OZNAM/UPOZORNENIE - KONFERENCIA BFZ UŽ ZAJTRA V STREDU  12. 4. 2017 o 18.00 h
11.04.2017, Rudolf Hupka

OZNAM/UPOZORNENIE - KONFERENCIA BFZ UŽ ZAJTRA V STREDU 12. 4. 2017 o 18.00 h

Pre všetkých

                                 OZNAM/UPOZORNENIE - KONFERENCIA BFZ UŽ ZAJTRA V STREDU

                                                                      12. 4. 2017 o 18.00 h

Konferencia ObFZ Bratislava-vidiek schválila na návrh VV ObFZ Bratislava-vidiek nomináciu delegátov z nasledovných FK na Konferenciu BFZ, ktorá sa bude konať 12. 4. 2017 o 18.00 h v Hoteli Bratislava: Svätý Jur, 12 FK účastníkov III. ligy, 10 FK účastníkov IV. ligy, 12 FK účastníkov V. ligy – Grinava, Budmerice, Záh. Ves, Kostolište, Igram, Malinovo, Nová Dedinka, Chorv. Grob, Gajary, CFK Cajla, Vištuk, Plav. Štvrtok, 4 FK účastníkov VI. ligy – Láb, Častá, MŠK Senec, Studienka a mládežnícky Žolík Malacky.

Menovite bol za delegáta futbalového klubu na Konferenciu BFZ nahlásený ten funkcionár, ktorý bol nominovaný za delegáta na Konferenciu ObFZ Bratislava – vidiek. Ak chce FK urobiť v nominácii menovitú zmenu, nech to nahlási na sekretariát ObFZ.

                                                                                  ZOZNAM

                                    FUTBALOVÝCH KLUBOV A DELEGÁTOV ObFZ BRATISLAVA-VIDIEK

                                          na Konferenciu BFZ konanú 12. 4. 2017 o 18.00 h v Bratislave

                                                                             (Hotel Bratislava)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Por. č.                        FK                              Priezvisko a meno

1.                 Báhoň ŠK                                    Švorc Dušan

2.                 Bernolákovo ŠK                           Algayer Peter

3.                 Borinka FK                                  Pokorný Jozef

4.                 Budmerice FC Družstevník          Babuška Jozef

5.                 Častá FC Slovan                          Minárik Pavol

6.                 Dunajská Lužná OFK                   Košč Anton

7.                 Gajary ŠK                                    Wirth Mário

8.                 Grinavský futbalový klub1923      Tahotný Daniel

9.                 Chorvátsky Grob OŠK                  Belovič Marek

10.                Igram ŠK                                     Nemeček Peter

11.                Ivanka pri Dunaji Slovan FK        Paška Dušan

12.               Jablonové FK                               Jurčák Ondrej

13.               Jakubov Záhoran                          Ferenčák Jaroslav

14.               Kalinkovo SFC                              Fridrich Peter

15.               Kostolište TJ Záhoran                   Hájek Anton

16.               Kráľová pri Senci MŠK                  Bobrík Marián

17.               Láb ŠK                                          Koporec Pavel

18.               Limbach Karpaty FK                      Rakický Erik

19.               Lozorno ŠK                                   Rybár Vladimír

20.               Malacky FC                                    Greif Daniel

21.               Malacky ŠK Žolík                           Kuma Matúš

22.               Malinovo TJ                                   Peller Tibor

23.               Most pri Bratislave FK Slovan        Rendek Marek

24.               Nová Dedinka ŠK                           Poor Attila

25.               Pezinok-Cajla CFK                         Vencel Milan

26.               Pezinok PŠC                                 Meszároš Ernest

27.               Plavecký Štvrtok ŠK Vysoká OFK  Sládeček Miloš

28.               Rohožník FC                                  Kassay Daniel

29.               Rovinka TJ                                     Ománik Jaroslav

30.               Senec MŠK                                     Kolembus Ivan

31.               Slovenský Grob OŠK                      Zápražný Ľubomír

32.               Studienka FK                                  Tóth Tibor

33.               Svätý Jur ŠK                                   Kyselica Kamil

34.               Šenkvice ŠK                                    Dugovič Miroslav

35.               Tomášov ŠK                                    Nagy Alexander

36.               Veľké Leváre TJ                               Hlavenka Jozef

37.               Viničné Slovan                                Lenghart Štefan

38.               Vištuk Slovan                                  Oravec Róbert

39.               Záhorská Ves FC                             Schwartz Peter

40.               Závod ŠK                                        Mikulič Adrián

Prečítané: 39x
Zväzové novinky