Obsadenie R a DS – PR BFZ 16. - 25. 5. 2017 č. 28  -  Obsadenie R a D 20. 5. - 21. 5. 2017 ObFZ Bratislava – vidiek
15.05.2017, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS – PR BFZ 16. - 25. 5. 2017 č. 28 - Obsadenie R a D 20. 5. - 21. 5. 2017 ObFZ Bratislava – vidiek

Pre všetkých

Obsadenie R a DS – PR BFZ 16. - 25. 5. 2017 č. 28

 

Súťaže riadené SFZ

 

II. LV o udržanie – 26. kolo/8. kolo nadstavby

20.5. 17.00 Poprad – Hanyska  Ďurčo M., Jankovič, Parilák, Cvengroš; Labanc; Ružbarský

II. LZ o udržanie – 31. kolo/9. kolo nadstavby

20.5. 17.00 Sv. Jur – Martin  Dohál, Lieskovský, Vitko, Straka; Dadykin; Richtárik 

II. Liga o postup – 32. kolo/10. kolo nadstavby

24.5. 17.00 (STREDA) Sereď – L. Košice  Cvengroš, Smolíková, Gaži; Chromý; Lipták; Medveď

St. dorast I. LSD U19 – 23. kolo

20.5. 11.00 Spartak Trnava – Michalovce  Mastiš, Pozor, Gaži; Udvardy

Ml. dorast – LMD U17, U16 – 23. kolo 

20.5. 11.00-13.15 Slovan – Podbrezová  Martiška, Vašš, Kardelis  

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 23. kolo  

17.5. 10.00-12.00 (STREDA) Inter – Slovan  Straka, Ruc, Franek

21.5. 10.00-12.00 K. Ves – Senica  Kardelis, Kica, Budáč 

II. Liga Ženy skupina „A“ – 20. kolo

20.5. 13.00 FK Dúbravka – D.Streda  Kica, Fischer 

21.5. 17.00 Sv. Jur – D. Lužná  Triskal

Coca-Cola-Cup – chlapci

16.5. 8.00 (UTOROK)  Vašš, Hádek, Franek (HP UT K. Ves)

 

Súťaže riadené ZSFZ

 

II. Západ SD – MD U19, U17 – 27. kolo 

17.5. 10.00-12.30 (STREDA) Inter – Myjava  Bohun, Henček, Kočický (HP UT Stupava)

17.5. 14.30-17.00 (STREDA) Domino – Z. Moravce  Tanglmayer, Brody, Martiš

II. Západ SD – MD U19, U17 – 28. kolo 

20.5. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Domino  Strapek, Vasilenko, Polakovič Ľ.

20.5. 10.00-12.30 FCA Petržalka – Topoľčany  Piatka, Hádek, Valko

21.5. 10.00-12.30 K. Ves – Inter  Franek, Triskal, Kočický (HP Stará Bajkalská)

II. Západ SD – MD U19, U17 – 34. kolo 

24.5. 10.00-12.30 (STREDA) Inter – Domino  Choreň, Brody, Kardelis (HP UT Stupava)

24.5. 10.00-12.30 (STREDA) K. Ves – P. Bystrica  Tanglmayer, Ruc, Valko (HP Stará Bajkalská)

24.5. 15.30-18.00 (STREDA) Žolík Malacky – FCA Petržalka  Henček, Hudy, Sabela

 

Súťaže riadené BFZ

 

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 27. kolo

20.5. 17.00 Vajnory – Rača  Pavlíková, Henček, Laciňák; Ľupták  

20.5. 17.00 PŠC Pezinok – D. Lužná  Lauer, Hudy, Martinkovič; Darlea  

21.5. 17.00 Rovinka – Inter  Straka, Martinkovič, Henček; Príkopa  

21.5. 17.00 Rohožník – D. N. Ves  Polakovič Ľ., Martiška, Parilák; Keller  

21.5. 17.00 Most p/B – Kráľová p/S  Tanglmayer, Gaži, Hudy; Lazar  

21.5. 17.00 Lozorno – Tomášov  Vašš, Martiš, Lauer; Jablonický  

21.5. 17.00 Ivanka p/D – Báhoň  Ruc, Jankovič (AR1) za SZF, Olša D.; Líška  

21.5. 17.00 Bernolákovo – FC Malacky  Piatka, Ralbovský, Laciňák; Páchnik

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 27. kolo  

20.5. 17.00 Vrakuňa – Závod  Sabela, Lalo, Triskal; Mydlárik  

20.5. 17.00 Domino – Šenkvice  Kočický, Srna, Franek; Truchlý  

21.5. 17.00 Čunovo – Jablonové  Choreň, Matejová, Budáč; Pinček  

21.5. 17.00 Jakubov – S. Grob  Fischer, Gosiorovský, Dujava; Pavlík R.  

21.5. 17.00 V. Leváre – FCA Petržalka  Pati Nagy, Valko, Lalo; Marczell  

21.5. 17.00 Kalinkovo – Borinka  Vasilenko, Kachnič, Strapek; Beňo  

21.5. 17.00 Limbach – Lamač  Hádek, Srna, Szakáll; Farkaš

21.5. 17.00 Viničné – Rusovce  Bohun, Kica, Kardelis; Šuniar  

St. dorast III. Liga SD3R – 27. kolo 

20.5. 14.00 D. N. Ves – Šenkvice  Tanglmayer, Gosiorovský, Dujava

21.5. 10.30 D. Lužná – Iskra Petržalka  Matejová, Kachnič, Strapek    

21.5. 10.30 Rača – Šamorín Hamuliakovo  Čižmár, Tanglmayer, Gosiorovský  

21.5. 13.30 PŠC Pezinok – Ružinov  Sabela, Srna, Szakáll 

Ml. dorast III. Liga MD3R – 23. kolo 

20.5. 10.30 PŠC Pezinok – Šamorín Hamuliakovo  Laciňák, Henček

20.5. 17.00 P. Úľany – Tomášov  Pati Nagy, Szakáll

21.5. 10.00 D. N. Ves – Lamač  Gaži, Dujava

21.5. 10.30 Iskra Petržalka – Ružinov  Martiš, Lauer

21.5. 14.30 Zohor – NMŠK 1922  Lomňančík, Toman za ObFZ-v

21.5. 14.30 MŠK Senec – Rača  Križko, Vanek za ObFZ-m (HP Igram)

21.5. 17.00 Domino „B“ – Sv. Jur  Franek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo – dohrávky 

17.5. 18.00-16.30 (STREDA) PŠC Pezinok – FKP Dúbravka  Choreň, Strapek   

17.5. 18.00-16.30 (STREDA) D. Lužná – Domino  Valko, Hádek

17.5. 18.00-16.30 (STREDA) Šenkvice – Žolík Malacky  Krčová, Štofik   

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 27. kolo

20.5. 9.00-11.00 Sv. Jur – D. N. Ves  Franek, Budáč

20.5. 9.00-11.00 Rača – Domino  Martinkovič, Lalo   

20.5. 10.00-12.00 MŠK Senec – Žolík Malacky  Triskal, Pati Nagy (HP Reca)

20.5. 10.00-12.00 Bernolákovo – Šenkvice  Ruc, Choreň

20.5. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – Vrakuňa  Srna, Bohun  

21.5. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Ružinov  Lalo, Sabela

21.5. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – D. Lužná  Choreň, Ralbovský

I. liga žiačok BFZ – 17. kolo

21.5. 13.00 NMŠK 1922 – Sv. Jur  Šusták (R) za ObFZ-m

21.5. 15.30 Slovan – FCA Petržalka Kurina (R) za ObFZ-m

Družobné stretnutie U15 (HP D. Lužná)

24.5. 11.00 (STREDA) BFZ – JmKFS  Hajnala, Hádek, Krčová 

Prípravka PMA1 – 25. kolo

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) FCA Petržalka – FC ŠTK Šamorín  Uram

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Domino – FKP Dúbravka  Šusták

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) NMŠK 1922 – Vrakuňa  Kurina

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – MŠK Senec  Rataj

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Rača – D. Lužná  Křivan

Prípravka PMA1 – 21. kolo

20.5. 9.00 D. N. Ves – FKP Dúbravka  Malovec Ro.

20.5. 10.00 D. Lužná – Vrakuňa  Malovec Ri.

20.5. 14.00 Rača – Inter  Malovec Ro.

21.5. 9.00 K. Ves – Domino  Stolárik

21.5. 9.00 FC ŠTK Šamorín – MŠK Senec  Marczell

21.5. 10.00 FCA Petržalka – Slovan  Lehuta

Prípravka PMA1 – 22. kolo – predohrávka

25.5. 16.30 (ŠTVRTOK) Slovan – K. Ves  Štepanovský

Prípravka PMB1 – 25. kolo

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) FCA Petržalka – FC ŠTK Šamorín  Pusztai

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Domino – FKP Dúbravka  Šusták

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Inter  Abrman

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) NMŠK 1922 „B“ – Vrakuňa  Kurina

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – MŠK Senec „B“  Rataj

18.5. 17.00 (ŠTVRTOK) Rača „B“ – D. Lužná  Křivan

Prípravka PMB1 – 21. kolo

20.5. 10.30 D. N. Ves – FKP Dúbravka  Malovec Ro.

20.5. 11.15 D. Lužná – Vrakuňa  Malovec Ri.

21.5. 15.15 Rača „B“ – Inter  Malovec Ro. (HP Drieňova)

21.5. 10.15 K. Ves – Domino  Stolárik

21.5. 10.00 FC ŠTK Šamorín – MŠK Senec „B“  Marczell

21.5. 11.00 FCA Petržalka – Slovan „B“  Lehuta

Prípravka PMB1 – 22.kolo – predohrávka

25.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Slovan „B“ – K. Ves  Štepanovský

Prípravka PMC – 25. kolo

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) FCA Petržalka – FC ŠTK Šamorín  Ertel

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Domino – FKP Dúbravka  Šusták

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Inter  Abrman

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) NMŠK 1922 – Vrakuňa  Kurina

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) K. Ves – MŠK Senec „C“  Rataj

18.5. 16.00 (ŠTVRTOK) Rača – D. Lužná  Křivan

Prípravka PMC – 21.kolo

24.5. 16.30 (STREDA) D. N. Ves – FKP Dúbravka  Malovec Ro.

20.5. 11.15 D. Lužná – Vrakuňa  Šusták

20.5. 16.30 Rača – Inter  Malovec Ro.

21.5. 11.30 K. Ves – Domino  Stolárik

21.5. 11.00 FC ŠTK Šamorín – MŠK Senec „C“  Marczell

21.5. 11.00 FCA Petržalka – Slovan „C“  Pusztai

Prípravka PMC – 22. kolo – predohrávka

25.5. 17.30 (ŠTVRTOK) Slovan „C“ – K. Ves  Kurina

Prípravka PMA2 – 19. kolo

20.5. 9.00 K. Ves „B“ – FA Lafranconi  Kurina

20.5. 9.00 Iskra Petržalka – Domino „B“  Pusztai

20.5. 9.00 Vajnory – Hargašova Z. Bystrica  Volek

20.5. 9.30 Ivanka p/D – FA Bratislava  (R)

21.5. 11.00 FK Dúbravka – N. Dedinka  Rataj

Prípravka PMB2 – 19. kolo

20.5. 10.15 K. Ves „B“ – FA Lafranconi  Kurina

20.5. 9.00 Iskra Petržalka – Domino „B“  Štepanovský

20.5. 10.30 Vajnory „B“ – Hargašova Z. Bystrica  Volek

20.5. 11.00 Ivanka p/D – FA Bratislava  (R)

21.5. 9.30 FK Dúbravka – N. Dedinka  Rataj

Prípravka PMA3 – 17. kolo

20.5 11.00 Rusovce – Domino „C“  Lehuta

20.5. 12.00 Scorpions – FK Mariathal „C“  (R) (HP Jarovce)

21.5. 10.00 Jarovce – Čunovo  Štepanovský

21.5. 10.00 FCA Petržalka – Lamač Pusztai

Prípravka PRMA – 25. kolo

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Závod – Lozorno  Lukeš

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Studienka – V. Leváre  (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Zohor – Kostolište  Kožuch

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Jakubov – Borinka  Rybecký

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Láb – Stupava  Chrupka

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Vysoká p/M – Rohožník  (R)

Prípravka PRMA – 21. kolo

20.5. 12.30 Studienka – Lozorno  Chrupka

21.5. 9.00 Stupava – Borinka  Kožuch

21.5. 9.30 Láb – Sološnica  Chrupka

21.5. 10.00 Vysoká p/M – V. Leváre  (R)

21.5. 10.00 Rohožník – Kostolište  Ďurčo P.

21.5. 12.30 Jakubov – Závod  Randa

Prípravka PRPK – 27. kolo

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Šenkvice – Sv. Jur  (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Častá – Jablonec  (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Báhoň – Grinava  Olša M.

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) CFK Pezinok – Limbach  (R)

23.5. 18.00 (UTOROK) Budmerice – Vinosady  Olša M.

16.6. 18.00 (PIATOK) Vištuk – S. Grob  (R)

Prípravka PRPK – 23. kolo

20.5. 9.00  CFK Pezinok – Grinava  Randa

20.5. 10.00 Vištuk – Šenkvice  (R)

20.5. 11.00 Viničné – Jablonec  (R)

21.5. 10.00 Budmerice – PŠC Pezinok  Olša M.

21.5. 10.00 Modra – Vinosady  (R)

21.5. 10.30 Častá – Sv. Jur  (R)

21.5. 10.30 Limbach – S. Grob  (R)

Prípravka PRSC – 19. kolo

17.5. 18.00 (STREDA) Ivanka p/D – Miloslavov „A“  (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Bernolákovo – Tomášov  (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Šamorín Hamuliakovo – Ch. Grob  (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Danubia H. Šúr – Miloslavov „B“  (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Kalinkovo – Čataj  (R)

18.5. 18.00 (ŠTVRTOK) Rovinka – MŠK Senec  Randa

8.6. 18.00 (ŠTVRTOK) Most p/B – Kráľová p/S  (R)

Prípravka PRSC – 24. kolo

20.5. 9.30 Kráľová p/S – Danubia H. Šúr  (R)

20.5. 9.30 Rovinka – Malinovo  Randa

20.5. 9.30 Miloslavov „A“ – Tomášov  Marczell

20.5. 11.00 Miloslavov „B“ – Most p/B  Marczell

20.5. 14.00 Kalinkovo – Ivanka p/D  (R)

21.5. 10.00 Čataj – Bernolákovo  (R)

21.5. 13.30  MŠK Senec – Šamorín Hamuliakovo  (R)

 

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Ml. žiaci nadstavbová časť (o 1.-6.miesto) – 2. kolo

21.5. 15.00 Ivanka p/D – Domino „B“  Olša D. (R) za BFZ

 

Súťaže riadené ObFZ BA-vidiek

Dorast SD4V – 27. kolo

21.5. 14.30 V. Leváre – Borinka  Lalo, Valko

 

 

Obsadenie R a D 20. 5. - 21. 5. 2017 ObFZ Bratislava – vidiek

 

Seniori S5V – 23. kolo

20. 5. 17.00  Jablonec – Vištuk  R, AR1, AR2; D - Marczell

20. 5. 17.00  Plav. Štvrtok-Vysoká – Plav. Mikuláš  Rybecký., Polák, Toman; D - Ležovič

21. 5. 17.00  Zohor – Záh. Ves  Toman, Lomňančík, Bulík; D - Lukeš

21. 5. 17.00  Grinava – Sv. Jur B  Olša M., Paracková, AR2; D - Berkovič

21. 5. 17.00  Gajary – Dubová  Ďurčo P., Polák, AR2; D

21. 5. 17.00  Modra – CFK Pezinok  R, AR1, AR2; D

21. 5. 17.00  Budmerice – Kostolište  Tahotný, Klúčik, AR2; D

Seniori S6V - 19. kolo

20. 5. 17.00  FC Malacky B – Vysoká  Ďurčo P., AR1, AR2

20. 5. 17.00  Láb – Doľany  R, Bulík, Lomňančík; D

21. 5. 17.00  Častá – Rohožník  Farkaš M., AR1, AR2

21. 5. 17.00  Pernek – M. Leváre  Dávid D., AR1, AR2

Starší dorast SD4V - 27. kolo

20. 5. 14.30  Láb – Doľany  Bulík, Dávid D., Lomňančík; D

20. 5. 17.00  Ivanka – N. Dedinka  Knopp, Bočák za ObFZ-m

21. 5.   9.30  Rovinka – CFK Cajla  Chalka, Knopp, Žilavý L. za ObFZ-m

21. 5. 14.00  Záh. Ves – Most  Bulík, AR1, AR2

21. 5. 14.30  V. Leváre – Borinka  Lalo, Valko za BFZ

Mladší dorast MD3R – 23. kolo

21. 5. 14.30  Zohor – NMŠK 1922 BA  Lomňančík, Toman, AR2

Starší žiaci U-15 - 19. kolo

20. 5. 12.30  Láb – V. Leváre  Lomňančík

20. 5. 14.00  Záh. Ves – Báhoň  Rybecký

20. 5. 15.00  Studienka – Dubová  Chrupka

21. 5. 12.00  Rohožník – Modra  Ďurčo P.

21. 5. 15.00  Častá – Žolík Malacky  Farkaš M.

21. 5. 15.00  Budmerice – Lozorno  Klúčik

Mladší žiaci MZV – 19. kolo

20. 5. 10.00  Rohožník – Závod  Polák

20. 5. 10.30  Limbach – Modra  Randa

21. 5. 14.30  Jakubov – FC Malacky  Randa

21. 5. 15.00  Viničné – Lozorno  R

Prípravka PRMA U11 - 25. kolo

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  Závod – Lozorno  Lukeš

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  Studienka – V. Leváre  R

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  Zohor – Kostolište  Kožuch

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  Jakubov – Borinka  Rybecký

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  Láb – Stupava  Chrupka

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  Vysoká – Rohožník  R

Prípravka PRMA U11 - 21. kolo

20. 5. 12.30  Studienka – Lozorno  Chrupka

21. 5.   9.00  Stupava – Borinka  Kožuch

21. 5.   9.30  Láb – Sološnica  Chrupka

21. 5. 10.00  Vysoká – V. Leváre  R

21. 5. 10.00  Rohožník – Kostolište  Ďurčo P.

21. 5. 12.30  Jakubov – Závod  Randa

Prípravka PRPK U11 - 27. kolo

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  Šenkvice – Sv. Jur  R

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  Častá – Jablonec  R

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  Báhoň – Grinava  Olša M.

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  CFK Cajla – Limbach  R

23. 5. /UTOROK/   18.00  Budmerice – Vinosady  Olša M.

16. 6. /PIATOK/     18.00  Vištuk – Slov. Grob  R

Prípravka PRPK U11 - 23. kolo

20. 5.   9.00  CFK Cajla – Grinava  Randa

20. 5. 10.00  Vištuk – Šenkvice  R

20. 5. 11.00  Viničné – Jablonec  R

21. 5. 10.00  Budmerice – Pezinok  Olša M.

21. 5. 10.00  Modra – Vinosady  R

21. 5. 10.30  Častá – Sv. Jur  R

21. 5. 10.30  Limbach – Slov. Grob  R

Prípravka PRSC U11 - 19. kolo

17. 5. /STREDA/    18.00  Ivanka – Miloslavov A  R

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  Bernolákovo – Tomášov  R

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  Šamorín-Hamuliakovo - Chorv. Grob  R

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  Danubia Hrubý Šúr – Miloslavov B  R

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  Kalinkovo – Čataj  R

18. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00  Rovinka – MŠK Senec  Randa

8. 6.   /ŠTVRTOK/ 18.00  Most – Kráľová  R

Prípravka PRSC U11 - 24. kolo

20. 5.   9.30  Kráľová – Danubia Hrubý Šúr  R

20. 5.   9.30  Rovinka – Malinovo  Randa

20. 5.   9.30  Miloslavov A – Tomašov  Marczell

20. 5. 11.00  Miloslavov B Most  Marczell

20. 5. 14.00  Kalinkovo – Ivanka  R

21. 5. 10.00  Čataj – Bernolákovo  R

21. 5. 13.30  MŠK Senec – Šamorín-Hamuliakovo /NTC UT/

Prečítané: 82x
Zväzové novinky