Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 19. 10. 2017 č. 12
09.10.2017, Rudolf Hupka

Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 19. 10. 2017 č. 12

Pre všetkých

Obsadenie R a DS – PR BFZ 10. - 19. 10. 2017 č. 12

 

Súťaže riadené SFZ

 

I. Liga Ženy 6. kolo

14.10. 13.00 Slovan – Michalovce Krčová, Vasilenko, Pati Nagy

I. Liga Juniorky 6. kolo

14.10. 15.00 Slovan – Michalovce Pati Nagy, Vasilenko, Krčová

II. Liga Ženy skupina „A“– 10. kolo

15.10. 15.00 Vrakuňa – Sv. Jur Gosiorovský

15.10. 16.00 FC Petržalka – D. Lužná Henček

St. dorast LSD – U19 – 11. kolo

14.10. 11.00 D. Streda – Ružomberok Kačenga, Mókoš, Martinkovič; Hracho

14.10. 13.00 Spartak Trnava – Prešov Smolák, Lauer, Parilák; Sluk

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 11. kolo

14.10. 11.00-13.15 Slovan – AS Trenčín Piatka, Kardelis, Tanglmayer

St. žiaci I. LSŽ – U15, U14 – 8. kolo

13.10. 16.00-14.00 (PIATOK) Slovan – K. Ves Vašš, Straka, Hegedüs

14.10. 10.00-12.00 Domino – Púchov Bláha, Henček, Štofik

 

Súťaže riadené ZSFZ

 

II. Liga Západ SD – MD U19, U17 – 10. kolo

14.10. 10.00-12.30 Inter – Prievidza Dujava, Matejová, Szakáll (HP UT Stupava)

15.10. 10.00-12.30 Žolík Malacky – K. Ves Krčová, Pavlíková, Bláha

I. Liga žiačok – 9. kolo – dohrávka

18.10. 17.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Senica Krčová

I. Liga žiačok – 10. kolo

14.10. 13.00 NMŠK 1922 – Spartak Trnava Kalmár

 

Súťaže riadené BFZ

 

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 12. kolo

14.10. 15.00 PŠC Pezinok – Lozorno Bohun, Straka, Martiš; Schmidt

14.10. 15.00 Sv. Jur – D. N. Ves Hudy, Ruc, Martiška; Keller

15.10. 10.30 Rača – D. Lužná Vašš, Tománek, Martinkovič; Pinček

15.10. 10.30 Slovan „B“ – Bernolákovo Tanglmayer, Henček, Olša D.; Hájek

15.10. 15.00 Tomášov – Báhoň Malárik, Choreň, Kardelis; Lazar

15.10. 15.00 Ivanka p/D – Rohožník Štofik, Hajnala, Pati Nagy; Mydlárik

15.10. 15.00 Rovinka – Most p/B Parilák, Piatka, Laciňák; Jablonický

15.10. 15.00 Vajnory – FC Petržalka Polakovič Ľ., Lauer, Dujava; Truchlý

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 12. kolo

14.10. 15.00 Vrakuňa – S. Grob Srna, Triskal, Samko; Ľupták

14.10. 15.00 Domino – Jakubov Strapek, Čižmár, Gosiorovský; Páchnik

14.10. 15.00 Lamač – FC Malacky Klúčik, Fischer, Budáč; Líška

15.10. 15.00 Závod – Rusovce Sabela, Lalo, Hrazdira; Príkopa

15.10. 15.00 CFK Pezinok – Limbach Vasilenko, Kašper, Kalmár; Brody

15.10. 15.00 Viničné – K. Ves Valko, Hádek, Szakáll; Darlea

15.10. 15.00 Čunovo – V. Leváre Harajbič, Kočický, Farkaš; Slezák

15.10. 15.00 Kalinkovo – Kráľová p/S Kožuch, Kachnič, Lomňančík; Farkaš

St. dorast SD3R – U19 – 10. kolo

14.10. 10.30 Iskra Petržalka – Inter „B“ Tománek, Kožuch

14.10. 13.30 NMŠK 1922 – Rača Choreň, Vašš, Malárik

14.10. 15.00 Šamorín Hamuliakovo – D. Lužná Hádek, Valko

15.10. 9.00 PŠC Pezinok – Šenkvice Lalo, Klúčik, Farkaš

15.10. 9.30 Ružinov – Domino Ruc, Straka, Martiš

15.10. 12.30 Ivanka p/D – MŠK Senec Hajnala, Pati Nagy

15.10. 12.30 Zohor – Rohožník Srna, Strapek

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „A“– 10. kolo

14.10. 15.00 Z. Ves – Domino „B“ Lomňančík

15.10. 13.30 NMŠK 1922 – Lozorno Budáč

Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 10. kolo

14.10. 9.00 PŠC Pezinok – Ružinov Olša D.

14.10. 13.00 Rača – MŠK Senec Laciňák

14.10. 13.30 Domino – Vrakuňa Čižmár, Gosiorovský

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 10. kolo

14.10. 9.30-11.30 D. N. Ves – PFA ŠTK Šamorín Malárik, Budáč

14.10. 10.00-12.00 Bernolákovo – Iskra Petržalka Hádek, Valko

14.10. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – D. Lužná Fischer, Hrazdira

14.10. 10.30-12.30 Šenkvice – Rača Lalo, Farkaš

14.10. 14.00-16.00 MŠK Senec – Žolík Malacky Harajbič, Hegedüs

15.10. 9.00-11.00 Sv. Jur – PŠC Pezinok Budáč, Triskal

15.10. 9.30-11.30 Vrakuňa – NMŠK 1922 Fischer, Gosiorovský

Prípravka PMA1 – 13. kolo

10.10. 17.00 (UTOROK) Rača – CFK Pezinok (R)

10.10. 17.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – FA Lafranconi (R)

10.10. 18.00 (UTOROK) FC Malacky – PŠC Pezinok (R) za ObFZ-v

10.10. 18.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Vrakuňa Vanek

10.10. 18.00 (UTOROK) D. Lužná – NMŠK 1922 Bočák Jo.

10.10. 18.00 (UTOROK) Rovinka – MŠK Senec Marczell

Prípravka PMA1 – 7. kolo

14.10. 9.00 Rača – PFA ŠTK Šamorín Šafárik

14.10. 9.00 D. Lužná – Rovinka Bočák Jo.

14.10. 9.30 FC Malacky – FA Lafranconi (R) za ObFZ-v

14.10. 11.00 CFK Pezinok – Ivanka p/D (R) za ObFZ-v

14.10. 11.30 Vrakuňa – MŠK Senec Malovec Ro.

15.10. 13.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok (R)

Prípravka PMB1 – 13. kolo

10.10. 17.00 (UTOROK) Rača – CFK Pezinok Křivan

10.10. 17.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – FA Lafranconi (R)

10.10. 18.00 (UTOROK) FC Malacky – PŠC Pezinok (R) za ObFZ-v

10.10. 17.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Vrakuňa Ťažký

10.10. 17.00 (UTOROK) D. Lužná – NMŠK 1922 Bočák Jo.

10.10. 17.00 (UTOROK) Rovinka – MŠK Senec Marczell

Prípravka PMB1 – 7. kolo

14.10. 10.15 Rača – PFA ŠTK Šamorín Šafárik

14.10. 10.15 D. Lužná – Rovinka Bočák Jo.

14.10. 9.30 FC Malacky – FA Lafranconi (R) za ObFZ-v

14.10. 12.15 CFK Pezinok – Ivanka p/D (R) za ObFZ-v

14.10. 10.15 Vrakuňa – MŠK Senec Malovec Ro.

15.10. 12.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok (R)

Prípravka PMB1 – 3. kolo – dohrávka

17.10. 16.00 (UTUROK) NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín Sopata

Prípravka PMC1 – 1. kolo – dohrávka

12.10. 16.00 (STVRTOK) Vrakuňa – D. Lužná Malovec Ri.

Prípravka PMC1 – 13. kolo

10.10. 16.00 (UTOROK) Rača – CFK Pezinok Křivan

10.10. 17.00 (UTOROK) D. N. Ves – Ivanka p/D Šafárik

10.10. 16.00 (UTOROK) FC ŠTK Šamorín – FA Lafranconi (R)

10.10. 16.00 (UTOROK) FC Malacky – PŠC Pezinok (R) za ObFZ-v

10.10. 16.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – Vrakuňa Vanek

10.10. 16.00 (UTOROK) D. Lužná – NMŠK 1922 Bočák Jo.

10.10. 16.00 (UTOROK) Rovinka – MŠK Senec Marczell

Prípravka PMC1 – 7. kolo

14.10. 11.30 Rača – PFA ŠTK Šamorín Šafárik

14.10. 11.30 D. Lužná – Rovinka Bočák Jo.

14.10. 11.30 FC Malacky – FA Lafranconi (R) za ObFZ-v

14.10. 13.30 CFK Pezinok – Ivanka p/D (R) za ObFZ-v

14.10. 9.00 Vrakuňa – MŠK Senec Malovec Ro.

14.10. 15.00 FKP Bratislava – D. N. Ves (R)

15.10. 11.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok (R)

Prípravka PMA2 – 7. kolo

14.10. 9.00 Z. Bystrica – Inter „B“ (R)

14.10. 9.30 Miloslavov – Iskra Petržalka (R)

14.10. 10.00 NMŠK 1922 „B“ – FK Dúbravka (R)

16.10. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Vajnory (R)

Prípravka PMB2 – 7. kolo

14.10. 10.15 Z. Bystrica – Inter „B“ (R)

14.10. 11.00 Miloslavov – Iskra Petržalka (R)

14.10. 11.00 NMŠK 1922 „B“ – FK Dúbravka (R)

16.10. 16.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Vajnory „B“ (R)

Prípravka PMC2 – 6. kolo

12.10. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B” – Rohožník Ufnár

Prípravka PMC2 – 7. kolo

14.10. 10.15 Kalinkovo – Báhoň (R)

15.10. 9.30 N. Dedinka – Inter „B“ (R)

15.10. 10.30 Stupava – Závod (R) za ObFZ-v

15.10. 11.00 Bernolákovo – Malinovo (R)

Prípravka PMA3 –3. kolo – dohrávka

12.10. 16.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Lamač (R)

Prípravka PMA3 – 7.kolo

14.10. 10.00 FK Mariathal – Jarovce (R)

14.10. 15.00 Scorpions – Vrakuňa (R)

15.10. 10.00 Rusovce – FC ŠTK Šamorín „B“ (R)

15.10. 11.00 Čunovo – FC Petržalka „B“ (R)

15.10. 15.00 Domino „C“ – Lamač (R)

Prípravka PMA3 – 8.kolo

19.10. 16.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – FK Mariathal (R)

 

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

Dorast SD4V – 8. kolo

15.10. 13.00 CFK Pezinok – Budmerice Kalmár, Kašper za BFZ

Prečítané: 62x
Zväzové novinky