Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 21. - 22. 4 2018 č. 20
16.04.2018, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 21. - 22. 4 2018 č. 20

Pre všetkých

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 21. - 22. 4 2018 č. 20

 

Seniori (S5V) - 20. kolo

21. 4. 17.00 Budmerice – Grinava R, Tahotný, Huska, D

22. 4. 17.00 Kostolište – Šenkvice Polák, AR1, AR2, Lukeš

22. 4. 17.00 Modra – Láb Olša M., Sobolová, AR2, D

22. 4. 17.00 Plavecký Mikuláš – Plavecký Štvrtok R, AR1, AR2, D

22. 4. 17.00 Vištuk – Jablonec R, AR1, AR2, D

Seniori (S6V) - 16. kolo

21. 4. 17.00 Sološnica – Malacky B Bulik, Chrupka, Ďurčo, Hilka

22. 4. 17.00 Záhorská Ves – Doľany Ďurčo, Dávid, AR2, Milan

22. 4. 17.00 Vysoká – Studienka R, AR1, AR2, D

22. 4. 17.00 Dubová – Stupava R, AR1, AR2, D

22. 4. 17.00 Malé Leváre – Vinosady Chrupka, Rybecký, AR2, Polák

22. 4. 17.00 Častá – Pernek Tahotný, Huska, AR2, D

Dorast SD4V – 16. kolo

21. 4. 14.00 N. Dedinka – Kráľová p/S. Chalka, Takáč, Šusták

21. 4. 17.00 Častá – Rovinka Olša M, Sobolová, Michalovič

22. 4. 14.30 Ekonóm – Bernolákovo Uram, Križko, Vargová

22. 4. 14.30 Budmerice – Veľké Leváre Huska, AR1, AR2

Starší žiaci SZV U15 – 20. kolo

21. 4. 9.00 CFK Cajla – Záh. Ves Olša M.

21. 4. 10.00 Lozorno – Studienka Bulik

21. 4. 14.00 Budmerice – Viničné Michalovič

22. 4. 10.30 Báhoň – V. Leváre Huska

22. 4. 11.15 PŠC Pezinok B – Slov. Grob Tahotný

22. 4. 12.30 Rohožník – Zohor Ďurčo

22. 4. 15.00 Častá – Modra Sobolová

Mladší žiaci MZV U13 – 20. kolo

20. 4. / PIATOK / 17.00 CFK Cajla – Rohožník Huska

21. 4. 10.00 Modra – Šenkvice B Sobolová

21. 4. 11.00 Vištuk – Žolík Malacky B Olša M.

Súťaže BFZ – prípravky

PMA1, PMB1, PMC1 – 16. kolo

21. 4. 9.00 – 10.00 – 11.00 PŠC Pezinok – Ivanka Huska

PRMA – 16. kolo

21. 4. 10.00 Láb – Stupava Šabiková

21. 4. 11.30 V. Leváre– Kostolište Lukeš

22. 4. 10.00 Vysoká – Borinka Šabiková

22. 4. 11.00 Rohožník – Lozorno Polák

22. 4. 11.00 Gajary – Studienka Michalovič

22. 4. 14.30 Jakubov – Závod Šabiková

22. 4. 14.30 Zohor – Sološnica Michalovič

PRPK – 16. kolo

21. 4. 11.00 Viničné – Sv. Jur Sobolová

21. 4. 14.30 Jablonec – Šenkvice Tahotný

22. 4. 10.00 Vištuk - Častá

22. 4. 10.00 Slov. Grob - Budmerice

21. 4. 10.30 Limbach – Báhoň (zmena hracieho dňa)

22. 4. 13.00 PŠC Pezinok B – Modra Huska

22. 4. 14.30 Vinosady - Grinava

PMC2 – 14. kolo

21. 4. 14.30 Báhoň – Scorpions (HP Šenkvice)

Prečítané: 83x