Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 19. 4. 2017 č. 23  a  Obsadenie R a D 12. - 18. 4. 2017 ObFZ Bratislava – vidiek
10.04.2017, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 19. 4. 2017 č. 23 a Obsadenie R a D 12. - 18. 4. 2017 ObFZ Bratislava – vidiek

Pre všetkých

Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 19. 4. 2017 č. 23

 

Súťaže riadené SFZ

 

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 18. kolo 

13.4. 10.00-12.00 (ŠTVRTOK) FCA Petržalka – Slovan  Ruc, Malárik, Štofik 

II. Liga Ženy skupina „A“ – 15. kolo

13.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – D. Lužná  Sabela, Krčová

15.4. 11.00 NMŠK 1922 – FK Čaka  Polakovič Ľ., Brody

15.4. 13.00 FK Dúbravka – Sv. Jur  Dujava, Gosiorovský

Turnaj regionálnych výberov dievčat WU14 (HP D. Lužná)

18.4. 15.30 (UTOROK) BFZ – ZsFZ  Kočický, Martiš, Křivan (AR2) za ObFZ-m

18.4. 17.00 (UTOROK) SsFZ – VsFZ  Martiš, Kočický, Křivan (AR2) za ObFZ-m 

19.4. 9.00 (STREDA) VsFZ – BFZ  Hajnala, Valko, Hádek

19.4. 10.30 (STREDA) ZsFZ – VsFZ  Hádek, Hajnala, Valko

19.4 12.50 (STREDA) VsFZ – ZsFZ  Hajnala, Hádek, Valko

19.4. 14.20 (STREDA) BFZ – SsFZ  Valko, Hajnala, Hádek 

 

Súťaže riadené ZSFZ

 

II. Západ SD – MD U19, U17 – 23. kolo 

13.4. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) Domino – P. Bystrica  Choreň, Fischer, Hajnala

13.4. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) Inter – FCA Petržalka  Vašš, Henček, Martiš (HP UT Stupava)

13.4. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) K. Ves – Myjava  Tanglmayer, Kočický, Szakáll (HP Stará Bajkalská)

 

Súťaže riadené BFZ

 

Turnaj 6-tich U12

12.4. 9.00-14.00 (STREDA) Martiš, Kočický, Křivan za ObFZ-m (HP UT FC Petržalka)

Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA – 21. kolo

13.4. 17.00 (ŠTVRTOK) Bernolákovo – Rovinka  Tománek, Martiška, Gaži; Lazar

14.4. 10.30 (PIATOK) Vajnory – Rohožník  Hajnala, Martinkovič, Olša D.; Jablonický

14.4. 10.30 (PIATOK) Rača – Báhoň  Hudy, Parilák, Gaži; Ondrušek   

14.4. 14.00 (PIATOK) Lozorno – Inter  Malárik, Polakovič Ľ., Dujava; Páchnik 

14.4. 14.00 (PIATOK) PŠC Pezinok – D. N. Ves  Pavlíková, Straka, Bláha; Darlea

14.4. 14.30 (PIATOK) Ivanka p/D – Most p/B  Piatka, Martiš, Ježík; Príkopa 

15.4. 17.00 D. Lužná – Kráľová p/S  Henček, Martinkovič, Tanglmayer; Pinček   

16.4. 17.00 FC Malacky – Tomášov  Ruc, Vašš, Ralbovský; Líška  

Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 21. kolo

14.4. 11.00 (PIATOK) Kalinkovo – Jakubov  Kočický, Hádek, Sabela; Marczell

14.4. 14.00 (PIATOK) Lamač – Borinka  Srna, Lalo, Triskal; Hájek

15.4. 17.00 Domino – Závod  Krčová, Kachnič, Kalmár; Mydlárik

16.4. 17.00 V. Leváre – Jablonové  Fischer, Strapek, Brody; Slezák  

16.4. 17.00 Limbach – Vrakuňa  Štofik, Valko, Matejová; Šuniar  

16.4. 17.00 Viničné – Čunovo  Vasilenko, Pati Nagy, Gosiorovský; Banič

16.4. 17.00 Šenkvice – S. Grob  Čižmár, Budáč, Franek; Brody

16.4. 17.00 Rusovce – FCA Petržalka  Bohun, Kardelis, Kica; Farkaš   

St. dorast III. Liga SD3R – 21. kolo 

13.4. 15.30 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – D. Lužná  Martiš, Vašš, Henček (HP UT Stupava)

15.4. 9.00 NMŠK 1922 – Dubová  Bláha, Brody, Polakovič Ľ.

16.4. 13.30 PŠC Pezinok – Iskra Petržalka  Parilák, Olša D., Srna

16.4. 14.30 MŠK Senec – Rača  Křivan, Dúbravec, Ťazký za ObFZ-m (HP Igram)

16.4. 14.30 Šenkvice – Šamorín Hamuliakovo  Franek, Budáč, Čižmár

Ml. dorast III. Liga MD3R – 17. kolo

12.4. 17.00 (STREDA) Lamač – NMŠK 1922  Bláha, Gosiorovský  

13.4. 13.00 (ŠTVRTOK) Rača – Šamorín Hamuliakovo  Čižmár, Kardelis, Kica

13.4. 16.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Iskra Petržalka  Pati Nagy, Kalmár

15.4. 10.30 PŠC Pezinok – Ružinov  Ježík, Lalo

16.4. 10.30 Sv. Jur – Tomášov  Maretta, Choreň 

16.4. 12.30 MŠK Senec – P. Úľany  Ťažký, Křivan, Dúbravec za ObFZ-m (HP Igram)

16.4. 17.00 Domino „B“ – Zohor  Triskal,  Hádek

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 21. kolo

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) PŠC Pezinok – FKP Dúbravka  Ježík, Kica

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) MŠK Senec – Rača  Vašš, Tanglmayer (HP Reca)

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) Bernolákovo – Sv. Jur  Čižmár, Strapek

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) NMŠK 1922 – D. N. Ves  Budáč, Štofik

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) D. Lužná – Domino  Valko, Hádek

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) Vrakuňa – Ružinov  Henček, Sabela

19.4. 17.00-15.30 (STREDA) Šenkvice – Žolík Malacky  Olša D., Lalo

I. liga žiačok BFZ – 12. kolo

16.4. 13.30 Sv. Jur – NMŠK 1922  Tanglmayer   

Prípravka PMA1 – 16. kolo – dohrávka

12.4. 16.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Inter  Štepanovský

Prípravka PMB1 – 16. kolo – dohrávka

12.4. 16.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Inter  Kurina 

Prípravka PMC – 16. kolo – dohrávka

12.4. 15.30 (STREDA) FKP Dúbravka – Inter  Štepanovský

Prípravka PMA2 – 13. kolo

10.4. 16.30 (PONDELOK) Domino „B“ – FA Lafranconi  Šusták st.

Prípravka PMB2 – 13. kolo

10.4. 16.30 (PONDELOK) Domino „B“ – FA Lafranconi  Stolárik 

 

Súťaže riadené ObFZ BA-V

Dorast SD4V – 21. kolo  

16.4. 14.30 V. Leváre – Bernolákovo  Brody, Strapek 

 

 

Obsadenie R a D 12. - 18. 4. 2017 ObFZ Bratislava – vidiek

 

Seniori - S5V – 17. kolo

14.4. 17.00  Plav. Štvrtok-Vysoká – Jablonec  Dávid M., Lomňančík, Rybecký; D - Slezák za BFZ

15.4. 14.00  Plav. Mikuláš – Záh. Ves  Olša M., Farkaš M., Tahotný; D - Lukeš

15.4. 17.00  CFK Cajla – Dubová  Kožuch, Polák, Ďurčo P.; D - Ležovič

16.4. 17.00  Kostolište – Sv. Jur B  Dávid M., Lomňančík, Paracková; D

16.4. 17.00  Gajary – Vištuk  Farkaš M., Polák, Ďurčo P.; D - Hílka

16.4. 17.00  Modra – Grinava  David D., Rybecký, Kožuch; D 

16.4. 17.00  Budmerice – Zohor  Klúčik, Habo, AR2; D 

Seniori - S6V – 14. kolo                                                                                                    

15.4. 14.00  Rohožník B – M. Leváre  Rybecký, Ďurčo P., Lomňančík                             

15.4. 17.00  Malacky B – Pernek  Lomňančík, Dávid M., Rybecký                                       

16.4. 17.00  Vinosady – Vysoká  Olša M., AR1, AR2                              

16.4. 17.00  Častá – Láb  Tahotný, AR1, AR2                                                                          

Starší dorast - SD4V – 2. kolo – dohrávky  

12.4. 17.00 (STREDA) Ivanka p/D. – Most p/B.  Koštrna, Hajnala (AR1) za BFZ, Abrman

18.4. 17.30 (UTOROK) Bernolákovo – Rovinka  Chalka, Křivan, Koštrna  

18.4. 17.30 (UTOROK) V. Leváre – Z. Ves  Kožuch, Dávid M., Lomňančík

Starší dorast SD4V – 14. kolo – dohrávka   

18.4. 17.30 Borinka – Zohor  Mičura, Randa (UT Stupava)

Starší dorast - SD4V – 21. kolo

16.4.   9.30  Rovinka – Zohor  Bočák Jo., Šusták st., Abrman za ObFZ-m

16.4. 14.30  Láb – Ivanka  Paracková, Dávid M., Lomňančík

16.4. 14.30  V. Leváre – Bernolákovo  Brody, Strapek  za BFZ

16.4. 14.30  CFK Cajla – Doľany  Randa, Olša M.

Starší žiaci - SZV – U15 – 15. kolo

15.4. 10.00  Lozorno – V. Leváre  Lomňančík

15.4. 11.30  Modra – Žolík Malacky B  Habo

16.4. 11.00  Láb – Záh. Ves  Lomňančík

16.4. 12.00  Rohožník – Báhoň  Ďurčo P.

16.4. 15.00  Častá – Dubová  Tahotný

16.4. 15.00  Budmerice – Studienka  Habo

Mladší žiaci - MZV – U-13 – 15. kolo

12.4. 17.00  Rohožník – CFK Cajla  Polák

15.4. 12.00  Lozorno – Jablonové  Lomňančík

16.4. 10.00  Slov. Grob – FC Malacky  Randa

16.4. 14.30  Jakubov – Modra  Lukeš

16.4. 15.00  Viničné – Limbach  R

Prečítané: 87x
Zväzové novinky