ZHL prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/18, 6. hrací deň - 2. ročník - O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek
29.01.2018, Rudolf Hupka

ZHL prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/18, 6. hrací deň - 2. ročník - O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek

Pre všetkých

ZHL prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/18, 6. hrací deň - 2. ročník - O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek

 

6. hrací deň - nedeľa 28. 1. 2018

Účastníci: OŠK Chorvátsky Grob A, ŠK Nová Dedinka, FK Ivanka B, ŠK Šenkvice

OŠK Chorvátsky Grob A – ŠK Šenkvice 4:7, Dovičovič 2, Sidivár, Belay – Huertas 4, Lukovský 2, Klein.

ŠK Nová Dedinka – FK Ivanka B 7:2, Havlíček 3, Borušovič 2, Prekop, Ivanová – Frohlich, Havlíček (vl.).

ŠK Šenkvice – FK Ivanka B 11:1, Huertas 5, Baričič 3, Lukovský 2, Klein – Frohlich.

OŠK Chorvátsky Grob A – ŠK Nová Dedinka 4:13, Belay a Dovičovič po 2 – Havlíček 3, Borušovič, Ivanová, Bognár a Krajčík po 2, Vadovič, Markovics.

ŠK Nová Dedinka – ŠK Šenkvice 8:6, Prekop, Vadovič, Krajčík, Bognár, Hanus, Ivanová, Borušovič, Selecký – Lukovský 3, Baričič 2, Huertas.

Ivanka B – OŠK Chorvátsky Grob A 2:8, Frohlich 2 – Dovičovič 7, Belay.

1. Miloslavov      6    6    0    0    52:11   18

2. N. Dedinka     6    6    0    0    58:19   18

3. MŠK Senec    6    5    0    1    82:10   15

4. Čataj               6    4    0    2    55:28   12

5. Chor. Grob A  6    4    0    2    33:29   12

6. Bernolákovo   6    3    0    3    32:25   9

7. Šenkvice        6    3    0    3    35:34   9

8. Modra             6    2    0    4    23:49   6

9. Kalinkovo        6    2    0    4    17:54   6

10. Ivanka B        6    1    0    5    14:47   3

11. Chor. Grob B 6    0    0    6    14:55   0

12. Ivanka U10    6    0    0    6    14:68   0

Poradie strelcov: 28 - Benkovský (Čataj),

20 - Voška (Miloslavov), Baňas (Senec),

17 - J. Lukáč (Bernolákovo), Dovičovič (Ch. Grob),

11 - Púčik (Miloslavov), R. Rybár (Senec),

10 – Horník (Senec), Huertas, Lukovský (Šenkvice),

9 - Havlíček (N. Dedinka),

8 – Monhaghan (Čataj), D. Varga (Senec), Pilát (Kalinkovo), Krajčík, Bognár, Borušovič (N. Dedinka), Belay (Ch. Grob),

7 – Kajos (N. Dedinka), Adriaensen (Ch. Grob B), Végh, Sándor (Senec), Baričič (Šenkvice), 6 – Š. Vaco, Borovičková (Čataj), Madleňák (Miloslavov), Jurčík (Modra), Prekop, Ivanová (N. Dedinka),

5 – Magyar (Senec), Marosz (Ivanka), Tichý, Kintler (Modra), Kažimír (Bernolákovo), Kačáni (Ivanka U10),

4 – Charvát (Miloslavov), A. Useini (Modra), Vitáloš (Senec), Klein (Šenkvice), Frohlich (Ivanka),

3 – Chmura, Peťovský (Senec), Fojta (Kalinkovo), Čarský, Drábik, Trubač (Bernolákovo), Húska (Miloslavov),

2 - Rychnavský (Kalinkovo), M. Lukáč (Bernolákovo), Mifka (Šenkvice), Kazimír, Handlovská (Ivanka U10), Riegel, Snopek, Forgáč (Miloslavov), Páleník (Ch. Grob B), D. Baláž, Haninec (Čataj), Polakovič (Senec), Selecký, Vadovič (N. Dedinka),

1 – Pullman, Kakaš (Senec), Rozsa, Pridený, Pintér, Lacuška (Kalinkovo), Sidivár, Mozola, Novák, Roman, Jantošovič (Ch. Grob), Janík (Bernolákovo), Feranc, Šutlák, Walzer, Krigler, Major (Ivanka U0), Kakalík, A. Rybár (Šenkvice), Markovics, Hanus (N. Dedinka), Oravec, Dolnák, Herškovič, Chrtianský, Javorková (Ch. Grob B), Jevoš, R. Nagy (Čataj), Merazzi, Grobarčík (Miloslavov), Kochan, Dvorecký, Slnek, Tomašovič (Ivanka), Varga, Tešovičová, D. Useini (Modra).

7. hrací deň - nedeľa 4. 2. 2018

Účastníci: OŠK Chorvátsky Grob A, FK Ivanka B, OŠK Chorvátsky Grob B, FK Ivanka U10

Rozpis stretnutí:

9.00 OŠK Chorvátsky Grob A – FK Ivanka U10

9.55 FK Ivanka B – OŠK Chorvátsky Grob B

10.55 FK Ivanka U10 – OŠK Chorvátsky Grob B

11.50 OŠK Chorvátsky Grob A – FK Ivanka B

12.50 FK Ivanka B – FK Ivanka U10

13.45 OŠK Chorvátsky Grob B – OŠK Chorvátsky Grob A

Prečítané: 132x
Zväzové novinky