Obsadenie R a DS – PR BFZ  17. - 27. 4. 2017 č. 24   a   Obsadenie R a D 22. - 23. 4. 2017 ObFZ Bratislava – vidiek
17.04.2017, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS – PR BFZ  17. - 27. 4. 2017 č. 24 a Obsadenie R a D 22. - 23. 4. 2017 ObFZ Bratislava – vidiek

Pre všetkých

Obsadenie R a DS – PR BFZ  17. - 27. 4. 2017 č. 24

 

Súťaže riadené SFZ

 

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 19. kolo 

22.4. 10.00-12.00 Inter – Z. Moravce  Kočický, Bohun, Triskal

23.4. 10.00-12.00 K. Ves – H. Nitra  Malárik, Ruc, Ralbovský

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 20. kolo 

26.4. 14.00-16.00 (STREDA) Slovan – FC Nitra  Vašš, Ruc, Gaži   

II. Liga Ženy skupina „A“ – 16. kolo

22.4. 13.00 FK Dúbravka – Bodíky  Malárik, Pati Nagy

22.4. 15.00 Sv. Jur – NMŠK 1922  Ježík, Lalo

22.4. 15.00 D. Lužná – Spartak Trnava „B“  Krčová, Štofik

Turnaj regionálnych výberov dievčat WU14 (HP D. Lužná)

18.4. 15.30 (UTOROK) BFZ – ZsFZ  Kočický, Martiš, Křivan (AR2) za ObFZ-m

18.4. 17.00 (UTOROK) SsFZ – VsFZ  Martiš, Kočický, Křivan (AR2) za ObFZ-m 

19.4. 9.00 (STREDA) VsFZ – BFZ  Hajnala, Valko, Hádek

19.4. 10.30 (STREDA) ZsFZ – VsFZ  Hádek, Hajnala, Valko

19.4 12.50 (STREDA) VsFZ – ZsFZ  Hajnala, Hádek, Valko

19.4. 14.20 (STREDA) BFZ – SsFZ  Valko, Hajnala, Hádek 

 

Súťaže riadené ZSFZ

 

II. Západ SD – MD U19, U17 – 24. kolo 

22.4. 10.00-12.30 FCA Petržalka – Púchov  Hajnala, Piatka, Bláha  

 

Súťaže riadené BFZ

 

Seniori Pohár BFZ – osemfinále

26.4. 17.30 (STREDA) Malinovo – Kalinkovo  Ralbovský, Lalo, Kočický; Chladek

26.4. 17.30 (STREDA) Rovinka – Jakubov  Matejová, Martiš, Maretta; Hájek  

26.4. 17.30 (STREDA) Tomášov – Borinka  Bláha, Polakovič Ľ., Fischer; Darlea  

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 22. kolo

22.4. 17.00 Inter – Rača  Lauer, Dujava, Laciňák; Líška (HP UT Stupava)

23.4. 13.30 D. N. Ves – Bernolákovo  Henček, Piatka, Ježík; Hájek  

23.4. 17.00 Báhoň – FC Malacky  Pavlíková, Straka, Polakovič Ľ.; Beňo

23.4. 17.00 Tomášov – D. Lužná  Martiška, Lauer, Laciňák; Truchlý  

23.4. 17.00 Kráľová p/S – PŠC Pezinok  Hudy, Tománek, Maretta; Lazar

23.4. 17.00 Rovinka – Vajnory  Parilák, Malárik, Martiš; Ľupták   

23.4. 17.00 Rohožník – Ivanka p/D  Vašš, Ruc, Ralbovský; Príkopa

23.4. 17.00 Most p/B – Lozorno  Tanglmayer, Martinkovič, Gaži; Darlea 

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 22. kolo

23.4. 10.30 FCA Petržalka – Šenkvice  Bláha, Štofik, Krčová; Mydlárik

23.4. 17.00 Jablonové – Lamač  Kardelis, Vasilenko, Sabela; Marczell

23.4. 17.00 Borinka – Rusovce  Brody, Čižmár, Štofik; Keller  

23.4. 17.00 S. Grob – Domino  Valko, Fischer, Srna; Farkaš

23.4. 17.00 Závod – Viničné  Pati Nagy, Franek, Kica; Šuniar

23.4. 17.00 Čunovo – Limbach  Triskal, Kočický, Szakáll; Pavlík R.

23.4. 17.00 Kalinkovo – Vrakuňa  Choreň, Hádek, Kachnič; Slezák

23.4. 17.00 Jakubov – V. Leváre  Lalo, Bohun, Gosiorovský; Chladek

St. dorast III. Liga SD3R – 22. kolo 

22.4. 13.30 Iskra Petržalka – NMŠK 1922  Ruc, Parilák, Tanglmayer

22.4. 14.30 Rohožník – MŠK Senec  Polakovič Ľ., Martiška, Maretta

23.4. 9.30 Ružinov – Šenkvice  Srna, Sabela, Vasilenko

23.4. 10.30 Rača – PŠC Pezinok  Fischer, Čižmár, Gosiorovský

23.4. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – D.N. Ves  Bláha, Kachnič, Krčová

Ml. dorast III. Liga MD3R – 17. kolo – dohrávky 

18.4. 17.00 (UTOROK) Domino „B“ – Zohor  Triskal,  Hádek

19.4. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – Iskra Petržalka  Malárik, Kalmár

Ml. dorast III. Liga MD3R – 18. kolo 

22.4. 14.30 Zohor – MŠK Senec  Tománek, Hudy

22.4. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – Sv. Jur  Kica, Choreň 

22.4. 17.00 P. Úľany – PŠC Pezinok  Hádek, Valko

23.4. 10.00 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Martiš, Maretta

23.4. 10.30 Iskra Petržalka – Domino „B“  Martinkovič, Polakovič Ľ.

23.4. 11.30 Ružinov – Rača  Vasilenko, Sabela

23.4. 14.30 Tomášov – Lamač  Laciňák, Lauer 

Ml. dorast III. Liga MD3R – 19. kolo 

27.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Lamač – Šamorín Hamuliakovo  Štofik, Krčová     

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) PŠC Pezinok – FKP Dúbravka  Ježík, Štofik

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) MŠK Senec – Rača  Vašš, Tanglmayer (HP Reca)

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) Bernolákovo – Sv. Jur  Čižmár, Strapek

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) NMŠK 1922 – D. N. Ves  Budáč, Gaži

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) D. Lužná – Domino  Valko, Hádek

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) Vrakuňa – Ružinov  Henček, Sabela

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) Šenkvice – Žolík Malacky  Olša D., Lalo

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 22. kolo

22.4. 9.00-11.00 Domino – NMŠK 1922  Vasilenko, Franek

22.4. 9.00-11.00 Sv. Jur – MŠK Senec  Kardelis, Lalo

22.4. 9.00-11.00 Rača – PŠC Pezinok  Henček, Gosiorovský

22.4. 9.30-11.30 Ružinov – D. Lužná  Čižmár, Brody

22.4. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Šenkvice  Gaži, Sabela

23.4. 9.00-11.00 D. N. Ves – Iskra Petržalka  Choreň, Franek

23.4. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Vrakuňa  Hudy, Tománek   

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 16. kolo

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) FKP Dúbravka – Domino  Parilák, Budáč

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) D. N. Ves – Ružinov  Brody, Gosiorovský

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) Sv. Jur – Šenkvice  Hajnala, Sabela 

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) Rača – Vrakuňa  Tanglmayer, Franek

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) MŠK Senec – NMŠK 1922  Piatka, Henček (HP Reca)

26.4. 17.30-16.00 (STREDA) Bernolákovo – Iskra Petržalka  Valko, Hádek  

26.4. 18.00-16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – D. Lužná  Ježík, Olša D.

I. liga žiačok BFZ – 12. kolo

26.4. 16.00 (STREDA) FCA Petržalka – Slovan  Uram (R) za ObFZ-m

I. liga žiačok BFZ – 13. kolo

23.4. 13.00 NMŠK 1922 – FCA Petržalka  Kormaník (R) za ObFZ-m

23.4. 13.30 D. Lužná – Sv. Jur  Hegedüš (R) za ObFZ-m

Prípravka PMA1 – 17. kolo

22.4. 10.15 Vrakuňa – Inter  Kurina

22.4. 14.00 Rača – D. N. Ves  Ufnár

23.4. 9.00 K. Ves – FKP Dúbravka  Štepanovský

23.4. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Domino  Marczell

23.4. 9.00 MŠK Senec – Slovan  Blaho

23.4. 13.30 FCA Petržalka – NMŠK 1922  Šusták st.

Prípravka PMB1 – 17.kolo

22.4. 11.30 Vrakuňa – Inter  Kurina

22.4. 15.15 Rača „B“ – D. N. Ves   Ufnár

23.4. 10.15 K. Ves – FKP Dúbravka  Štepanovský

23.4. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Domino   Marczell

23.4. 10.30 MŠK Senec „B“ – Slovan „B“  Blaho

23.4. 13.30 FCA Petržalka – NMŠK 1922 „B“  (R)

Prípravka PMC – 17. kolo

22.4. 9.00 Vrakuňa – Inter  Kurina

22.4. 16.30 Rača – D. N. Ves  Ufnár

23.4. 11.30 K. Ves – FKP Dúbravka  Štepanovský

23.4. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Domino  Marczell

23.4. 12.00 MŠK Senec „C“ – Slovan „C“  Blaho

23.4. 14.30 FCA Petržalka – NMŠK 1922  Šusták st.

Prípravka PMA2 – 15. kolo

22.4. 9.00 Vajnory – FA Lafranconi  Ufnár

22.4. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – FA Bratislava  Malovec Ri.

22.4. 9.30 Ivanka p/D – FC Malacky  Marczell

22.4. 10.00 N. Dedinka – K. Ves „B“  Slyško

23.4. 11.00 FK Dúbravka – Domino „B“  Stolárik

Prípravka PMB2 – 15. kolo

22.4. 10.30 Vajnory „B“ – FA Lafranconi  Ufnár

22.4. 10.30 Hargašova Z. Bystrica – FA Bratislava  Malovec Ri.

22.4. 11.00 Ivanka p/D – FC Malacky „B“  Marczell

22.4. 9.00 N. Dedinka – K. Ves „B“  Slyško

23.4. 9.30 FK Dúbravka – Domino „B“  Stolárik

Prípravka PMA3 – 13. kolo

22.4 10.30 FK Mariathal „C“ –  Lamač  Ťažký

22.4. 11.00 Rusovce – FCA Petržalka  Pusztai

22.4. 12.00 Scorpions – Jarovce  (R) (HP Jarovce)

23.4. 15.00 Domino „C“ – Čunovo  Štepanovský

Prípravka PRMA  14. kolo – dohrávka 

20.4. 17.30 Jakubov – Rohožník  Rybecký

Prípravka PRMA – 17. kolo

22.4. 10.30 Kostolište – V. Leváre  (R)

23.4. 9.30 Stupava – Závod  Kožuch

23.4. 9.30 Láb – Zohor  (R)

23.4. 10.00 Vysoká p/M – Studienka  (R)

23.4. 10.30 Borinka – Sološnica  Kožuch (HP UT Stupava)

23.4. 14.30  Jakubov – Lozorno  (R)

Prípravka PRPK  – 19. kolo

22.4. 10.00 S. Grob – Grinava   (R)

22.4. 11.00 Viničné – Častá  (R)

22.4. 14.30 Vinosady – Jablonec  (R)

23.4. 10.00 Vištuk – Sv. Jur  (R)

23.4. 10.00 Budmerice – Báhoň  Opálek

23.4. 10.00 Modra – PŠC Pezinok  (R)

23.4. 10.30 Limbach – Šenkvice  Klúčik

Prípravka PRSC –  20. kolo

22.4. 9.30 Kráľová p/S – Rovinka  (R)

22.4. 9.30 Miloslavov „A“ – Malinovo  Randa

22.4. 11.00 Miloslavov „B“ – Ivanka p/D „B“ Randa

23.4. 9.00 Tomašov – Most p/B  (R)

23.4. 10.00 Čataj – Danubia H. Šúr  (R)

23.4. 13.30 MŠK Senec „B“ – Kalinkovo  (R)

23.4. 14.30 Ch. Grob – Bernolákovo  (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-M

Ml. žiaci MZM A – 19. kolo

23.4. 14.30 Kalinkovo – Kráľová p/S  Hádek (R) za BFZ

 

 

Obsadenie R a D 22. - 23. 4. 2017 ObFZ Bratislava – vidiek

 

Seniori - S5V - 18. kolo

22. 4. 17.00  Záh. Ves – Plav. Štvrtok-Vysoká  Dávid D., Rybecký, Lomňančík; D

22. 4. 17.00  Jablonec – Budmerice  Klúčik, Farkaš M., Opálek; D

22. 4. 17.00  Zohor – Modra  Dávid M., Kožuch, Polák; D - Lukeš

23. 4. 17.00  Vištuk – CFK Cajla  R, AR1, AR2; D

23. 4. 17.00  Dubová – Kostolište  Olša M., Farkaš M., Klúčik; D

23. 4. 17.00  Sv Jur B – Plav. Mikuláš  Tahotný, Opálek, AR2; D - Ležovič

23. 4. 17.00  Grinava – Gajary  Bulík, Paracková, Toman; D - Berkovič

Seniori - S6V - 15. kolo

22. 4. 17.00  Vinosady – Rohožník B  Olša M., AR1, AR2

22. 4. 17.00  Láb – Malacky B  Toman, Bulík, AR2

23. 4. 17.00  Pernek – Studienka  Lomňančík, Dávid D., AR2

23. 4. 17.00  M. Leváre – Doľany  Kožuch, Dávid M., AR2       

Starší dorast - SD4V – 22. kolo

22. 4. 17.00  Ivanka – V. Leváre  Abrman, Harajbič, Kakaščík za ObFZ-m

23. 4. 10.00  Bernolákovo – CFK Cajla  Križko, Matúš, Kravárik za ObFZ-m

23. 4. 14.30  N. Dedinka – Záh. Ves  Knopp, Sopata, Volek za ObFZ-m

23. 4. 14.30  Zohor – Láb  Kožuch, Randa

23. 4. 17.00  Borinka – Most /UT Stupava/ Randa

Starší žiaci - SZV U-15 - 16. kolo

22. 4.   9.30  Žolík Malacky B – Rohožník  Lomňančík

22. 4. 14.00  Z. Ves – Častá  Rybecký

23. 4. 10.00  V. Leváre – Modra  Lukeš

23. 4. 10.30  Báhoň – Budmerice  Olša M.

23. 4. 14.30  Dubová – Lozorno  Farkaš M.

23 .4. 15.00  Studienka – Láb  Lomňančík

Mladší žiaci - MZV U-13 - 15. kolo

20. 4. 17.30  Viničné – Limbach /DOHRÁVKA/  Randa

Mladší žiaci - MZV U-13 - 16. kolo

22. 4. 10.00  Rohožník – Jakubov  Polák

22. 4. 10.30  Limbach – CFK Cajla  Farkaš M.

22. 4. 12.00  Lozorno – Modra  Kožuch

23. 4. 14.00  Závod – Viničné  Lukeš

Prípravka - PRMA U-11 – 14. kolo /dohrávka/

20. 4. 17.30 Jakubov – Rohožník  Rybecký

Prípravka - PRMA U-11 - 17. kolo

22. 4. 10.30  Kostolište – V. Leváre   R

23. 4.   9.30  Stupava – Závod /UT Stupava/  Kožuch

23. 4.   9.30  Láb – Zohor  R

23. 4. 10.00  Vysoká – Studienka  R

23. 4. 10.30  Borinka – Sološnica /UT Stupava/  Kožuch

23. 4. 14.30  Jakubov – Lozorno  R

Prípravka - PRPK U-11 – 19. kolo

22. 4. 10.00  Slov. Grob – Grinava  R

22. 4. 11.00  Viničné – Častá  R

22. 4. 14.30  Vinosady – Jablonec  R

23. 4. 10.00  Vištuk – Jur  R

23. 4. 10.00  Budmerice – Báhoň  Opálek

23. 4. 10.00  Modra – PŠC Pezinok  R

23. 4. 10.30  Limbach – Šenkvice  Klúčik

Prípravka - PRSC U-11 - 20. kolo

22. 4.   9.30  Kráľová – Rovinka   R

22. 4.   9.30  Miloslavov A – Malinovo  Randa

22. 4. 11.00  Miloslavov B – Ivanka B  Randa

23. 4.   9.00  Tomašov – Most  R

23. 4. 10.00  Čataj – Danubia  R

23. 4. 13.30  Senec B – Kalinkovo /UT NTC Senec/

23. 4. 14.30  Chor. Grob – Bernolákovo  R

Prečítané: 119x
Zväzové novinky