Obsadenie R a DS – PR BFZ 14.-24. 5. 2018 č. 29  a  Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 19. 5.-20. 5. 2018 č. 24
14.05.2018, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS – PR BFZ 14.-24. 5. 2018 č. 29 a Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 19. 5.-20. 5. 2018 č. 24

Pre všetkých

Obsadenie R a DS – PR BFZ 14. - 24. 5. 2018 č. 29

 

Súťaže riadené SFZ

I. liga ženy – 17. kolo

19. 5. 13.00 NMŠK 1922 – Slovan Choreň, Szakáll, Krčová

I. liga juniorky – 17. kolo

19. 5. 15.00 NMŠK 1922 – Slovan Krčová, Szakáll, Choreň

II. liga ženy – 23. kolo

19. 5. 15.00 Sv. Jur – Vrakuňa Tanglmayer

19. 5. 15.00 D. Lužná – FC Petržalka Hádek

20. 5. 14.00 FK Dúbravka – Trnava B Bláha

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 23. kolo

17. 5. 17.00-15.00 (ŠTVRTOK) FC Petržalka – Slovan Hajnala, Vašš, Choreň

19. 5. 10.00-12.00 Inter – FC Nitra Polakovič Ľ., Malárik, Ralbovský

22. 5. 17.15-15.30 (UTOROK) K. Ves – Trenčín Choreň, Vašš,Volek

 

Súťaže riadené ZSFZ

II. liga Západ SD – MD U19, U17 – 30. kolo

19. 5. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Prievidza Bohun, Kočický, Klúčik

19. 5. 10.00-12.30 Inter – FC Petržalka Srna, Lomňančík, Fischer

 

Súťaže riadené JmKFS

Krajský přebor

20. 5. 16.30 Lanžhot – M. Krumlov Ruc, Lalo, Volek; Lônčík

 

Súťaže riadené BFZ

Seniori Pohár BFZ – štvrťfinále

16. 5. 17.30 (STREDA) D. N. Ves – Most p/B. Tanglmayer, Polakovič Ľ., Fischer; Darlea

16. 5. 17.30 (STREDA) MŠK Senec – Rovinka Čižmár, Malárik, Volek; Pinček

16. 5. 17.30 (STREDA) D. Lužná – Rohožník Vašš, Ruc, Kočický; Páchnik

16. 5. 17.30 (STREDA) Tomášov – Rača Parilák, Stofik, Krčová; Lazar

Seniori III. liga Bratislava S3BA – 27. kolo

19. 5. 17.00 Báhoň – Tomášov Tománek, Kardelis, Olša D.; Truchlý

19. 5. 17.00 D. N. Ves – Sv. Jur Bláha, Ježík, Štofik; Lazar

20. 5. 10.30 FC Petržalka – Vajnory Marinč, Urbánek, Putna za JmKFS; Páchnik

20. 5. 17.00 Lozorno – PŠC Pezinok Hajnala, Vašš, Laciňák; Jablonický

20. 5. 17.00 D. Lužná – Rača Malárik, Lauer, Ralbovský; Líška

20. 5. 17.00 Rohožník – Ivanka p/D. Tanglmayer, Choreň, Martiš; Keller

20. 5. 17.00 Bernolákovo – Slovan B Bohun, Henček, Parilák; Mydlárik

20. 5. 17.00 Most p/B. – Rovinka Pavlíková, Straka, Martinkovič; Darlea

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 27. kolo

20. 5. 17.00 Slov. Grob – Vrakuňa Piatka, Srna, Gosiorovský; Banič

20. 5. 17.00 Rusovce – Závod Čižmár, Štofik, Krčová; Ľupták

20. 5. 17.00 Jakubov – Domino Vasilenko, Martiška, Kožuch; Schmidt

20. 5. 17.00 Limbach – CFK Pezinok Hudy, Hrazdira, Harajbič; Príkopa

20. 5. 17.00 FC Malacky – Lamač Kočický, Triskal, Szakáll; Pavlík R.

20. 5. 17.00 K. Ves – Viničné Dujava, Hádek, Valko; Bóllo

20. 5. 17.00 V. Leváre – Čunovo Pati Nagy, Hegedüs, Fischer; Farkaš

20. 5. 17.00 Kráľová p/S. – Kalinkovo Kašper, Polakovič Ľ., Sabela; Pinček

St. dorast SD3R – U19 – 21. kolo

16. 5. 17.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Ružinov Choreň, Budáč

St. dorast SD3R – U19 – 23. kolo

19. 5. 9.30 MŠK Senec – Ivanka p/D. Ruc, Lalo, Volek

19. 5. 15.30 Domino – Ružinov Laciňák, Harajbič, Hegedüs

20. 5. 10.00 Inter B – Iskra Petržalka Kožuch, Hudy

20. 5. 10.30 Rača – NMŠK 1922 Vašš, Martiška, Hrazdira

20. 5. 14.00 D. Lužná – Šamorín Hamuliakovo Lauer, Ralbovský

20. 5. 14.30 Rohožník – Zohor Martiš, Choreň

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 1. kolo

15. 5. 17.00 (UTOROK) FC Petržalka – Domino Volek

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o titul – 5. kolo

19. 5. 10.00 MŠK Senec – NMŠK 1922 Valko

19. 5. 13.00 Domino – FC Petržalka B Hegedüs, Harajbič

19. 5. 17.00 Záh. Ves – PŠC Pezinok Kožuch

23. 5. 18.00 (STREDA) Lozorno – Rača Kožuch

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o umiestnenie – 5. kolo

17. 5. 15.30 (ŠTVRTOK) FKP Dúbravka – Ružinov Čižmár

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina o umiestnenie – 4. kolo

19. 5. 11.00 FKP Dúbravka – Vajnory Henček

24. 5. 17.00 (ŠTVRTOK) Ružinov – Domino B Choreň

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 23. kolo

19. 5. 9.30-11.30 Rača – Šenkvice Pati Nagy, Kašper

19. 5. 10.00-12.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa Vasilenko, Gosiorovský

19. 5. 10.00-12.00 D. Lužná – FKP Dúbravka Hajnala, Hádek

19. 5. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – Bernolákovo Dúbravec, Šusták za ObFZ-m

20. 5. 9.30-11.30 Žolík Malacky – MŠK Senec Tománek, Lomňančík

20. 5. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Sv. Jur Ježík, Olša D.

22. 5. 15.00-16.30 (UTOROK) PFA ŠTK Šamorín – D. N. Ves Hajnala

Krajské kolo ŠP SFZ 2017/2018 – dievčatá

18. 5. 9.00 – 14.00 (PIATOK) Krčová, Sobolová (HP NMŠK 1922)

Krajské kolo ŠP SFZ 2017/2018 – ml. žiaci

21. 5. 9.00 – 14.00 (PONDELOK) Štofik, Kašper, Kočický (HP NMŠK 1922)

Prípravka PMA1 – 19. kolo – dohrávka

14. 5. 17.00 (PONDELOK) FC Malacky – FC ŠTK Šamorín Michalovič

Prípravka PMA1 – 23. kolo – dohrávka

14. 5. 18.30 (PONDELOK) Rača – MŠK Senec Šusták

Prípravka PMA1 – 20. kolo

16. 5. 18.00 (STREDA) FA Lafranconi – FC Malacky Vargová

19. 5. 8.45 Ivanka p/D. – CFK Pezinok Marczell

19. 5. 9.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922 (R) za ObFZ-v

19. 5. 10.00 Rovinka – D. Lužná Vargová

20. 5. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Rača Marczell

20. 5. 10.30 MŠK Senec – Vrakuňa Randa

Prípravka PMA1 – 24. kolo

22. 5. 16.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – CFK Pezinok (R) za ObFZ-v

22. 5. 18.00 (UTOROK) Vrakuňa – FC Malacky Křivan

22. 5. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Rača Malovec Ri.

22. 5. 18.00 (UTOROK) MŠK Senec – FKP Dúbravka Takáč

22. 5. 18.00 (UTOROK) Ivanka p/D. – D. Lužná Bogdáň

22. 5. 18.00 (UTOROK) FA Lafranconi – Rovinka Ťažký

Prípravka PMB1 – 19. kolo – dohrávka

14. 5. 17.00 (PONDELOK) FC Malacky – FC ŠTK Šamorín (R) za ObFZ-v

Prípravka PMB1 – 20. kolo

16. 5. 18.00 (STREDA) FA Lafranconi – FC Malacky Stolárik

19. 5. 9.45 Ivanka p/D. – CFK Pezinok Marczell

19. 5. 10.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922 (R) zaObFZ-v

19. 5. 11.30 Rovinka – D. Lužná Vargová

20. 5. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Rača Marczell

20. 5. 12.00 MŠK Senec – Vrakuňa Randa

Prípravka PMB1 – 24. kolo

22. 5. 18.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – CFK Pezinok (R) za ObFZ-v

22. 5. 18.00 (UTOROK) Vrakuňa – FC Malacky Randa

22. 5. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Rača Malovec Ro.

22. 5. 18.00 (UTOROK) MŠK Senec – FKP Dúbravka (R)

22. 5. 18.00 (UTOROK) Ivanka p/D. – D. Lužná Gajdošík

22. 5. 18.00 (UTOROK) FA Lafranconi – Rovinka Šusták

Prípravka PMB1 – 21. kolo

24. 5. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – NMŠK 1922 (R)

Prípravka PMC1 – 17. kolo – dohrávka

14. 5. 17.30 (PONDELOK) Rača – D. Lužná Šusták

Prípravka PMC1 – 19. kolo - dohrávky

14. 5. 18.15 (PONDELOK) FC Malacky – FC ŠTK Šamorín Michalovič

16. 5. 17.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Rovinka Šafárik

Prípravka PMC1 – 20. kolo

19. 5. 9.00 FA Lafranconi – FC Malacky Malovec Ri.

19. 5. 10.15 D. N. Ves – FKP Dúbravka Stolárik

19. 5. 10.45 Ivanka p/D. – CFK Pezinok Marczell

19. 5. 11.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922 (R) za ObFZ-v

19. 5. 13.00 Rovinka – D. Lužná Vargová

20. 5. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Rača Marczell

20. 5. 13.00 MŠK Senec – Vrakuňa Randa

Prípravka PMC1 – 24. kolo

22. 5. 17.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – CFK Pezinok (R) za ObFZ-v

22. 5. 17.00 (UTOROK) Vrakuňa – FC Malacky Křivan

22. 5. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – Rača Malovec Ri.

22. 5. 17.00 (UTOROK) MŠK Senec – FKP Dúbravka Takáč

22. 5. 17.00 (UTOROK) Ivanka p/D. – D. Lužná Bogdáň

22. 5. 17.00 (UTOROK) FA Lafranconi – Rovinka Ťažký

22. 5. 17.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – D. N. Ves (R)

Prípravka PMA2 – 18. kolo

17. 5. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter B – Domino B Sabo

19. 5. 9.00 Vajnory – Miloslavov Gilbert

19. 5. 9.00 Záh. Bystrica – NMŠK 1922 B Ťažký

19. 5. 9.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka Křivan

Prípravka PMA2 – 11. kolo

22. 5. 18.00 (UTOROK) Miloslavov – Vajnory Marczell

22. 5. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 B – Záh. Bystrica Štepanovský

22. 5. 18.00 (UTOROK) Domino B – Inter B Vargová

22. 5. 18.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – FK Dúbravka Stolárik

Prípravka PMB2 – 18. kolo

17. 5. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter B – Domino B Sabo

19. 5. 9.00 Vajnory B – Miloslavov Rataj

19. 5. 10.15 Záh. Bystrica – NMŠK 1922 B Ťažký

19. 5. 9.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka Samko

Prípravka PMB2 – 11. kolo

22. 5. 17.00 (UTOROK) Miloslavov – Vajnory B Marczell

22. 5. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 B – Záh. Bystrica Štepanovský

22. 5. 17.00 (UTOROK) Domino B – Inter B Vargová

22. 5. 17.00 (UTOROK) Iskra Petržalka – FK Dúbravka Stolárik

Prípravka PMC2 – 18. kolo

19. 5. 14.30 Báhoň – Kalinkovo (R)

19. 5. 17.00 Inter B – N. Dedinka Stolárik

20. 5. 11.00 Závod – Stupava (R) za ObFZ-v

20. 5. 11.00 Malinovo – Bernolákovo Vargová

Prípravka PMC2 – 22. kolo

22. 5. 18.00 (UTOROK) Závod – Rohožník (R) za ObFZ-v

22. 5. 18.00 (UTOROK) Stupava – Bernolákovo (R) za ObFZ-v

22. 5. 18.00 (UTOROK) Inter B – Malinovo Sabo

Prípravka PMA3 – 16. kolo

19. 5. 9.00 FC ŠTK Šamorín B – Rusovce (R)

19. 5. 9.30 Lamač – Domino C Vanek

20. 5. 8.30 FC Petržalka B – Čunovo Malovec Ro.

20. 5. 10.00 Jarovce – FK Mariathal Abrman

Prípravka PMA3 – 13. kolo

24. 5. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Jarovce Randa

 

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Dorast SD4V – 19. kolo

20. 5. 14.30 V. Leváre – Most p/B. Fischer, Hegedüs za BFZ

 

 

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 19. 5. - 20. 5. 2018 č. 24

Seniori (S5V) - 23. kolo

19. 5. 17.00 Jablonec - Modra Tahotný, Sobolová, AR2, D

19. 5. 17.00 Plavecký Štvrtok – Šenkvice Chrupka, AR1, AR2, Hilka

20. 5. 17.00 Budmerice – Kostolište R, AR1, AR2, D

20. 5. 17.00 Jablonové – Vištuk Rybecký, Bulik, AR2, Polák P.

20. 5. 17.00 Grinava – Zohor Olša M., Sobolová, AR2, D

Seniori (S6V) - 19. kolo

19. 5. 17.00 Malacky B – Doľany Polák M., Michalovič, AR2, Lukeš

19. 5. 17.00 Stupava – Studienka R, AR1, AR2, Milan

19. 5. 17.30 Častá – Sološnica Olša M., Huska, AR2, D (HP Budmerice)

20. 5. 17.00 Malé Leváre – Záhorská Ves Polák M., Michalovič, AR2, Hilka

20. 5. 17.00 Pernek – Dubová Bočák, AR1, AR2, Lukeš

20. 5. 17.00 Vinosady – Vysoká Tahotný, Huska, AR2, D

Dorast SD4V – 19. kolo

19. 5. 14.00 Rovinka – Nová Dedinka Bočák, Chalka, Vargová (ObFZ Ba-m)

19. 5. 15.00 Častá – Ekonóm Huska, Olša M., AR2 (HP Budmerice)

20. 5. 14.30 Budmerice – CFK Pezinok R, AR1, AR2, D

20. 5. 14.30 Veľké Leváre - Most Fischer, Hegedüs (BFZ)

Starší žiaci SZV U15 – 23. kolo

19. 5. 11.30 Modra – CFK Cajla Sobolová

19. 5. 12.30 PŠC Pezinok B – Lozorno Huska

19. 5. 13.00 Budmerice – Rohožník Tahotný

19. 5. 13.30 V. Leváre– Studienka Lukeš

20. 5. 14.00 Viničné - Báhoň

20. 5. 14.00 Záh. Ves - Zohor

20. 5. 15.00 Častá – Slov. Grob (HP Doľany)

Mladší žiaci MZV U13 – 23. kolo

19. 5. 9.30 Žolík Malacky B – Závod Šabikova

20. 5. 9.00 Šenkvice B – Láb Huska

Súťaže BFZ – prípravky

PMA1, PMB1, PMC1 – 20. kolo

19. 5. 9.00 – 10.00 – 11.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922 Olša M.

PMA1, PMB1, PMC1 – 24. kolo

22. 5. /UTOROK/ 16.00 – 18.00 – 17.00 PŠC Pezinok – CFK Cajla Huska

PRMA – 20. kolo

17. 5. /ŠTVRTOK/ 17.00 Láb – Zohor Šabiková

17. 5. /ŠTVRTOK/ 17.30 Lozorno - Kostolište

18. 5. /PIATOK/ 17.30 V. Leváre– Gajary Lukeš

19. 5. 17.00 Závod - Stupava

20. 5. 10.00 Vysoká - Sološnica

20. 5. 11.00 Rohožník – Borinka Polák

16. 5. 18.00 Jakubov – Studienka Michalovič

PRMA – 24. kolo

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Rohožník - Kostolište

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Stupava - Studienka

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Borinka – Sološnica (HP UT Stupava)

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Závod - Zohor

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Lozorno - Gajary

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Jakubov – V. Leváre

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Vysoká – Láb

PRMA – 25. kolo

24. 5. /ŠTVRTOK/ 18.00 Vysoká – Rohožník

PRPK – 20. kolo

19. 5. 10.00 Vištuk – Viničné

19. 5. 14.30 Vinosady – Budmerice

19. 5. 14.30 Jablonec – Sv.Jur

19. 5. 17.00 Grinava – Častá

20. 5. 10.00 Modra – Báhoň

20. 5. 13.00 PŠC B – Šenkvice

23. 5. /STREDA/ 18.00 Limbach – Slov. Grob

PRPK – 24. kolo

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Častá – Budmerice (HP Budmerice)

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Šenkvice – Sv. Jur

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Grinava – Viničné

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Modra – Slov. Grob

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Vinosady – Limbach

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Jablonec – Vištuk

23. 5. /STREDA/ 17.30 PŠC Pezinok B – Báhoň

PRPK – 23. kolo

15. 5. /UTOROK/ 17.30 Sv. Jur - Grinava

PMC2 – 18. kolo

19. 5. 14.30 Báhoň – Kalinkovo (HP Šenkvice)

20. 5. 11.00 Závod – Stupava

PMC2 – 22. kolo

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Závod – Rohožník

22. 5. /UTOROK/ 18.00 Stupava – Bernolákovo

Prečítané: 109x