Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 7. – 8. 10. 2017 č. 8
02.10.2017, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 7. – 8. 10. 2017 č. 8

Pre všetkých

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 7. – 8. 10. 2017 č. 8

 

Seniori (S5V) - 9. kolo

7. 10. 15.30 Plavecký Štvrtok – Modra Chrupka, David, Rybecký, Hilka

7. 10. 15.30 Jablonové – Budmerice Bulik, Polák, Paracková, Lukeš

8. 10. 15.30 Láb - Kostolište Gaľa, Rybecký, AR2, Berkovič

8. 10. 15.30 Jablonec – Zohor Olša M., AR1, AR2, D

8. 10. 15.30 Grinava – Plavecký Mikuláš Olšiak, Paracková, AR2, D

8. 10. 15.30 Svätý Jur B – Vištuk Bočák, AR1, AR2, D

Seniori (S6V) - 7. kolo

7. 10. 15.00 Vinosady – Dubová Tahotný, Olša M., AR2, D

7. 10. 15.30 Malacky B – Vysoká pri Morave Gaľa, Olšiak, AR2, D

8. 10. 15.30 Studienka – Záhorská Ves David, Chrupka, AR2, Hilka

8. 10. 15.30 Stupava – Doľany Polák, AR1, AR2, Lukeš

8. 10. 15.30 Pernek - Sološnica Bulik, AR1, AR2, D

8. 10. 15.30 Častá – Malé Leváre Huska, Tahotný, AR2, D

Dorast (SD4V) - 7. kolo

7. 10. 15.30 Častá – Budmerice Huska, AR1, AR2

8. 10. 10.00 Bernolákovo - Most Ťažký (ObFZ mesto), Chálka (ObFZ mesto), Gajdošík (ObFZ mesto)

8. 10. 11.30 Rovinka – Ekonóm Bratislava Villaba (ObFZ mesto), Koštrna (ObFZ mesto), Rataj (ObFZ mesto)

8. 10. 13.00 Láb – CFK Pezinok Rybecký, AR1, AR2

8. 10. 13.00 Veľké Leváre – Nová Dedinka Kachnič (BFZ), Kalmár (BFZ), AR2

 

Rozpis stretnutí - starší a mladší žiaci ObFZ Bratislava-vidiek č. 7

Starší žiaci SZV U15 – 9. kolo

7. 10. 13.30 V. Leváre – Zohor Lukeš

8. 10. 10.30 Báhoň – PŠC Pezinok B

8. 10. 11.30 Modra – Slov. Grob

8. 10. 12.30 Z. Ves - Lozorno

8. 10. 12.30 Viničné - Cajla

8. 10. 13.00 Studienka – Rohožník Chrupka

8. 10. 13.30 Častá – Budmerice Tahotný

Mladší žiaci MZV U13 – 12. kolo /predohrávka/

4. 10. 17.00 Šenkvice – Rohožník Huska

Mladší žiaci MZV U13 – 9. kolo

7. 10. 9.30 Žolík Malacky B – Modra Chrupka

7. 10. 10.00 Rohožník – Závod Polák

7. 10. 10.30 Limbach – Vištuk Tahotný

7. 10. 15.00 Láb - Kostolište

8. 10. 13.00 Grinava – Cajla

 

Súťaže BFZ – prípravky

Prípravka U11 PRMA – 12. kolo /dohrávka/

6. 10. 18.15 Rohožník – Vysoká Polák

Prípravka U11 PRMA – 6. kolo

5. 10. 17.30 Jakubov – Kostolište Rybecký

7. 10. 11.30 V. Leváre – Zohor Lukeš

7. 10. 15.30 Závod - Borinka

8. 10. 9.30 Láb - Sološnica

8. 10. 10.00 Vysoká - Studienka

8. 10. 11.00 Rohožník – Gajary Polák

8. 10. 13.00 Lozorno – Stupava

Prípravka U11 PRPK – 1. kolo /dohrávka/

5. 10. 17.30 Šenkvice – Limbach Huska

Prípravka U11 PRPK – 6. kolo

7. 10. 13.00 Jablonec – Budmerice Olša M.

7. 10. 15.30 Grinava - Šenkvice

8. 10. 10.00 Vištuk – Sv. Jur Olša M.

8. 10. 10.00 Modra - Častá

8. 10. 10.30 Limbach - Viničné

8. 10. 13.00 PŠC Pezinok B – Slov. Grob

8. 10. 15.00 Báhoň – Vinosady

Prípravka U11 PRSC – 6. kolo

7. 10. 9.30 Kráľová - Most

8. 10. 9.00 Tomášov A - Kalinkovo

8. 10. 9.30 Malinovo – N. Dedinka

8. 10. 10.30 Tomášov B - Danubia

8. 10. 13.00 Chorv. Grob - Bernolákovo

8. 10. 14.00 Senec B – Čataj

Prípravka U9 PMC2 – 6. kolo

7. 10. 14.30 Báhoň – Bernolákovo (HP Šenkvice)

8. 10. 11.00 Závod - Kalinkovo

8. 10. 11.00 Malinovo – N. Dedinka

Prečítané: 131x
Zväzové novinky