Obsadenie R a DS – PR BFZ 9. - 15. 11. 2017 č. 16
06.11.2017, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS – PR BFZ 9. - 15. 11. 2017 č. 16

Pre všetkých

Obsadenie R a DS – PR BFZ 9. - 15. 11. 2017 č. 16

 

Súťaže riadené SFZ

I. Liga Ženy 9. kolo

11.11. 10.30 NMŠK 1922 – Prešov Harajbič, Farkaš, Strapek

I. Liga Juniorky 9. kolo

11.11. 12.30 NMŠK 1922 – Prešov Strapek, Farkaš, Harajbič

II. Liga Ženy skupina „A“– 10. kolo

12.11. 13.30 Vrakuňa – Sv. Jur Bláha, Kramár

Slovenský pohár Ženy 1. kolo

11.11. 13.00 Vrakuňa – Spartak Trnava Kardelis, Hádek

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 12. kolo

11.11. 10.00-12.00 Domino – Skalica Straka, Martiška, Martinkovič

11.11. 10.00-12.00 Slovan – Púchov Piatka, Lauer, Valko

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 13. kolo

15.11. 17.00-15.00 (STREDA) FC Petržalka – D. Streda Tanglmayer, Malárik, Sabela

 

Súťaže riadené ZSFZ

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 14. kolo

10.11. 11.00-13.30 (PIATOK) Inter – P. Bystrica Vašš, Hajnala, Čižmár (HP UT Stupava)

11.11. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Gabčíkovo Dujava, Hudy, Tománek

 

Súťaže riadené BFZ

Družobné stretnutie

14.11. 11.00 (UTOROK) BFZ U13 – JmKFS U13 Martiš, Kočický (HP UT FC Petržalka)

14.11. 12.45 (UTOROK) BFZ U14 – JmKFS U14 Hajnala, Martiš, Kočický (HP UT FC Petržalka)

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 14. kolo – dohrávky

11.11. 13.30 Rovinka – Bernolákovo Bohun, Hajnala, Martiš; Mydlárik

12.11. 13.30 Tomášov – Lozorno Štofik, Tanglmayer, Pati Nagy; Hájek

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 14. kolo – dohrávky

11.11. 13.30 Domino – S. Grob Fischer, Kožuch, Lomňančík; Darlea

11.11. 13.30 CFK Pezinok – Rusovce Ruc, Sabela, Kalmár; Bóc (D) za SFZ

11.11. 13.30 Viničné – Limbach Lalo, Kachnič, Gosiorovský; Ľupták

11.11. 13.30 Kalinkovo – K. Ves Srna, Szakáll, Triskal; Pavlík R.

12.11. 13.30 Čunovo – Malacky Kočický, Strapek, Kašper; Farkaš

12.11. 13.30 Kráľová p/S – V. Leváre Hegedüs, Hádek, Valko; Marczell

St. dorast SD3R – U19 – 12. kolo – dohrávky

11.11. 10.00 PŠC Pezinok – Šamorín Hamuliakovo Olša D., Ježík, Budáč

12.11. 10.30 Rača – Domino Henček, Choreň, Kardelis

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 12. kolo – dohrávka

11.11. 13.00 Z. Ves – Lozorno Malárik

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 12. kolo – dohrávky

9.11. 15.00-13.30 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – PFA ŠTK Šamorín Hajnala, Krčová

11.11. 9.30-11.30 Rača – PŠC Pezinok Štofik, Kašper

12.11. 9.30-11.30 Vrakuňa – D. N. Ves Samko, Kramár

 

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Dorast SD4V – 10. kolo

11.11. 11.00 CFK Pezinok – Ekonóm Kalmár, Sabela

12.11. 11.00 Kráľová p/S – Bernolákovo Valko, Hádek

Prečítané: 61x
Zväzové novinky