ZHL prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/18, 2. ročník - 7. hrací deň -- O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek
05.02.2018, Rudolf Hupka

ZHL prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/18, 2. ročník - 7. hrací deň -- O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek

Pre všetkých

ZHL prípraviek ObFZ Bratislava–vidiek 2017/18, 2. ročník - 7. hrací deň -- O putovný pohár predsedu ObFZ Bratislava-vidiek

 

7. hrací deň - nedeľa 4. 2. 2018

Účastníci: OŠK Chorvátsky Grob A, FK Ivanka B, OŠK Chorvátsky Grob B, FK Ivanka U10

OŠK Chorvátsky Grob A – FK Ivanka U10 7:3, Dovičovič 3, Belay 2, Roman, O. Novák – Kačáni 2, Handlovská.

FK Ivanka B – OŠK Chorvátsky Grob B 7:3, Drobec 3, Glodič a Turner po 2 – Páleník 3.

FK Ivanka U10 – OŠK Chorvátsky Grob B 7:4, Kačáni a Walzer po 3, Handlovská – Páleník 2, Chrtianský, Ri. Šimončič.

OŠK Chorvátsky Grob A – FK Ivanka B 5:6, Belay 3, Dovičovič 2 – Drobec 3, Turner 2, Grík.

FK Ivanka B – FK Ivanka U10 11:7, Drobec 3, Turner, Grík a Glodič po 2, Slnek, Tomašovič – Handlovská 4, Walzer 2, Major.

OŠK Chorvátsky Grob B – OŠK Chorvátsky Grob A 1:14, Chrtianský – Buček 4, Belay a Dovičovič po 3, Roman a Di Perna po 2.

1. Miloslavov     6 6 0 0 52:11 18

2. N. Dedinka    6 6 0 0 58:19 18

3. Chor. Grob A 9 6 0 3 59:39 18

4. MŠK Senec   6 5 0 1 82:10 15

5. Čataj              6 4 0 2 55:28 12

6. Ivanka B        9 4 0 5 38:62 12

7. Bernolákovo  6 3 0 3 32:25 9

8. Šenkvice        6 3 0 3 35:34 9

9. Modra            6 2 0 4 23:49 6

10. Kalinkovo     6 2 0 4 17:54 6

11. Ivanka U10   9 1 0 8 31:90 3

12. Ch. Grob B   9 0 0 9 22:83 0

Poradie strelcov: 28 - Benkovský (Čataj), 25 - Dovičovič (Ch. Grob), 20 - Voška (Miloslavov), Baňas (Senec), 17 - J. Lukáč (Bernolákovo), 16 - Belay (Ch. Grob), 11 - Púčik (Miloslavov), R. Rybár (Senec), 10 – Horník (Senec), Huertas, Lukovský (Šenkvice), Kačáni (Ivanka U10), 9 - Havlíček (N. Dedinka), Drobec (Ivanka), 8 – Monhaghan (Čataj), D. Varga (Senec), Pilát (Kalinkovo), Krajčík, Bognár, Borušovič (N. Dedinka), Handlovská (Ivanka U10), 7 – Kajos (N. Dedinka), Adriaensen, Páleník (Ch. Grob B), Végh, Sándor (Senec), Baričič (Šenkvice), 6 – Š. Vaco, Borovičková (Čataj), Madleňák (Miloslavov), Jurčík (Modra), Prekop, Ivanová (N. Dedinka), Turner (Ivanka), Walzer (Ivanka U10), 5 – Magyar (Senec), Marosz (Ivanka), Tichý, Kintler (Modra), Kažimír (Bernolákovo), 4 – Charvát (Miloslavov), A. Useini (Modra), Vitáloš (Senec), Klein (Šenkvice), Frohlich (Ivanka), Buček (Ch. Grob), 3 – Chmura, Peťovský (Senec), Fojta (Kalinkovo), Čarský, Drábik, Trubač (Bernolákovo), Húska (Miloslavov), Grík, Glodič (Ivanka), Chrtianský (Ch. Grob B), Roman (Ch. Grob), 2 - Rychnavský (Kalinkovo), M. Lukáč (Bernolákovo), Mifka (Šenkvice), Kazimír, Major (Ivanka U10), Riegel, Snopek, Forgáč (Miloslavov), D. Baláž, Haninec (Čataj), Polakovič (Senec), Selecký, Vadovič (N. Dedinka), O. Novák, Di Perna (Ch. Grob), Slnek, Tomašovič (Ivanka), 1 – Pullman, Kakaš (Senec), Rozsa, Pridený, Pintér, Lacuška (Kalinkovo), Sidivár, Mozola, Jantošovič (Ch. Grob), Janík (Bernolákovo), Feranc, Šutlák, Krigler (Ivanka U10), Kakalík, A. Rybár (Šenkvice), Markovics, Hanus (N. Dedinka), Oravec, Dolnák, Herškovič, Javorková, Ri. Šimončič (Ch. Grob B), Jevoš, R. Nagy (Čataj), Merazzi, Grobarčík (Miloslavov), Kochan, Dvorecký (Ivanka), Varga, Tešovičová, D. Useini (Modra).

 

8. hraci deň

Nedeľa 11. 2. 2018

Účastníci: FC Slovan Modra, ŠK Čataj, ŠK Šenkvice, MŠK Senec

Rozpis stretnutí:

9.00 FC Slovan Modra – MŠK Senec

9.55 ŠK Čataj – ŠK Šenkvice

10.55 MŠK Senec – ŠK Šenkvice

11.50 FC Slovan Modra – ŠK Čataj

12.50 ŠK Čataj – MŠK Senec

13.45 ŠK Šenkvice – FC Slovan Modra

Prečítané: 144x