Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 11. - 12. 11. 2017 č. 13
06.11.2017, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 11. - 12. 11. 2017 č. 13

Pre všetkých

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 11. - 12. 11. 2017 č. 13

 

Seniori (S5V) - 2. kolo

11. 11. 13.00 Vištuk – Modra Augustovič, Rybár, Bulik, Farkaš (BFZ)

11. 11. 13.30 Grinava – Plavecký Štvrtok Habo, Olša M., Huska, Marczel (BFZ)

11. 11. 13.30 Budmerice – Šenkvice R, AR1, AR2 , D

12. 11. 13.30 Kostolište – Jablonec Olšiak, Gaľa, Rybecký, Hilka

12. 11. 13.30 Jablonové – Láb Bulik, Chrupka, Polák, Lukeš

12. 11. 13.30 Plavecký Mikuláš – Zohor R, AR1, AR2, D

Seniori (S6V) - 10. kolo (dohrávky)

11. 11. 13.30 Studienka – Vinosady Chrupka za Hudyho, Polák za AR1, Rybecký za AR2, Lukeš za D

12. 11. 13.30 Dubová – Malé Leváre Tahotný, Olša M., Habo za AR2, D

12. 11. 13.30 Vysoká p/M. – Častá R za Vašš (BFZ), AR1 za Kardelis (BFZ) AR2, D

12. 11. 13.30 Stupava – Malacky B Ďurčo, Dujava, AR2, D

Dorast (SD4V) - 10. kolo

11. 11. 11.00 CFK Pezinok - Ekonóm Bratislava Kalmár (BFZ), Sabela (BFZ)

12. 11. 11.00 Láb - Veľké Leváre R za Poláka, AR1 za Dávida, AR2

12. 11. 11.00 Králová p/S. – Bernolákovo Valko (BFZ), Hádek (BFZ), AR2

Starší žiaci SZV U15 – 2. kolo

11. 11. 9.00 CFK Cajla – Báhoň Huska

11. 11. 11.30 Budmerice – Zohor Olša M.

12. 11. 10.30 Viničné – Záh. Ves Tahotný

12. 11. 11.00 Slov. Grob – Lozorno Olša M

12. 11. 11.30 Častá - Studienka

12. 11. 12.30 Rohožník – PŠC Pezinok B

Mladší žiaci MZV U13 – 2. kolo

11. 11. 11.00 Grinava – Rohožník Huska

11. 11. 11.00 Vištuk – Závod Bulik

12. 11. 10.30 CFK Cajla – Modra Huska

12. 11. 11.00 Kostolište – Žolík Malacky B Rybecký

Mladší žiaci MZV U13 – 12. kolo (dohrávka)

19. 11. 11.30 Kostolište – Vištuk

 

Prípravky – dohrávky

PRMA – 9. kolo

9. 11. 17.00 Stupava – Rohožník

PRPK – 9. kolo

11. 11. 10.00 Budmerice – Grinava Olša M.

11. 11. 11.00 Častá – PŠC Pezinok B

12. 11. 14.00 Limbach – Vištuk Huska

Prečítané: 126x
Zväzové novinky