Mládežnícky turnaj o pohár starostu obce Kalinkovo - 23. 6. 2018 (sobota)
18.06.2018, Rudolf Hupka

Mládežnícky turnaj o pohár starostu obce Kalinkovo - 23. 6. 2018 (sobota)

Pre všetkých

Mládežnícky turnaj o pohár starostu obce Kalinkovo

23. 6. 2018 (sobota)

 

Kategória U6

8.00 SFC Kalinkovo – ŠK Atletiko Zálesie

8.30 ŠK Bernolákovo – ŠK Nová Dedinka

9.00 FK Rača – Kalinkovo

9.30 Zálesie - Bernolákovo

10.00 Nová Dedinka – Rača

10.30 Kalinkovo – Bernolákovo

11.00 Zálesie - Nová Dedinka

11.30 Bernolákovo – Rača

12.00 Nová Dedinka – Kalinkovo

12.30 Rača – Zálesie

 

Kategória U8

Skupina A

13.00 SFC Kalinkovo – ŠK Bernolákovo

13.18 FC Spartak Trnava – FK Studienka

13.36 OK Častkovce – ŠK Cífer

13.54 Kalinkovo – Trnava

14.12 Bernolákovo – Cífer

14.30 Studienka – Častkovce

14.48 Cífer – Trnava

15.06 Studienka – Kalinkovo

15.24 Bernolákovo – Častkovce

15.42 Kalinkovo – Cífer

16.00 Častkovce – Trnava

16.18 Bernolákovo – Studienka

16.36 Kalinkovo – Častkovce

16.54 Studienka – Cífer

17.12 Bernolákovo – Trnava

 

Skupina B

13.00 MŠK Senec – TJ Jarovce

13.18 FC Petržalka – DAC Dunajská Streda

13.36 TJ Jakubov – FKP Dúbravka

13.54 Senec – Petržalka

14.12 Jarovce – Dúbravka

14.30 D. Streda – Jakubov

14.48 Dúbravka – Petržalka

15.06 D. Streda – Senec

15.24 Jarovce – Jakubov

15.42 Senec – Dúbravka

16.00 Jakubov – Petržalka

16.18 Jarovce – D. Streda

16.36 Senec – Jakubov

16.54 D. Streda – Dúbravka

17.12 Jarovce – Petržalka

 

O umiestnenie

17.30 o 11. miesto: A6 – B6, o 9. miesto: A5 – B5

17.48 o 7. miesto: A4 – B4, o 5. miesto: A3 – B3

18.06 o 3. miesto: A2 – B2, finále: A1 – B1

 

Kategória U9

7.40 SFC Kalinkovo – TJ Rovinka

7.55 SDM Domino Bratislava – ŠK Bernolákovo

8.10 MŠK Senec – ŠKF Sereď

8.25 SSC Fénix Nové Zámky – Kalinkovo

8.40 Rovinka – Domino

8.55 Bernolákovo – Senec

9.10 Sereď – Nové Zámky

9.25 Kalinkovo – Domino

9.40 Rovinka – Bernolákovo

9.55 Senec – Nové Zámky

10.10 Sereď – Kalinkovo

10.25 Rovinka – Senec

10.40 Domino – Nové Zámky

10.55 Sereď – Bernolákovo

11.10 Kalinkovo – Senec

11.25 Rovinka – Nové Zámky

11.40 Domino – Sereď

11.55 Kalinkovo – Bernolákovo

12.10 Domino – Senec

12.25 Rovinka – Sereď

12.40 Bernolákovo – Nové Zámky

 

Kategória U11

8.00 SFC Kalinkovo – FKP Dúbravka

8.00 TJ Jakubov – ŠK Svätý Jur

8.50 FK Rača – Kalinkovo

8.50 Dúbravka – Jakubov

9.40 Svätý Jur – Rača

9.40 Kalinkovo – Jakubov

10.30 Dúbravka – Svätý Jur

10.30 Jakubov – Rača

11.20 Svätý Jur – Kalinkovo

11.20 Rača - Dúbravka

 

Kategória U15

12.00 SFC Kalinkovo – FK Ivanka pri Dunaji

12.00 OK Častkovce – MŠK Senec

12.50 Kalinkovo – TJ Jarovce

12.50 Ivanka – Senec

13.40 Kalinkovo – Častkovce

13.40 Ivanka – FC Dabas WU15

14.30 Senec – Jarovce

14.30 Dabas – Častkovce

15.20 Kalinkovo – Senec

Prečítané: 231x