Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 14. - 15. 4 2018 č. 19
08.04.2018, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 14. - 15. 4 2018 č. 19

Pre všetkých

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 14. - 15. 4 2018 č. 19

 

Seniori (S5V) - 19. kolo

14. 4. 17.00 Sv. Jur B – Kostolište Olša, Huska, AR2, Berkovič

14. 4. 17.00 Jablonec – Budmerice Habo, Tahotný, AR2, D

14. 4. 17.00 Plavecký Štvrtok – Vištuk R, AR1, AR2, D

15. 4. 17.00 Grinava – Jablonové R, AR1, AR2, D

15. 4. 17.00 Láb – Zohor Rybecký, David, Polák, Lukeš

15. 4. 17.00 Šenkvice – Modra Bulik, Olša, AR2, D

Seniori (S6V) - 15. kolo

14. 4. 17.00 Malacky B - Malé Leváre Polák, Ďurčo, AR2, Lukeš

14. 4. 17.00 Studienka – Dubová David, Chrupka, AR2, D

15. 4. 17.00 Pernek – Záhorská Ves Chrupka, Ďurčo, AR2, D

15. 4. 17.00 Vinosady – Častá Tahotný, Huska, AR2, D

15. 4. 17.00 Stupava – Sološnica Bočák, AR1, AR2, Hilka

15. 4. 17.00 Doľany – Vysoká Habo, Sobolová, AR2, D

Dorast SD4V – 15. kolo

14. 4. 17.00 Bernolákovo – Budmerice Ubľanský, Kuzmová, Gajdošík (ObFZ Ba-mesto)

15. 4. 11.30 Rovinka – CFK Pezinok Ťažký, Křivan (ObFZ Ba-mesto)

15. 4. 14.30 V. Leváre – Častá Triskal (BFZ), Kalmár (BFZ)

15. 4. 14.30 Kráľová p/S. – Ekonóm Szakál (BFZ), Ježík (BFZ)

 

Rozpis stretnutí - starší a mladší žiaci ObFZ Bratislava - vidiek

Starší žiaci SZV U15 – 19. kolo

13. 4. (PIATOK) 16.00 Rohožník – Modra Ďurčo

14. 4. 13.30 V. Leváre – CFK Cajla Lukeš

14. 4. 17.00 Zohor – Lozorno

15. 4. 14.00 Viničné – Častá Huska

15. 4. 14.00 Záh. Ves – Slov. Grob Rybecký

15. 4. 14.30 Studienka – Báhoň Michalovič

Mladší žiaci MZV U13 – 19. kolo

14. 4. 9.00 Žolík Malacky B – Sološnica Bulik

14. 4. 14.00 Láb - Modra

15. 4. 10.00 Šenkvice – CFK Cajla Sobolová

 

Súťaže BFZ – prípravky

PMA1, PMB1, PMC1 – 15. kolo

14. 4. 10.30 FC Malacky – FKP Dúbravka Bulik

14. 4. 11.45 FC Malacky – FKP Dúbravka Michalovič

14. 4. 13.00 FC Malacky – FKP Dúbravka Michalovič

PRMA – 15. kolo

14. 4. 10.30 Kostolište – Gajary Chrupka

14. 4. 14.00 Sološnica – Rohožník Polák

14. 4. 14.30 Studienka – Zohor Chrupka

14. 4. 17.00 Závod – Vysoká Michalovič

15. 4. 12.30 Stupava – V. Leváre Šabiková (HP UT Stupava)

15. 4. 14.30 Borinka – Láb Šabiková (HP UT Stupava)

15. 4. 14.30 Lozorno – Jakubov Šabikova

PRPK – 15. kolo

14. 4. 9.00 Sv. Jur – PŠC Pezinok B Huska

14. 4. 9.00 Šenkvice – Vištuk Sobolová

14. 4. 10.30 Báhoň – Slov. Grob

15. 4. 15.00 Grinava – Jablonec

15. 4. 10.00 Budmerice – Viničné Olša

15. 4. 10.00 Modra - Vinosady

15. 4. 10.30 Častá – Limbach

PMC2 – 13. kolo

14. 4. 12.00 Rohožník – Bernolákovo Šabiková

15. 4. 10.30 Stupava – Báhoň (HP UT Stupava)

Prečítané: 73x