OZNAM / UPOZORNENIE  -  KONFERENCIA BFZ UŽ V STREDU 12. 4. 2017
10.04.2017, Rudolf Hupka

OZNAM / UPOZORNENIE  -  KONFERENCIA BFZ UŽ V STREDU 12. 4. 2017

Pre všetkých

OZNAM/UPOZORNENIE  -  KONFERENCIA BFZ UŽ V STREDU 12. 4. 2017

 

Konferencia ObFZ Bratislava-vidiek schválila na návrh VV ObFZ Bratislava-vidiek nomináciu delegátov z nasledovných FK na Konferenciu BFZ, ktorá sa bude konať 12. 4. 2017 o 18.00 h v Hoteli Bratislava: Svätý Jur, 12 FK účastníkov III. ligy, 10 FK účastníkov IV. ligy, 12 FK účastníkov V. ligy – Grinava, Budmerice, Záh. Ves, Kostolište, Igram, Malinovo, Nová Dedinka, Chorv. Grob, Gajary, CFK Cajla, Vištuk, Plav. Štvrtok, 4 FK účastníkov VI. ligy – Láb, Častá, MŠK Senec, Studienka a mládežnícky Žolík Malacky.

 

Menovite bol za delegáta futbalového klubu na Konferenciu BFZ nahlásený ten funkcionár, ktorý bol nominovaný za delegáta na Konferenciu ObFZ Bratislava – vidiek. Ak chce FK urobiť v nominácii menovitú zmenu, nech to nahlási na sekretariát ObFZ.

 

                                                                    ZOZNAM  

                         FUTBALOVÝCH KLUBOV A DELEGÁTOV ObFZ BRATISLAVA-VIDIEK

                             na Konferenciu BFZ konanú 12. 4. 2017 o 18.00 h v Bratislave

                                                               (Hotel Bratislava)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Por. č.                        FK                                         Priezvisko a meno               

 

  1.       Báhoň ŠK                                                   Švorc Dušan                                    

  2.       Bernolákovo ŠK                                          Algayer Peter           

  3.       Borinka FK                                                  Pokorný Jozef

  4.       Budmerice FC Družstevník                          Babuška Jozef                                 

  5.       Častá FC Slovan                                          Minárik Pavol                                  

  6.       Dunajská Lužná OFK                                   Košč Anton                          

  7.       Gajary ŠK                                                    Wirth Mário                                    

  8.       Grinavský futbalový klub1923                      Tahotný Daniel                               

  9.       Chorvátsky Grob OŠK                                  Belovič Marek                                 

10.       Igram ŠK                                                      Nemeček Peter                                 

11.       Ivanka pri Dunaji Slovan FK                         Paška Dušan                                    

12.       Jablonové FK                                               Jurčák Ondrej

13.       Jakubov Záhoran                                          Ferenčák Jaroslav

14.       Kalinkovo SFC                                              Fridrich Peter                                  

15.       Kostolište TJ Záhoran                                   Hájek  Anton            

16.       Kráľová pri Senci MŠK                                  Bobrík Marián

17.       Láb ŠK                                                          Koporec Pavel                                 

18.       Limbach Karpaty FK                                      Rakický Erik  

19.       Lozorno ŠK                                                  Rybár Vladimír

20.       Malacky FC                                                   Greif Daniel  

21.       Malacky ŠK Žolík                                          Kuma Matúš

22.       Malinovo TJ                                                  Peller Tibor                                     

23.       Most pri Bratislave FK Slovan                       Rendek Marek                    

24.       Nová Dedinka ŠK                                           Poor Attila                                       

25.       Pezinok-Cajla CFK                                         Vencel Milan

26.       Pezinok PŠC                                                 Meszároš Ernest

27.       Plavecký Štvrtok ŠK Vysoká OFK                  Sládeček Miloš                                 

28.       Rohožník FC                                                  Kassay Daniel

29.       Rovinka TJ                                                     Ománik Jaroslav

30.       Senec MŠK                                                     Kolembus Ivan                                

31.       Slovenský Grob OŠK                                      Zápražný Ľubomír

32.       Studienka FK                                                  Tóth Tibor                                       

33.       Svätý Jur ŠK                                                   Kyselica Kamil                                

34.       Šenkvice ŠK                                                    Dugovič Miroslav                            

35.       Tomášov ŠK                                                    Nagy Alexander                              

36.       Veľké Leváre TJ                                               Hlavenka Jozef                                

37.       Viničné Slovan                                                Lenghart Štefan

38.       Vištuk Slovan                                                  Oravec Róbert                                 

39.       Záhorská Ves FC                                             Schwartz Peter

40.       Závod ŠK                                                         Mikulič Adrián

Prečítané: 49x
Zväzové novinky