Obsadenie R a DS – PR BFZ  18. - 19. 3. 2017 č. 18
13.03.2017, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS – PR BFZ  18. - 19. 3. 2017 č. 18

Obsadenie R a DS – PR BFZ  18. - 19. 3. 2017 č. 18

 

Súťaže riadené SFZ

 

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 14. kolo 

18.3. 10.00-12.00 FCA Petržalka – Spartak Trnava  Dujava, Gaži, Hudy  

18.3. 10.00-12.00 Inter – K. Ves  Lauer, Franek, Choreň  

 

Súťaže riadené ZSFZ

 

II. Západ SD – MD U19, U17 – 19. kolo

18.3. 10.00-12.30 Domino – Gabčíkovo  Parilák, Strapek, Valko (HP UT Rapid Prievoz)

18.3. 10.00-12.30 Inter – Dubnica  Henček, Štofik, Krčová (HP UT Stupava)  

18.3. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Z. Moravce  Vašš, Matejová, Gosiorovský

19.3. 10.00-12.30 K. Ves – FCA Petržalka  Martiška, Laciňák, Strapek (HP Stará Bajkalská)

 

Súťaže riadené BFZ

 

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 17. kolo

18.3. 15.00 PŠC Pezinok – Lozorno  Malárik, Bláha, Laciňák; Chladek

18.3. 15.00 Báhoň – D. N. Ves  Polakovič Ľ., Martinkovič, Martiška; Hájek  

19.3. 10.30 Rača – Rovinka  Pavlíková, Ralbovský, Bláha; Pinček

19.3. 15.00 Vajnory – Inter  Ruc, Vašš, Martinkovič; Príkopa  

19.3. 15.00 Bernolákovo – Ivanka p/D.  Piatka, Parilák, Polakovič Ľ.; Darlea

19.3. 15.00 D. Lužná – Most p/B.  Hudy, Tománek, Hajnala; Ľupták   

19.3. 15.00 FC Malacky – Rohožník  Straka T., Lauer, Dujava; Jablonický   

19.3. 15.00 Tomášov – Kráľová p/S.  Tanglmayer, Gaži, Martiš; Keller  

 

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 17. kolo

18.3. 15.00 Domino – V. Leváre  Sabela, Lalo, Kalmár; Šuniar (HP UT Prievoz Rapid)

18.3. 15.00 Lamač – Čunovo Pati Nagy, Vasilenko, Budáč; Líška  

19.3. 10.30 FCA Petržalka – Slov. Grob  Kardelis, Henček, Matejová; Pavlík R.  

19.3. 15.00 Limbach – Jablonové  Franek, Fischer, Szakáll; Mydlárik  

19.3. 15.00 Viničné – Kalinkovo  Valko, Čižmár, Choreň; Lazar   

19.3. 15.00 Šenkvice – Jakubov  Srna, Štofik, Triskal; Banič

19.3. 15.00 Rusovce – Vrakuňa  Kica, Kočický, Brody; Truchlý   

19.3. 15.00 Borinka – Závod  Hádek, Kachnič, Krčová; Brody  

 

St. Dorast III. Liga SD3R – 17. kolo

18.3. 10.00 NMŠK 1922 – D. Lužná  Maretta, Tanglmayer, Ruc

18.3. 14.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok  Čižmár, Brody ,Triskal

19.3.   9.30 Ružinov – Šamorín-Hamuliakovo  Bohun, Vasilenko, Kalmár

19.3. 12.30 Šenkvice – Rača  Triskal, Štofik, Srna

19.3. 15.00 Inter B – MŠK Senec  Olša D., Malárik, Sabela  (HP UT Stupava)

 

 

Obsadenie R  18. - 19. 3. 2017 ObFZ Bratislava – vidiek

 

Seniori – S5V - 20. kolo

18. 3. 15.00  Záh. Ves – Modra  R, Kožuch, Škrinár; Lukeš

18. 3. 15.00  Jablonec – Gajary  R, Huska, Klúčik; D

19. 3. 15.00  Grinava – Zohor  Kožuch, Ďurčo P., Toman; D

19. 3. 15.00  Sv. Jur B – Budmerice   R, Opálek , Tahotný; Ležovič

19. 3. 15.00  Vištuk – Kostolište  Augustovič P., Farkaš, AR2; Berkovič

19. 3. 15.00  CFK Cajla – Plav. Mikuláš  R, AR1, Lomňančík; Hílka

19. 3. 15.00  Dubová – Plav. Štvrtok  Habo, Klúčik, Olša M.; D

 

Starší dorast - SD4V - 17. kolo

18. 3. 10.00  Most – Ivanka  Žilavý L., Křivan, Nemec za ObFZ-m

19. 3.   9.30  Rovinka – Bernolákovo  Koštrna, Bočák Jo., Uram za ObFZ-m

19. 3. 12.00  Záh. Ves – V. Leváre  Rybecký, Bulík, AR2

19. 3. 12.30  Ekonóm – Láb  Vanek, Tažký, Orlíková za ObFZ-m

19. 3. 17.00  Borinka – N. Dedinka  R, AR1, AR2, /ihrisko UT Inter-Stupava/