Obsadenie R a DS – PR BFZ  25. - 26. 3. 2017 č. 20 a Obsadenie R  25. - 26. 3. 2017 ObFZ Bratislava – vidiek
20.03.2017, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS – PR BFZ  25. - 26. 3. 2017 č. 20 a Obsadenie R  25. - 26. 3. 2017 ObFZ Bratislava – vidiek

Pre všetkých

Obsadenie R a DS – PR BFZ  25. - 26. 3. 2017 č. 20

 

Súťaže riadené SFZ

 

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 16. kolo 

25.3. 11.00-13.15 Slovan – FC Nitra  Hajnala, Piatka, Gaži (HP Prievoz Rapid)   

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 15. kolo 

25.3. 10.00-12.00 Inter – FCA Petržalka  Straka, Srna, Martiš   

25.3.10.00-12.00 Slovan – H. Nitra  Bohun, Henček, Gosiorovský

26.3. 10.00-12.00 K. Ves – Spartak Myjava  Čižmár, Sabela, Brody (HP UT Pasienky)  

SP Ženy – Semifinále – 1. zápas

29.3. 15.00 (STREDA) Slovan – Šaľa  Pavlíková, Matejová, Krčová   

II. Liga Ženy skupina A – 12. kolo

25.3. 13.00 FK Dúbravka – D. Lužná  Krčová, Choreň  

26.3. 15.00 Vrakuňa – D. Streda  Olša D., Maretta

 

Súťaže riadené ZSFZ

 

II. Západ SD – MD U19, U17 – 20. kolo

25.3. 10.00-12.30 FCA Petržalka – L. Trnava  Brody, Hádek, Franek

 

Súťaže riadené BFZ

 

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 18. kolo

25.3. 15.00 Inter – Tomášov  Pavlíková, Tanglmayer, Parilák; Keller (HP Stupava)

25.3. 15.00 D. N. Ves – Rača  Lauer, Ruc, Laciňák; Lazar  

26.3. 15.00 Kráľová p/S – Báhoň  Hudy, Hajnala, Laciňák; Beňo  

26.3. 15.00 Rovinka – FC Malacky  Malárik, Piatka, Ježík; Darlea  

26.3. 15.00 Rohožník – D. Lužná  Polakovič Ľ., Martinkovič, Bláha; Páchnik  

26.3. 15.00 Most p/B – PŠC Pezinok  Martiška, Straka T., Dujava; Ondrušek  

26.3. 15.00 Lozorno – Bernolákovo  Vašš, Gaži, Martiš; Hájek  

26.3. 15.00 Ivanka p/D – Vajnory  Tománek, Tanglmayer, Ralbovský; Chladek

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 18. kolo

25.3. 15.00 Vrakuňa – Šenkvice  Strapek, Čižmár, Sabela; Farkaš  

26.3. 15.00 Jablonové – FCA Petržalka  Štofik, Kachnič, Srna; Jablonický  

26.3. 15.00 Borinka – S. Grob  Vasilenko, Fischer, Valko; Šuniar  

26.3. 15.00 Závod – Lamač  Kalmár, Henček, Szakáll; Slezák  

26.3. 15.00 Čunovo – Rusovce  Bohun, Kardelis, Lalo; Marczell   

26.3. 15.00 Jakubov – Domino  Matejová, Kočický, Franek; Líška  

26.3. 15.00 V. Leváre – Viničné  Triskal, Choreň, Gosiorovský; Príkopa   

26.3. 15.00 Kalinkovo – Limbach  Budáč, Pati Nagy, Krčová; Pinček   

St. Dorast III. Liga SD3R – 18. kolo

25.3. 10.30 Iskra Petržalka – Ružinov  Martinkovič, Polakovič Ľ., Budáč 

25.3. 12.30 Rohožník – Šenkvice  Dujava, Tománek

26.3. 10.30 Rača – D. N. Ves  Hajnala, Martiš, Martinkovič   

26.3. 13.30 PŠC Pezinok – Inter „B“  Parilák, Lauer

26.3. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Dubová  Hádek, Strapek (HP Hamuliakovo)

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 14. kolo

25.3. 10.30 PŠC Pezinok – D. N. Ves  Ježík, Lalo

25.3. 15.00 Zohor – Sv. Jur  Maretta, Olša D.

25.3. 15.00 P. Úľany – Lamač  Valko

26.3. 10.00 NMŠK 1922 – Šamorín Hamuliakovo  Bláha, Ralbovský 

26.3. 10.30 Iskra Petržalka – Rača  Maretta, Olša D.  

26.3. 10.30 MŠK Senec – Domino B  Piatka (HP Igram)

26.3. 11.30 Ružinov – Tomášov  Ruc

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 18. kolo

25.3. 9.00-11.00 Domino – Žolík Malacky  Choreň, Vasilenko

25.3. 9.00-11.00 Sv. Jur – D. Lužná  Malárik, Kalmár

25.3. 9.00-11.00 Rača – NMŠK 1922  Kardelis, Triskal

25.3. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Ružinov  Martiška, Pati Nagy

25.3. 10.00-12.00 MŠK Senec – Bernolákovo  Bláha, Štofik (HP Reca)

26.3. 9.00-11.00 D. N. Ves – Šenkvice  Gaži, Franek

26.3. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Iskra Petržalka  Parilák, Lauer   

Prípravka PMA1 – 16. kolo

23.3. 17.20 (ŠTVRTOK) K. Ves – FCA Petržalka  Malovec Ri.

25.3. 9.00 Slovan – Vrakuňa  Dobrovič

25.3. 9.00 D. N. Ves – D. Lužná  Malovec Ri.

25.3. 13.00 NMŠK 1922 – Rača  Pusztai

25.3. 14.30 Domino  –  MŠK Senec  Štepanovský  

Prípravka PMB1 – 16. kolo

23.3. 16.10 (ŠTVRTOK) K. Ves – FCA Petržalka  Ufnár

25.3. 10.00 Slovan B – Vrakuňa  Dobrovič

25.3. 10.30 D. N. Ves – D. Lužná  Malovec Ro.

25.3. 12.00 NMŠK 1922 B – Rača B  Pusztai

25.3. 14.30 Domino  –  MŠK Senec B  Stolárik 

Prípravka PMC – 16. kolo

23.3. 15.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – FCA Petržalka  Ufnár

25.3. 11.00 Slovan C – Vrakuňa  Dobrovič

25.3. 12.00 D. N. Ves – D. Lužná  Malovec Ri.

25.3. 11.00 NMŠK 1922 – Rača  Pusztai

25.3. 15.30 Domino –  MŠK Senec C  Šusták ml. 

Prípravka PMA2 – 14. kolo

25.3. 9.00 FA Lafranconi – Hargašova Z. Bystrica  Kurina

25.3. 9.00 K. Ves B – Iskra Petržalka  Šafárik

25.3. 9.30 Ivanka p/D. – N. Dedinka  Marczell

26.3. 11.00 FK Dúbravka – FC Malacky  Stolárik

26.3. 16.00 Domino B – FA Bratislava  Šusták ml.

Prípravka PMB2 – 14. kolo

25.3. 10.15 FA Lafranconi – Hargašova Z. Bystrica  Kurina

25.3. 10.15 K. Ves B – Iskra Petržalka  Šafárik

25.3. 11.00 Ivanka p/D. – N. Dedinka  Marczell

26.3. 9.30 FK Dúbravka – FC Malacky Stolárik 

26.3. 16.00 Domino B – FA Bratislava  Malovec Ro.

Prípravka PRMA – 14. kolo

25.3. 12.30 Závod – V. Leváre  Rybecký

25.3. 13.00 Zohor – Stupava  (R)

25.3. 15.00 Studienka – Borinka  (R)

26.3. 10.00 Vysoká – Láb  (R)

26.3. 12.30 Lozorno – Sološnica  (R)

26.3. 13.00 Jakubov – Rohožník  (R)

Prípravka 11 PRPK – 16. kolo

25.3.  9.00 PŠC Pezinok – Grinava  Huska

25.3. 10.30 Báhoň – Limbach  (R)

26.3. 9.00 Sv. Jur – Jablonec  Klúčik

26.3. 9.00 Šenkvice – S. Grob  Tahotný

26.3. 10.00  Vištuk – CFK Pezinok  (R)

26.3. 10.00 Budmerice – Viničné  (R)

26.3. 10.30 Častá – Modra  (R)

Prípravka PRSC – 18. kolo

25.3. 9.30 Kráľová p/S. – Senec  (R)

25.3. 9.30 Miloslavov A – Danubia Hr. Šúr  (R)

25.3. 11.00 Miloslavov B – Kalinkovo  (R)

26.3. 9.00 Tomášov – Šamorín-Hamuliakovo  Marczell 

26.3. 9.30  Most p/B. – Bernolákovo  (R)

26.3. 10.00 Čataj – Rovinka  (R)

26.3. 10.30 Malinovo – Ch. Grob  Marczell

 

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Ml. žiaci MZM A – 15. kolo

26.3. 12.30 Kalinkovo – Čataj  Krčová (R) za BFZ

 

Súťaže riadené ObFZ BA-V

Dorast SD4V – 18. kolo  

26.3. 12.30 V. Leváre – Ekonóm  Gosiorovský (R) za BFZ, Choreň (AR1) za BFZ

 

 

Obsadenie R  25. - 26. 3. 2017 ObFZ Bratislava – vidiek

 

Seniori - S5V - 14. kolo

25. 3. 15.00  Záh. Ves – Dubová  Lomňančík, Rybecký, Dávid D.; D- Hílka

25. 3. 15.00  Plav. Štvrtok-Vysoká – Gajary  R, Farkaš M., Huska; D

25. 3. 15.00  Jablonec – CFK Cajla  Kožuch, Ďurčo P., Polák; D - Lukeš

25. 3. 15.00  Sv. Jur B – Vištuk  R, Bulík, Tahotný; D - Ležovič

26. 3. 15.00  Zohor – Kostolište  R, Polák, Rybecký; D

26. 3. 15.00  Grinava – Plav. Mikuláš  Farkaš M., Klúčik, Toman; D - Berkovič

26. 3. 15.00  Modra – Budmerice  Dávid M., Lomňančík, Dávid D.; D

Starší dorast - SD4V – 18. kolo

25. 3. 14.15  Ivanka – Záh. Ves  Vány, Rataj, Bogdáň za ObFZ-m

26. 3. 12.30  Zohor – Most  Polák, Rybecký     

26. 3. 12.30  V. Leváre – Ekonóm  Gosiorovský, Choreň za BFZ

26. 3. 12.30  Láb – Rovinka  Kožuch, Ďurčo P.

26. 3. 12.30  N. Dedinka – Doľany  Chalka, Dubravec, Knopp za ObFZ-m

26. 3. 17.00  Borinka – Bernolákovo  Ďurčo P., Kožuch, Bulík (HP UT Stupava) 

Prípravka U-11 - PRMA – 14. kolo

25. 3. 12.30  Závod – V. Leváre  Rybecký

25. 3. 13.00  Zohor – Stupava  R

25. 3. 15.00  Studienka – Borinka  R

26. 3. 10.00  Vysoká – Láb  R

26. 3. 12.30  Lozorno – Sološnica  R

26. 3. 13.00  Jakubov – Rohožník  R

Prípravka U–11 - PRPK – 16. kolo

25. 3.   9.00  PŠC Pezinok – Grinava  Huska

25. 3. 10.30  Báhoň – Limbach  R

26. 3.   9.00  Sv. Jur – Jablonec  Klúčik

26. 3.   9.00  Šenkvice – Slov. Grob  Tahotný

26. 3. 10.00  Vištuk – CFK Cajla  R

26. 3. 10.00  Budmerice – Viničné  R

26. 3. 10.30  Častá – Modra  R

Prípravka U-11 - PRSC – 18. kolo

25. 3.   9.30  Kráľová – Senec  R

25. 3.   9.30  Miloslavov A – Danubia  R

25. 3. 11.00  Miloslavov B – Kalinkovo  R

26. 3.   9.00  Tomášov – Šamorín-Hamuliakovo  Marczell 

26. 3.   9.30  Most – Bernolákovo  R

26. 3. 10.00  Čataj – Rovinka  R

26. 3. 10.30  Malinovo – Chorv. Grob  Marczell

Prečítané: 7x
Zväzové novinky