Obsadenie R a DS – PR BFZ 13. - 20. 3. 2018 č. 20 a Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 17. - 18. 3. 2018 č. 15
12.03.2018, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS – PR BFZ 13. - 20. 3. 2018 č. 20 a Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 17. - 18. 3. 2018 č. 15

Pre všetkých

Obsadenie R a DS – PR BFZ 13. - 20. 3. 2018 č. 20

 

Súťaže riadené SFZ

Medzinárodné prípravné stretnutie žien WU19

15. 3. 11.00 (ŠTVRTOK) Slovensko – Maďarsko Matulová, Roszbeck, Krčová (HP UT NTC Senec)

I. liga žien – 10. kolo

17. 3. 13.00 NMŠK 1922 Bratislava – Ružomberok Krčová, Harajbič, Ralbovský

I. liga junioriek – 10. kolo

17. 3. 15.00 NMŠK 1922 Bratislava – Ružomberok Ralbovský, Harajbič, Krčová

II. liga žien – 14. kolo

17. 3. 12.00 Sv. Jur – Čaka Kardelis, Vašš

17. 3. 14.00 FK Dúbravka – Z. Moravce Kožuch, Lomňančík

17. 3. 15.00 D. Lužná – N. Zámky Lalo, Budáč

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 18. kolo – dohrávka

20. 3. 15.00-17.15 (UTOROK) Slovan – Prešov Bohun, Kočický, Hajnala

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 14. kolo

13. 3. 11.00-13.00 (UTOROK) Domino – FC Nitra Vašš, Čižmár, Valko (HP UT Pasienky)

13. 3. 12.30-10.30 (UTOROK) Inter – D. Streda Hajnala, Štofik, Krčová (HP UT Stupava)

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 15. kolo

17. 3. 10.00-12.00 K. Ves – FC Petržalka Malárik, Martiška, Triskal

17. 3. 10.00-12.00 Slovan – FC Nitra Choreň, Olša D., Pati Nagy

 

Súťaže riadené ZSFZ

II. liga Západ SD – MD U19, U17 – 19. kolo

17. 3. 10.00-12.30 FC Petržalka – Žolík Malacky Ruc, Lauer, Fischer

18. 3. 10.00-12.30 Inter – Gabčíkovo Martiška, Straka, Martiš

I. liga žiačok – 14. kolo

17. 3. 13.00 Slovan – AS Trenčín Hegedüs

 

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava S3BA – 17. kolo

17. 3. 15.00 D. N. Ves – PŠC Pezinok Polakovič Ľ., Straka, Laciňák; Jablonický

17. 3. 15.00 Vajnory – Báhoň Tománek, Martiš, Dujava; Príkopa

17. 3. 15.00 Sv. Jur – Lozorno Tanglmayer, Vašš, Kardelis; Darlea

18. 3. 10.30 FC Petržalka – Rohožník Parilák, Henček, Martinkovič; Páchnik

18. 3. 10.30 Slovan B – Rača Hajnala, Choreň, Lauer; Líška

18. 3. 15.00 Most p/B. – Bernolákovo Bohun, Piatka, Ralbovský; Keller

18. 3. 15.00 Rovinka – D. Lužná Bláha, Ruc, Olša D.; Pinček

18. 3. 15.00 Ivanka p/D. – Tomášov Pavlíková, Matejová, Štofik; Schmidt

Seniori IV. liga Bratislava S4BA – 17. kolo

17. 3. 15.00 K. Ves – Vrakuňa Sabela, Srna, Kašper; Truchlý (HP Zohor)

17. 3. 15.00 Lamač – Závod Valko, Kalmár, Klúčik; Mydlárik

18. 3. 15.00 V. Leváre – FC Malacky Hegedüs, Čižmár, Gosiorovský; Lazar

18. 3. 15.00 Kráľová p/S. – Limbach Lomňančík, Kočický, Krčová; Farkaš

18. 3. 15.00 Kalinkovo – Jakubov Hádek, Lalo, Hrazdira; Marczell

18. 3. 15.00 Čunovo – Rusovce Malárik, Kožuch, Harajbič; Ľupták

18. 3. 15.00 Viničné – Slov. Grob Pati Nagy, Volek, Triskal; Brody

18. 3. 15.00 CFK Pezinok – Domino Budáč, Fischer, Szakáll; Banič

Zimný turnaj dorast – finále – HP UT Montostroj Senec

14. 3. 18.00 (STREDA) Žolík Malacky – MŠK Senec Hajnala, Valko, Hádek 

 

Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – vidiek 17. - 18. 3. 2018 č. 15

 

Seniori (S5V) - 15. kolo

17. 3. 15.00 Jablonec – Kostolište Bočák, Oľša M., Tahotný, D

17. 3. 15.00 Plavecký Štvrtok – Grinava Chrupka, David M., Ďurčo, Lukeš

18. 3. 15.00 Láb – Jablonové David M., Bulik, Chrupka, Lukeš

18. 3. 15.00 Šenkvice – Budmerice R, AR1, AR2, D

18. 3. 15.00 Modra – Vištuk Olša, Tahotný, Huska, D

18. 3. 15.00 Zohor – Plavecký Mikuláš Rybecký, Ďurčo, Polák, Hilka

 

MZV U13 – 12. kolo (dohrávka z jesene)

17. 3. 11.00 Kostolište – Vištuk Chrupka za Rybeckého

Prečítané: 90x