ZHL prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/18 - 8. hrací deň - 2. ročník - O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek
11.02.2018, Rudolf Hupka

ZHL prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/18 - 8. hrací deň - 2. ročník - O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek

Pre všetkých

Zimná halová liga (ZHL) prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/2018 - 8. hrací deň 

2. ročník - O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek

 

8. hraci deň - 11. 2. 2018

Účastníci: FC Slovan Modra, ŠK Čataj, ŠK Šenkvice, MŠK Senec

FC Slovan Modra – MŠK Senec 2:17, Jurčík, Tichý – Chmúra a R. Rybár po 3, Báňas, Pavúček a Krivda po 2, Pullman, Tondra, Végh, Reingriaber, Horník.

ŠK Čataj – ŠK Šenkvice 2:6, Vaco, Benkovský – Lukovský a Polakovič po 2, Polák, Klein.

MŠK Senec – ŠK Šenkvice 10:5, Horník 3, Pavúček a Pullman po 2, R. Rybár, Krivda, Reingriaber – Polakovič 3, Lukovský, A. Rybár.

FC Slovan Modra – ŠK Čataj 4:11, Kulifaj 2, Kintler, Jurčík – Benkovský 8, Vaco, Šalkovič, Nagy.

ŠK Čataj – MŠK Senec 2:9, Benkovský 2 – Chmúra 3, Pullman a Horník po 2, Pavúček, Rogovský.

ŠK Šenkvice – FC Slovan Modra 15:3, Polakovič 6, Polák 4, A. Rybár 3, Klein, Lukovský – Jurčík 2, S. Varga.

1. MŠK Senec 9 8 0 1 118:19 24

2. Miloslavov   6 6 0 0 52:11 18

3. N. Dedinka   6 6 0 0 58:19 18

4. Ch. Grob A   9 6 0 3 59:39 18

5. Čataj            9 5 0 4 70:47 15

6. Šenkvice      9 5 0 4 61:49 15

7. Ivanka B       9 4 0 5 38:62 12

8. Bernolákovo 6 3 0 3 32:25 9

9. Kalinkovo     6 2 0 4 17:54 6

10. Modra         9 2 0 7 32:92 6

11. Ivanka U10 9 1 0 8 31:90 3

12. Ch. Grob B 9 0 0 9 22:83 0

Poradie strelcov: 39 - Benkovský (Čataj), 25 - Dovičovič (Ch. Grob), 22 - Baňas (Senec), 20 - Voška (Miloslavov), 17 - J. Lukáč (Bernolákovo), 16 - Belay (Ch. Grob), Horník (Senec), 15 - R. Rybár (Senec), 14 - Lukovský (Šenkvice), 11 - Púčik (Miloslavov), Polakovič (Šenkvice), 10 – Huertas (Šenkvice), Kačáni (Ivanka U10), Jurčík (Modra), 9 - Havlíček (N. Dedinka), Drobec (Ivanka), Chmura (Senec), 8 – Monhaghan, Š. Vaco (Čataj), Végh, D. Varga (Senec), Pilát (Kalinkovo), Krajčík, Bognár, Borušovič (N. Dedinka), Handlovská (Ivanka U10), 7 – Kajos (N. Dedinka), Adriaensen, Páleník (Ch. Grob B), Sándor (Senec), Baričič (Šenkvice), 6 – Borovičková (Čataj), Madleňák (Miloslavov), Tichý, Kintler (Modra), Prekop, Ivanová (N. Dedinka), Turner (Ivanka), Walzer (Ivanka U10), Pullman (Senec), Klein (Šenkvice), 5 – Magyar, Pavúček (Senec), Marosz (Ivanka), Kažimír (Bernolákovo), A. Rybár, Polák (Šenkvice), 4 – Charvát (Miloslavov), A. Useini (Modra), Vitáloš (Senec), Frohlich (Ivanka), Buček (Ch. Grob), 3 – Peťovský, Krivda (Senec), Fojta (Kalinkovo), Čarský, Drábik, Trubač (Bernolákovo), Húska (Miloslavov), Grík, Glodič (Ivanka), Chrtianský (Ch. Grob B), Roman (Ch. Grob), 2 - Rychnavský (Kalinkovo), M. Lukáč (Bernolákovo), Mifka (Šenkvice), Kazimír, Major (Ivanka U10), Riegel, Snopek, Forgáč (Miloslavov), D. Baláž, Haninec, R. Nagy (Čataj), Polakovič, Reingriaber (Senec), Selecký, Vadovič (N. Dedinka), O. Novák, Di Perna (Ch. Grob), Slnek, Tomašovič (Ivanka), Kulifaj, S. Varga (Modra), 1 – Kakaš, Tondra, Rogovský (Senec), Rozsa, Pridený, Pintér, Lacuška (Kalinkovo), Sidivár, Mozola, Jantošovič (Ch. Grob), Janík (Bernolákovo), Feranc, Šutlák, Krigler (Ivanka U10), Kakalík (Šenkvice), Markovics, Hanus (N. Dedinka), Oravec, Dolnák, Herškovič, Javorková, Ri. Šimončič (Ch. Grob B), Šalkovič, Jevoš (Čataj), Merazzi, Grobarčík (Miloslavov), Kochan, Dvorecký (Ivanka), Tešovičová, D. Useini (Modra).

 

Sobota 17. 2. 2018

Účastníci: SFC Kalinkovo, ŠKO Miloslavov, ŠK Bernolákovo, ŠK Nová Dedinka

Rozpis stretnutí:

9.00 SFC Kalinkovo – ŠK Nová Dedinka

9.55 ŠKO Miloslavov – ŠK Bernolákovo

10.55 ŠK Nová Dedinka – ŠK Bernolákovo

11.50 SFC Kalinkovo – ŠKO Miloslavov

12.50 ŠKO Miloslavov – ŠK Nová Dedinka

13.45 ŠK Bernolákovo – SFC Kalinkovo

Prečítané: 172x
Zväzové novinky