rósza 2, Prídený – Borušovič, Krajčík, Kajos, Bognár.

ŠKO Miloslavov – ŠK Bernolákovo 10:0, Huska 5, Voška 4, Snopek.

ŠK Nová Dedinka – ŠK Bernolákovo 13:1, Bognár 4, Kajos a Krajčík po 3, Borušovič 2, Vadovič – Kažimír.

SFC Kalinkovo – ŠKO Miloslavov 1:4, Knoško – Voška 4.

ŠKO Miloslavov – ŠK Nová Dedinka 1:1, Snopek – Kajos.

ŠK Bernolákovo – SFC Kalinkovo 3:0, Kažimír 2, Janík.

1. Miloslavov     9 8 1 0 67:13 25

2. N. Dedinka    9 8 1 0 76:24 25

3. MŠK Senec   9 8 0 1 118:19 24

4. Chor. Grob A 9 6 0 3 59:39 18

5. Čataj              9 5 0 4 70:47 15

6. Šenkvice        9 5 0 4 61:49 15

7. Bernolákovo   9 4 0 5 36:48 12

8. Ivanka B         9 4 0 5 38:62 12

9. Kalinkovo       9 2 0 7 21:65 6

10. Modra           9 2 0 7 32:92 6

11. Ivanka U10   9 1 0 8 31:90 3

12. Ch. Grob B   9 0 0 9 22:83 0

Poradie strelcov: 39 - Benkovský (Čataj),

28 - Voška (Miloslavov),

25 - Dovičovič (Ch. Grob),

22 - Baňas (Senec),

17 - J. Lukáč (Bernolákovo),

16 - Belay (Ch. Grob), Horník (Senec),

15 - R. Rybár (Senec),

14 - Lukovský (Šenkvice),

13 – Bognár (N. Dedinka),

12 – Krajčík, Kajos (N. Dedinka),

11 - Púčik (Miloslavov), Polakovič (Šenkvice), Borušovič (N. Dedinka),

10 – Huertas (Šenkvice), Kačáni (Ivanka U10), Jurčík (Modra),

9 – Havlíček (N. Dedinka), Drobec (Ivanka), Chmura (Senec),

8 – Monhaghan, Š. Vaco (Čataj), Végh, D. Varga (Senec), Pilát (Kalinkovo), Handlovská (Ivanka U10), Huska (Miloslavov), Kažimír (Bernolákovo),

7 – Adriaensen, Páleník (Ch. Grob B), Sándor (Senec), Baričič (Šenkvice),

6 – Borovičková (Čataj), Madleňák (Miloslavov), Tichý, Kintler (Modra), Prekop, Ivanová (N. Dedinka), Turner (Ivanka), Walzer (Ivanka U10), Pullman (Senec), Klein (Šenkvice),

5 – Magyar, Pavúček (Senec), Marosz (Ivanka), A. Rybár, Polák (Šenkvice),

4 – Charvát, Snopek (Miloslavov), A. Useini (Modra), Vitáloš (Senec), Frohlich (Ivanka), Buček (Ch. Grob),

3 – Peťovský, Krivda (Senec), Fojta, Rózsa (Kalinkovo), Čarský, Drábik, Trubač (Bernolákovo), Grík, Glodič (Ivanka), Chrtianský (Ch. Grob B), Roman (Ch. Grob), Forgáč (Miloslavov), Vadovič (N. Dedinka),

2 – Rychnavský, Pridený (Kalinkovo), M. Lukáč, Janík (Bernolákovo), Mifka (Šenkvice), Kazimír, Major (Ivanka U10), Riegel, Forgáč (Miloslavov), D. Baláž, Haninec, R. Nagy (Čataj), Polakovič, Reingriaber (Senec), Selecký (N. Dedinka), O. Novák, Di Perna (Ch. Grob), Slnek, Tomašovič (Ivanka), Kulifaj, S. Varga (Modra),

1 – Kakaš, Tondra, Rogovský (Senec), Pintér, Lacuška, Knoško (Kalinkovo), Sidivár, Mozola, Jantošovič (Ch. Grob), Feranc, Šutlák, Krigler (Ivanka U10), Kakalík (Šenkvice), Markovics, Hanus (N. Dedinka), Oravec, Dolnák, Herškovič, Javorková, Ri. Šimončič (Ch. Grob B), Šalkovič, Jevoš (Čataj), Merazzi, Grobarčík (Miloslavov), Kochan, Dvorecký (Ivanka), Tešovičová, D. Useini (Modra).

 

10. hraci deň (záverečný) – nedeľa 25. 2. 2018

Stretnutia o celkové umiestnenie

9.00 O 11. miesto: Slovan Ivanka U10 – OŠK Chorvátsky Grob B

9.55 O 9. miesto: SFC Kalinkovo – FC Slovan Modra

10.50 O 7. miesto: ŠK Bernolákovo – FK Slovan Ivanka B

11.45 O 5. miesto: ŠK Šenkvice – ŠK Čataj

12.40 O 3. miesto: MŠK Senec - OŠK Chorvátsky Grob A

13.35 O 1. miesto: ŠKO Miloslavov – ŠK Nová Dedinka

14.30 – Ukončenie ZHL, odovzdávanie ocenení

Prečítané: 146x