N O M I N Á C I A  Výberu ObFZ Bratislava-vidiek U11 na turnaj vo Vysokej pri Morave a zápas so SV Stripfing v Rakúsku
11.05.2017, Rudolf Hupka

N O M I N Á C I A Výberu ObFZ Bratislava-vidiek U11 na turnaj vo Vysokej pri Morave a zápas so SV Stripfing v Rakúsku

Pre všetkých

N O M I N Á C I A

 Výberu ObFZ Bratislava - vidiek hráčov U11 (nar. od 1. 1. 2006)

na medzinárodný turnaj v sobotu 20. 5. 2017 vo Vysokej pri Morave.

 

Brankári:

Marián MULLER      OFK Vysoká                          Erik BREZOVSKÝ     FKM Stupava 

Výstroj brankárov: tepláky, rukavice, kopačky, chrániče, hygienické potreby, kartička poistenca.

 

Hráči:

Michal KLAS             OFK Vysoká                         Oliver DOBROVIČ   MŠK Kráľova                    

Roman ROLLER        ŠK N. Dedinka                      Marek TERLANDA   PŠC Pezinok

Michal ŠAULIČ          Slovan Ivanka                       Alex VANKO           ŠK Bernolákovo

Patrik BADINSKÝ      MŠK Senec                          Adam PALDAN        MŠK Senec 

Leoš CZINEGE          ŠK Svätý Jur                        Marek BASÁR         ŠK Svätý Jur

Matúš MORAVČÍK     ŠK Šenkvice                         Richard IVÁK          ŠK Láb

Výstroj hráčov: kopačky, chrániče, hygienické potreby, kartička poistenca.

 

Realizačný tím:

Vedúci: Ivan KONEČNÝ – 0914 173242

Tréneri: Jozef MATUŠOVSKÝ 0915 425429 - hlásiť ospravedlnenia

             Miroslav TERLANDA  0918 424261 – hlásiť ospravedlnenia

 

Zraz nominovaných je v sobotu 20. 5. 2017 o 9.30 h na štadióne OFK Vysoká pri Morave.

Pitný režim a strava sú pre hráčov zabezpečené.

 

N O M I N Á C I A

 výberu ObFZ Bratislava - vidiek hráčov U11 (nar. od 1. 1. 2006)

na medzinárodné priateľské stretnutie v utorok 23. 5. o 17.30 h

medzi SV Stripfing 1951 /Rakúsko/ U11 - Výber ObFZ Bratislava - vidiek U11.

Brankári:

Matúš SPIŠÁK                      TJ Malinovo               Matúš NAGY            Slovan Ivanka

Výstroj brankárov: tepláky, rukavice, kopačky, chrániče, hygienické potreby, kartička poistenca, CESTOVNÝ PAS.

Hráči:

Oliver DOBROVIČ              MŠK Kráľova                        Roman ROLLER       ŠK N. Dedinka                       

Marek TERLANDA              PŠC Pezinok                        Michal ADAM           PŠC Pezinok

Patrik BADINSKÝ               MŠK Senec                          Boris RUSNÁK         MŠK Senec 

Jakub TONDRA                  MŠK Senec                          Marek BASÁR          ŠK Svätý Jur

Matúš MORAVČÍK              ŠK Šenkvice                        Dmytro KRAVTSIV    ŠK Svätý Jur

Juraj MILULECKÝ               FC Malacky                          Simon FRUHAUF     FK Sološnica

Lukáš JAŠŠO                     CFK Pezinok Cajla                Filip PETROVSKÝ   Slovan Ivanka

Nicolas PACHINGER           Slovan Modra                        Filip KULACS          TJ Malinovo

Výstroj hráčov: kopačky, chrániče, hygienické potreby, kartička poistenca,

CESTOVNÝ PAS.

 

Realizačný tím:

Vedúci: Ivan KONEČNÝ – 0914 173242

Tréneri: Jozef MATUŠOVSKÝ 0915 425429 - hlásiť ospravedlnenia

               Miroslav TERLANDA 0918 424261 – hlásiť ospravedlnenia

 

Zraz nominovaných je v utorok 23. 5. 2017 o 16.30 hod. na štadione SV Stripfing /Rakúsko/.

Nominácia hráčov slúži ako ospravedlnenie hráča pre potreby školy.

Prečítané: 52x
Zväzové novinky