Obsadenie R a DS – PR BFZ 17. - 26. 4. 2018 č. 25  a  Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 21. - 22. 4 2018 č. 20
16.04.2018, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS – PR BFZ 17. - 26. 4. 2018 č. 25 a Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 21. - 22. 4 2018 č. 20

Pre všetkých

Obsadenie R a DS – PR BFZ 17. - 26. 4. 2018 č. 25

 

Súťaže riadené SFZ

I. liga ženy – 14. kolo

21. 4. 13.00 Slovan – Ružomberok Kočický, Sabela, Triskal

I. liga juniorky – 14. kolo

21. 4. 15.00 Slovan – Ružomberok Triskal, Sabela

II. liga ženy – 19. kolo

21. 4. 14.30 Sv. Jur – Senica Budáč

21. 4. 15.00 D. Lužná – FK Dúbravka Hrazdira, Hádek

Slovenský pohár ženy – semifinále

17. 4. 17.00 (UTOROK) Slovan – Myjava Krčová, Matejová, Martiš

St. dorast LSD – U19 – 25. kolo

21. 4. 11.00 D. Streda – Trenčín Cvengroš, Parilák, Martinkovič; Likavský

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 20. kolo

18. 4. 12.00-14.00 (STREDA) Domino – AS Trenčín Choreň, Hajnala, Krčová

22. 4. 10.00-12.00 Slovan – Trnava Bohun, Hajnala, Martiš

Medzinárodný mládežnícky turnaj U15

17. 4. 11.00 (UTOROK) Slovensko – Poľsko Ruc, Roszbeck, Vician (HP NTC Senec)

17. 4. 11.00 (UTOROK) Maďarsko – Fínsko Straka, Jankovič, Choreň (HP Modranka)

20. 4. 11.00 (PIATOK) Poľsko – Maďarsko Chromý, Roszbeck, Parilák (HP P. Úľany)

Priateľské medzištátne stretnutie žien WU15

20. 4. 15.00 (PIATOK) Slovensko – Česko Matejová, Krčová, Kuzmová (HP D. Lužná)

 

Súťaže riadené ZSFZ

II. liga Západ SD – MD U19, U17 – 24. kolo

21. 4. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Inter Piatka, Volek, Szakáll

22. 4. 10.00-12.30 K. Ves – P. Bystrica Pati Nagy, Srna, Gosiorovský

22. 4. 10.00-12.30 D. N. Ves – Púchov Ježík, Fischer, Kašper

I. liga žiačok – 19. kolo

20. 4. 16.00 (PIATOK) NMŠK 1922 – Trenčín Volek

 

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – osemfinále

25. 4. 17.30 (STREDA) Rača – PŠC Pezinok Matejová, Bohun, Kočický; Príkopa

25. 4. 17.30 (STREDA) Slov. Grob – Rovinka Ježík, Piatka, Srna; Lazar

25. 4. 17.30 (STREDA) D. Lužná – Kalinkovo Štofik, Henček, Fischer; Truchlý

25. 4. 17.30 (STREDA) Most p/B. – CFK Pezinok Ralbovský, Tanglmayer, Čižmár; Mydlárik

25. 4. 17.30 (STREDA) Jablonové – Rohožník Laciňák, Bláha, Gosiorovský; Jablonický

25. 4. 17.30 (STREDA) K. Ves – D. N. Ves Olša D., Tománek, Kožuch; Darlea (HP Zohor)

25. 4. 17.30 (STREDA) Kráľová p/S. – Tomášov Krčová, Hajnala, Martiš; Keller

25. 4. 17.30 (STREDA) MŠK Senec – Lozorno Kardelis, Vašš, Lalo; Schmidt

Seniori III. liga Bratislava S3BA – 17. kolo – dohrávky

18. 4. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – PŠC Pezinok Polakovič Ľ., Straka, Laciňák; Jablonický

18. 4. 17.00 (STREDA) Most p/B. – Bernolákovo Bohun, Piatka, Ralbovský; Keller

18. 4. 17.00 (STREDA) Vajnory – Báhoň Tománek, Martiš, Dujava; Príkopa

18. 4. 17.00 (STREDA) Sv. Jur – Lozorno Tanglmayer, Vašš, Kardelis; Mydlárik

18. 4. 17.00 (STREDA) Ivanka p/D. – Tomášov Pavlíková, Matejová, Štofik; Schmidt

Seniori III. liga Bratislava S3BA – 22. kolo

21. 4. 17.00 PŠC Pezinok – Sv. Jur Henček, Martiš, Ralbovský; Truchlý

21. 4. 17.00 Báhoň – Rohožník Malárik, Ježík, Pati Nagy; Mydlárik

22. 4. 10.30 Slovan B – Rovinka Straka, Bláha, Dujava; Ľupták

22. 4. 10.30 Rača – Most p/B. Hudy, Martinkovič, Kardelis; Lazar

22. 4. 17.00 Ivanka p/D. – Vajnory Tanglmayer, Parilák, Laciňák; Pinček

22. 4. 17.00 Tomášov – FC Petržalka Ruc, Bohun, Polakovič Ľ.; Keller

22. 4. 17.00 Lozorno – D. N. Ves Choreň, Hajnala, Olša D.; Páchnik

22. 4. 17.00 D. Lužná – Bernolákovo Tománek, Vašš, Štofik; Darlea

Seniori IV. liga Bratislava S4BA – 17. kolo – dohrávky

18. 4. 17.00 (STREDA) Čunovo – Rusovce Malárik, Kožuch, Harajbič; Pavlík R.

18. 4. 17.00 (STREDA) Viničné – Slov. Grob Pati Nagy, Volek, Lalo; Brody

Seniori IV. liga Bratislava S4BA – 22. kolo

21. 4. 17.00 Lamač – Čunovo Lalo, Fischer, Valko; Príkopa

21. 4. 17.00 Domino – Kráľová p/S. Srna, Kašper, Gosiorovský; Pavlík R.

22. 4. 17.00 Viničné – Vrakuňa Hegedüs, Harajbič, Szakáll; Brody

22. 4. 17.00 CFK Pezinok – Kalinkovo Martiška, Lomňančík, Vasilenko; Marczell

22. 4. 17.00 Závod – V. Leváre Hádek, Piatka, Kožuch; Farkaš

22. 4. 17.00 Slov. Grob – K. Ves Kočický, Martiš, Volek; Banič

22. 4. 17.00 Rusovce – FC Malacky Čižmár, Budáč, Sabela; Schmidt

22. 4. 17.00 Jakubov – Limbach Lauer, Triskal, Hrazdira; Slezák

St. dorast SD3R – U19 – 18. kolo

19. 4. 16.00 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D. – NMŠK 1922 Hajnala, Tanglmayer, Kašper

20. 4. 17.00 (PIATOK) Šenkvice – Domino Ježík, Lalo, Olša D.

21. 4. 9.30 MŠK Senec – Rohožník Kardelis, Štofik, Vasilenko

21. 4. 15.00 Šamorín-Hamuliakovo – Rača Vašš, Choreň, Laciňák

22. 4. 10.30 Iskra Petržalka – PŠC Pezinok Sabela, Budáč, Volek

22. 4. 14.00 D. Lužná – Inter B Štofik, Vašš

22. 4. 14.30 Zohor – Ružinov Ralbovský, Malárik

St. dorast SD3R – U19 – 19. kolo – predohrávka

26. 4. 16.00 (ŠTVRTOK) Domino – Šamorín-Hamuliakovo Choreň, Hegedüs, Kašper

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina A – 18. kolo

22. 4. 9.30 Žolík Malacky B – Záh. Ves Lomňančík, Kožuch

22. 4. 13.30 Domino B – FC Petržalka B Rataj, Sabo za ObFZ-m

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina B – 18. kolo

19. 4. 17.00 (ŠTVRTOK) Pusté Úľany – PŠC Pezinok Piatka

21. 4. 13.30 Ružinov – Rača Polakovič Ľ.

21. 4. 17.00 Vrakuňa – Vajnory Ruc

22. 4. 14.30 MŠK Senec – Domino Bláha (HP Igram)

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 17. kolo – dohrávka

19. 4. 18.00-16.30 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Vrakuňa Valko

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 18. kolo

21. 4. 9.30-11.30 D. N.Ves – Rača Tománek, Kožuch

21. 4. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Sv. Jur Dujava, Lomňančík

21. 4. 10.00-12.00 Bernolákovo – Šenkvice Čižmár, Harajbič

21. 4. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok Bláha,Hegedüs

21. 4. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – D. Lužná Dúbravec, Vanek za ObFZ-m

22. 4. 9.30-11.30 Vrakuňa – MŠK Senec Malárik, Henček

22. 4. 10.00-12.00 PFA ŠTK Šamorín – Žolík Malacky Olša D., Lalo

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 20. kolo – predohrávka

25. 4. 17.30-16.00 (STREDA) D. N. Ves – Žolík Malacky Sabela, Volek

Regionálny výber dievčat U11

24. 4. (UTOROK) Hajnala, Martiš, Krčová (HP D. Lužná)

15.30 ZsFZ – BFZ

17.00 SsFZ – VsFZ

25. 4. (STREDA) Hajnala, Martiš, Krčová (HP Viničné)

9.00 VsFZ – ZsFZ

10.30 BFZ – SsFZ

12.50 BFZ – VsFZ

14.20 SsFZ – ZsFZ

Prípravka PMA1 – 14. kolo – dohrávka

17. 4. 18.15 (UTOROK) D. Lužná – Vrakuňa Vargová

Prípravka PMA1 – 16. kolo

21. 4. 9.00 PŠC Pezinok – Ivanka p/D. Huska

21. 4. 9.00 FA Lafranconi – MŠK Senec Malovec Ri.

21. 4. 9.00 D. Lužná – FC Malacky Malovec Ro.

21. 4. 10.00 Rovinka – CFK Pezinok Štepanovský

21. 4. 14.00 FKP Dúbravka – Rača (R)

22. 4. 9.00 FC ŠTK Šamorín – NMŠK 1922 Randa

Prípravka PMA1 – 23. kolo

24. 4. 17.00 (UTOROK) Rovinka – FC ŠTK Šamorín Randa

Prípravka PMB1 – 14. kolo – dohrávka

17. 4. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – Vrakuňa Randa

Prípravka PMB1 – 16. kolo

21. 4. 10.00 PŠC Pezinok – Ivanka p/D. Huska

21. 4. 10.15 FA Lafranconi – MŠK Senec Malovec Ri.

21. 4. 10.15 D. Lužná – FC Malacky Malovec Ro.

21. 4. 11.30 Rovinka – CFK Pezinok Štepanovský

21. 4. 14.00 FKP Dúbravka – Rača Malovec Ri.

22. 4. 10.00 FC ŠTK Šamorín – NMŠK 1922 Randa

Prípravka PMB1 – 23. kolo

24. 4. 18.30 (UTOROK) Rovinka – FC ŠTK Šamorín Randa

Prípravka PMC1 – 14. kolo – dohrávka

17. 4. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – Vrakuňa Vargová

Prípravka PMC1 – 16. kolo

21. 4. 11.00 PŠC Pezinok – Ivanka p/D. Huska

21. 4. 11.30 FA Lafranconi – MŠK Senec Malovec Ri.

21. 4. 11.30 D. Lužná – FC Malacky Malovec Ro.

21. 4. 13.00 Rovinka – CFK Pezinok Štepanovský

21. 4. 15.00 FKP Dúbravka – Rača Malovec Ri.

22. 4. 11.00 FC ŠTK Šamorín – NMŠK 1922 Randa

21. 4. 13.00 D. N. Ves – Vrakuňa (R)

Prípravka PMC1 – 23. kolo

24. 4. 18.30 (UTOROK) Rovinka – FC ŠTK Šamorín Vargová

Prípravka PMA2 – 13. kolo

16. 4. 17.00 (PONDELOK) Domino B – FK Dúbravka Křivan

Prípravka PMA2 – 14. kolo

19. 4. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter B – Záh. Bystrica Sabo

21. 4. 9.00 Vajnory – Domino B (R)

21. 4. 9.00 Iskra Petržalka – Miloslavov Uram

22. 4. 11.00 FK Dúbravka – NMŠK 1922 B Ťažký

Prípravka PMA2 – 15. kolo

26. 4. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter B – Vajnory Randa

Prípravka PMB2 – 13. kolo

16. 4. 16.00 (PONDELOK) Domino B – FK Dúbravka Křivan

Prípravka PMB2 – 14. kolo

19. 4. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter B – Záh. Bystrica Sabo

21. 4. 9.00 Vajnory B – Domino B (R)

21. 4. 9.00 Iskra Petržalka – Miloslavov (R)

22. 4. 12.15 FK Dúbravka – NMŠK 1922 B Ťažký

Prípravka PMB2 – 15. kolo

26. 4. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter B – Vajnory Randa

Prípravka PMC2 – 14. kolo

21. 4. 14.30 Báhoň – Scorpions (R) za ObFZ-v

22. 4. 11.00 Malinovo – Stupava Vargová

22. 4. 11.00 Bernolákovo – N. Dedinka (R)

22. 4. 14.30 Kalinkovo – Rohožník (R)

Prípravka PMA3 – 12. kolo

21. 4. 9.00 FC ŠTK Šamorín B – Jarovce (R)

21. 4. 9.30 Lamač – Vrakuňa (R)

22. 4. 8.30 FC Petržalka B – Rusovce Malovec Ri.

22. 4. 11.00 Čunovo – Scorpions (R)

22. 4. 14.00 Domino C – Mariathal (R)

Prípravka PMA3 – 13. kolo

26. 4. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Jarovce (R)

Prípravka PRMA – 16. kolo

21. 4. 10.00 Láb – Stupava Šabíková

21. 4. 11.30 V. Leváre – Kostolište Lukeš

22. 4. 10.00 Vysoká p/M. – Borinka Šabíková

22. 4. 11.00 Rohožník – Lozorno Polák

22. 4. 11.00 Gajary – Studienka Michalovič

22. 4. 14.30 Jakubov – Závod Šabíková

22. 4. 14.30 Zohor – Sološnica Michalovič

Prípravka PRPK – 16. kolo

21. 4. 10.30 Limbach – Báhoň (R)

21. 4. 11.00 Viničné – Sv. Jur Sobolová

21. 4. 14.30 Jablonec – Šenkvice Tahotný

22. 4. 10.00 Vištuk – Častá (R)

22. 4. 10.00 Slov. Grob – Budmerice (R)

22. 4. 13.00 PŠC Pezinok B – Modra Huska

22. 4. 14.30 Vinosady – Grinava (R)

 

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 21. - 22. 4 2018 č. 20

Seniori (S5V) - 20. kolo

21. 4. 17.00 Budmerice – Grinava R, Tahotný, Huska, D

22. 4. 17.00 Kostolište – Šenkvice Polák, AR1, AR2, Lukeš

22. 4. 17.00 Modra – Láb Olša M., Sobolová, AR2, D

22. 4. 17.00 Plavecký Mikuláš – Plavecký Štvrtok R, AR1, AR2, D

22. 4. 17.00 Vištuk – Jablonec R, AR1, AR2, D

Seniori (S6V) - 16. kolo

21. 4. 17.00 Sološnica – Malacky B Bulik, Chrupka, Ďurčo, Hilka

22. 4. 17.00 Záhorská Ves – Doľany Ďurčo, Dávid, AR2, Milan

22. 4. 17.00 Vysoká – Studienka R, AR1, AR2, D

22. 4. 17.00 Dubová – Stupava R, AR1, AR2, D

22. 4. 17.00 Malé Leváre – Vinosady Chrupka, Rybecký, AR2, Polák

22. 4. 17.00 Častá – Pernek Tahotný, Huska, AR2, D

Dorast SD4V – 16. kolo

21. 4. 14.00 N. Dedinka – Kráľová p/S. Chalka, Takáč, Šusták

21. 4. 17.00 Častá – Rovinka Olša M, Sobolová, Michalovič

22. 4. 14.30 Ekonóm – Bernolákovo Uram, Križko, Vargová

22. 4. 14.30 Budmerice – Veľké Leváre Huska, AR1, AR2

Starší žiaci SZV U15 – 20. kolo

21. 4. 9.00 CFK Cajla – Záh. Ves Olša M.

21. 4. 10.00 Lozorno – Studienka Bulik

21. 4. 14.00 Budmerice – Viničné Michalovič

22. 4. 10.30 Báhoň – V. Leváre Huska

22. 4. 11.15 PŠC Pezinok B – Slov. Grob Tahotný

22. 4. 12.30 Rohožník – Zohor Ďurčo

22. 4. 15.00 Častá – Modra Sobolová

Mladší žiaci MZV U13 – 20. kolo

20. 4. (PIATOK) 17.00 CFK Cajla – Rohožník Huska

21. 4. 10.00 Modra – Šenkvice B Sobolová

21. 4. 11.00 Vištuk – Žolík Malacky B Olša M.

Súťaže BFZ – prípravky

PMA1, PMB1, PMC1 – 16. kolo

21. 4. 9.00 – 10.00 – 11.00 PŠC Pezinok – Ivanka Huska

PRMA – 16. kolo

21. 4. 10.00 Láb – Stupava Šabiková

21. 4. 11.30 V. Leváre– Kostolište Lukeš

22. 4. 10.00 Vysoká – Borinka Šabiková

22. 4. 11.00 Rohožník – Lozorno Polák

22. 4. 11.00 Gajary – Studienka Michalovič

22. 4. 14.30 Jakubov – Závod Šabiková

22. 4. 14.30 Zohor – Sološnica Michalovič

PRPK – 16. kolo

21. 4. 11.00 Viničné – Sv. Jur Sobolová

21. 4. 14.30 Jablonec – Šenkvice Tahotný

22. 4. 10.00 Vištuk - Častá

22. 4. 10.00 Slov. Grob - Budmerice

21. 4. 10.30 Limbach – Báhoň (zmena hracieho dňa)

22. 4. 13.00 PŠC Pezinok B – Modra Huska

22. 4. 14.30 Vinosady - Grinava

PMC2 – 14. kolo

21. 4. 14.30 Báhoň – Scorpions (HP Šenkvice)

Prečítané: 61x